Flajzar Fishtron Q9

Zdravím... Už máte někdo novinkuod Flajzara Fishtron Q9? Jak jste s něma spokojení?
Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi těmito hlasiči a Q7?
Díky FlorisH :))
Autor diskuse: Florish - Profil , 8.4.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Koupit Flajzar FISHTRON Q9..??

A) Ano!77%

B) Ne!23%

Od 14.5.2012 hlasovalo 191 čtenářů.

NFlorish - Profil | Pá 26.10.2012 9:20:48

millano >> taky nic nevytahuju...

    Nescorrt - Profil | Pá 26.10.2012 6:06:34

    millano - nic nevidělávám žádnou baterii

      NKuban - Profil | Čt 25.10.2012 17:21:24

      millano >> zatim jsem to nikdy neudělal a ani se k tomu nechystám..

        Nmillano - Profil | Čt 25.10.2012 13:29:06

        Chalani,vyberate na zimu alebo ked dlhšie nelovite baterie z hlasicu a priposluchu ?

          NKuban - Profil | Po 20.8.2012 17:20:20

          Se,bohužel,taky musím přidat k těm,kteří opěvují flajzarův servis :-))
          Začal blbnout jeden vysílač microTX,pak to zabalil úplně..14.8. odesláno,16. opraveno,17.odesláno zpět.
          Chybička se vloudila,ale reklamace na jedničku ;-)

            Nkachneci - Profil | Čt 16.8.2012 11:20:05

            pekne, ale drahé

              NiPetulak - Profil | St 15.8.2012 22:55:58

              Fild@ >> Fil@s - 15.8.2012 17:29:27 >> Pravá zdířka dodává proud pouze po dobu pípaní tj. pípá Flajzar poblikává swinger. Ten interval může být tak krátký, že se swinger ani nerozsvítí resp. se rozsvítí na tak krátkou dobu, že si ho nevšimneš. Pro svítící swinger je určena zdířka levá. Je pravda, že ten následně svítí cca 30 sekund po záběru (dokud svítí paměťová dioda na pípáku).

                Narnošt - Profil | St 15.8.2012 22:06:32

                Florish >> Vůbec by neškodilo,kdyby to opatřili nějakým ukazatelem stavu baterií,jako je to na příposlechu.Tam jak začne blikat červeně,vyměním a je to...

                  NFlorish - Profil | St 15.8.2012 21:57:19

                  arnošt >> při nízké energii v baterii hlásič přestává být spolehlivý... Tzn. pípá jak se mu chce a mění se mu ton...

                    Nfishman - Profil | St 15.8.2012 19:34:29

                    Fild@ >> Fil@s - 15.8.2012 17:29:27 >> jj, v jedné mi to svítí jen po dobu záběru a v druhé stejnou dobu, jako diody na hlásiči

                      NFil@s - Profil | St 15.8.2012 19:29:06

                      arnošt >> Tak je preventivně vyměň, je to pořád lepší, než se dočkat toho co jsi psal.

                        Narnošt - Profil | St 15.8.2012 18:39:16

                        Nevíte někdo,jak se pozná,že dochází baterie?Docela o tom poslední dobou začínám přemýšlet,mám tam pořád původní a šlapou.Nerad bych se ale jednou dočkal toho,že to poznám na soukromáku tak,že půjdu večer spát,on se vypne,přijde záběr a kapr pojede,dokud mu bude stačit cívka...To bych vážně nerad...

                          NFil@s - Profil | St 15.8.2012 17:29:27

                          iPetulak >> No říkali mi v prodejně, že v pravé zdířce bude svítit jen po dobu záběru. A v levé, když budu chtít aby svítil po dobu, co bude svítit hlásič.

                            NFlorish - Profil | St 15.8.2012 16:19:23

                            Fild@ >> Fil@s - 14.8.2012 19:29:24 >> Přesmě jak píše kolega... pravá zdířka je na příposlech ... :)

                              NiPetulak - Profil | Út 14.8.2012 20:29:45

                              Fild@ >> Fil@s - 14.8.2012 19:29:24 >> Pokud je máš zapojené jak na fotce, tak je to špatně. Patří do levé zdířky. Mě bez problémů fungovaly i ESSOXy.

                                NFil@s - Profil | Út 14.8.2012 19:29:24

                                Zdarec chlapi, může se u těchto hlásičů stát, že když máte třeba levnější svíticí swingery, tak nebudou občas swingery při záběru svítit? Někdy mi swinger svítí, někdy zase ne.

                                  NShawt - Profil | Pá 10.8.2012 20:52:55

                                  knedlik1 >> ale to vim,ze je to to same,teda neni..JRC nemaj jiny zvuk padaku,jinak je to to same..vim,vim...a jedine co sem resil, je, ze me zajima,proc si to tam JRC nenechala namotovat...a urcite Flajzar nesel za JRC a nerekl jim,ze pro ne bude delat alarmy,ale urcite JRC prislo za Flajzarem :)

                                    NFil@s - Profil | Pá 10.8.2012 19:10:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Flajzary jsou Flajzary, zatím bez problému :-)

                                      Nknedlik1 - Profil | Pá 10.8.2012 18:59:24

                                      Shawt >> tou sou ty stejný hlásiče,nevim co řešíš,akorát pod jinym názvem,ale ze stejný dílny flajzaru :)