Flajzar Fishtron Q9

Zdravím... Už máte někdo novinkuod Flajzara Fishtron Q9? Jak jste s něma spokojení?
Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi těmito hlasiči a Q7?
Díky FlorisH :))
Autor diskuse: Florish - Profil , 8.4.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Koupit Flajzar FISHTRON Q9..??

A) Ano!77%

B) Ne!23%

Od 14.5.2012 hlasovalo 191 čtenářů.

NShawt - Profil | Pá 10.8.2012 13:09:46

Jen by me zajimalo,proc JRC nechela dat pro zaber padaku jiny zvuk,kdyz dioda dolu ukazuje,ale jinak myslim,ze to jsou Flajzary jak vysite :)

    NShawt - Profil | Pá 10.8.2012 13:02:43

    Tak mi dnes prisly JRC Radar DSI sada 3+1 jen v modre za 6900Kc a na me to pusobi nejak levne ten vyrobek,hlavne ty 3 otaceci tlacitka nebo jak to nazvat. Do toho sem objednal cervene a zelene jeden kus za 1900.Ted resim,jestli je necham nebo vratim a budu dale pouzivat me noname z ciny :)

      NKuban - Profil | Út 24.7.2012 21:00:19

      Dneska se mi konečně podařilo sehnat baterky do vysílačů k příposlechu.Výrobce Panasonic.Číslo baterky je jiný,ale na zadní straně balení je seznam kompatibilních označení jiných výrobců.

        NBrasileiro - Profil | Ne 22.7.2012 21:47:57

        FRANK71 >> Ano. Jsou to normální pípaky,ale mě se moc líbí.Mám ještě TBI a ty jsou nesmrtelný. Chtěl jsem hlásiče s příposlechem a tak mám Q9. Poprvé a doufám naposled vyzkouším Flajzarův servis.

          NFRANK71 - Profil | Ne 22.7.2012 21:39:57

          Brasileiro >> já je mám taky, ale že bych znich byl unešenej to teda nejsem, normální pípaky.

            NBrasileiro - Profil | Ne 22.7.2012 21:31:16

            FRANK71 >> Humor? .....Přejde.....

              NFRANK71 - Profil | Ne 22.7.2012 21:30:22

              Brasileiro >> Co by si chtěl za ty prachy:-))

                NBrasileiro - Profil | Ne 22.7.2012 18:27:31

                Tak a je to tady.Před cca 2-mi měsící jsem si koupil sadu Q9Tx. Ikdyž jsem dal nové baterky, tak se mi oba hlásiče sami vypínají.Takže bohužel budu muset vyzkoušet skvělý Flajzarův servis. Jdou na reklamaci. :-(

                  Nkebator - Profil | So 21.7.2012 12:55:31

                  Akula2 >> neni to nahodou len farebny plast a dioda je u vsetkych farieb rovanaka ? myslim vymenne krytky roznych farieb na diodu ?

                    NAkula2 - Profil | So 21.7.2012 10:19:17

                    kebator >> sice jsem to neřešil s Q9 ale s předchozíma SX2 mi to ve Flajzaru na počkání přehodili.

                      Nkebator - Profil | So 21.7.2012 9:30:07

                      ahojte, velmi vela prispevkov, mozno je niekde odpoved. mam 2 kusy Q9, ale s modrou diodou ... da sa zamenit svetielko ? napr. zelene a cervene ??? dakujem

                        NAkula2 - Profil | Pá 20.7.2012 20:57:14

                        Florish >> díky

                          NFlorish - Profil | St 18.7.2012 22:33:35

                          Akula2 >> nedá...

                            NAkula2 - Profil | St 18.7.2012 21:55:40

                            Nevíte prosím jestli se dá nastavit délka svitu diody? V návodu jsem to nenašel. Díky

                              NKuban - Profil | St 11.7.2012 20:33:14

                              fishman >> Díky za info ;-)

                                NFil@s - Profil | St 11.7.2012 19:16:53

                                Brasileiro >> Taky jsem baterky po koupi ihned vyměnil, alespoň můžu být v klidu. Ty origo nechám v rezervě...

                                  Nfishman - Profil | St 11.7.2012 19:14:56

                                  Kuban >> spárované trvale. Návod je na stránkách Flajzaru
                                  http://www.flajzar.cz/data/files/703-Fishtron_Q9_TX​_verze_1.pdf

                                    NKuban - Profil | St 11.7.2012 19:12:16

                                    Dneska přišel,fešák..Tušil jsem,že je malej,ale že až tak? :-)
                                    Dorazil bez návodu,po chvíli bloumání se mi to podařilo spárovat,ale stejně bych byl rád,kdyby mi ho nějaký majitel naskenoval a hodil třeba do mailu.Pokud existuje.Díky.K pípákům návod jak pro blbý a k tomuhle pro blbý není nic :-)Teď mě napadlo..spárovaný je to trvale nebo po každym zapnutí musim znovu?

                                      Narnošt - Profil | Út 10.7.2012 0:20:40

                                      Brasileiro >> Taky mi chvíli trvalo,než jsem objevil kde bych koupil náhradní baterie.Po pravdě nechápu,proč tam dali zrovna takovýhle atyp,ale snad to nějaký závažný důvod mělo.Náhradní baterie řeším tak,že je mám pod molitanem v kufříku,dva kousky na výměnu,co kdyby něco... Baterie přece vždycky dojdou ve chvíli,kdy se to právě nehodí.

                                        NZ5 - Profil | Po 9.7.2012 22:40:48

                                        Zdravím, vlastním Q9 s příposlechem, absolutní spokojenost, po tom co přežily minulé úterý a čtvrtek, musí vydržet snad všechno :-))