Flajzar Fishtron Q9

Zdravím... Už máte někdo novinkuod Flajzara Fishtron Q9? Jak jste s něma spokojení?
Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi těmito hlasiči a Q7?
Díky FlorisH :))
Autor diskuse: Florish - Profil , 8.4.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Koupit Flajzar FISHTRON Q9..??

A) Ano!77%

B) Ne!23%

Od 14.5.2012 hlasovalo 191 čtenářů.

Florish - Profil | Út 7.5.2013 17:19:47

cthulu >> Určitě budeš spokojeny .. :))

    cthulu - Profil | Út 7.5.2013 15:34:17

    tak dnes som si objednal tieto signalizatory co myslite urobil som dobre?Podeli sa niekto so mnou so svojimi skusenostami?

      Kuban - Profil | Út 18.12.2012 20:56:09

      Erva >> Můžeš jich vzít i šest,na dva ti přidám :o)

        Pallermo - Profil | Út 18.12.2012 19:57:04

        Erva >> jj vsak jasny noo.

          Erva - Profil | Út 18.12.2012 19:48:54

          Pallermo - nezkouším ,budu je mít 4 ks za 20 ,teda beru jich víc proto ta cena :-))

            Pallermo - Profil | Út 18.12.2012 19:43:45

            Erva >> ne ne :D to kouis ty za dvacet :D

              Erva - Profil | Út 18.12.2012 19:43:14

              Pallermo - Jj, za 20 tyček :-))

                Pallermo - Profil | Út 18.12.2012 19:42:07

                Erva >> hm po tech netouzim . nejak . ja myslel at si nechas vlasec :D vis jak :D no nic LCCI4 v poho za par kacek to sezenes :D

                  Erva - Profil | Út 18.12.2012 19:41:00

                  Pallermo - To víš že si je nechám , f únoru budou 4 kousky LC CI4 :-))

                    Pallermo - Profil | Út 18.12.2012 19:39:32

                    Erva >> si ho nech :D ja tam tam lepsi :D

                      Erva - Profil | Út 18.12.2012 19:35:06

                      Pallermo - Tobě jedině za 10 000 !!! :-)) Je tam nový vlasec !!

                        Pallermo - Profil | Út 18.12.2012 19:33:29

                        Erva >> hm jako ty ses blazeen :D:o)) to ne nekradu potrebuju vyndat bankovky na new lehatko a navijaky :D ty me ty tvoje neprodas za 7000:D

                          Erva - Profil | Út 18.12.2012 19:23:55

                          Pallermo - Nesér ,máš vysoko pod hlavou , tak trošku uber bankovek z polštáře a makej koupit Q9 TX alespoň 4+1 !!!! :-)))

                            Pallermo - Profil | Út 18.12.2012 19:21:25

                            Erva >> tak jsem zjistil ze to nejde tak asi novej kufr nebo nevim

                              Z5 - Profil | Út 18.12.2012 19:17:04

                              Pallermo >> Jinak napiš na tenhle mail, já když si něčím nejsem jistej tak se taky zeptám petr.mejzlik@flajzar.cz

                                Z5 - Profil | Út 18.12.2012 19:14:48

                                Mám takový pocit, že to nepůjde Q7 používá příposlech QRX a Q9 QRX 2 když se pro každý příposlech dodává jiné alarmové čidlo, myslím, že to spolu fungovat nepůjde

                                  Erva - Profil | Út 18.12.2012 19:00:34

                                  Pallermo - Vlastním Q7 TX a nemám problém vzít alespoň jeden hlásič Q7 TX + přijmač do ryb. prodejny a tam jej zkusit zpárovat z Q9 TX ,nevidím na tom nic složitého :-))

                                    Pallermo - Profil | Út 18.12.2012 18:34:59

                                    Erva >> No tak to asi nemam pane takze zkusit to nemohu ;-)

                                      Erva - Profil | Út 18.12.2012 18:28:37

                                      Pallermo - A co je za problém to zkusit ??? :-))

                                        Pallermo - Profil | Út 18.12.2012 18:23:52

                                        cauky chalpy pro vlastniky TX jde spojit TX Q7 dva kusy a jeden kus TX Q 9..? nevite nekdo :?