Flajzar Fishtron Q9

Zdravím... Už máte někdo novinkuod Flajzara Fishtron Q9? Jak jste s něma spokojení?
Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi těmito hlasiči a Q7?
Díky FlorisH :))
Autor diskuse: Florish - Profil , 8.4.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Koupit Flajzar FISHTRON Q9..??

A) Ano!77%

B) Ne!23%

Od 14.5.2012 hlasovalo 191 čtenářů.

NBrasileiro - Profil | Po 9.7.2012 22:34:05

Florish >> Mě cca po týdnu provozu odešla baterka v jednom hlásiči.Proto navrhuju dát tam hned nějaké kvalitní,aby to snad někomu neodešlo na výpravě. Ony ty LR1 nemají všude.

    NFlorish - Profil | Po 9.7.2012 21:05:46

    Brasileiro >> Tak nové baterky bych tam snáď dal, az by nastala nějaká komplikace a né je hned zbytečně menit.. já tam mám ty nové už jakou dobu a pořád v pohodě. A to sem na týdenní rybačce zapoměl vypínat poziční diodu, takže svítila týden v kuse.... A V POHO..

      NBrasileiro - Profil | Po 9.7.2012 19:02:30

      Doporučuji po koupi nových hlásičů vyměnit baterky.Měl jsem v nich nějaké obyčejné a po týdnu se mi jeden hlásič začal sám vypínat. Dal jsem nové baterky a je to v pořádku.

        NFil@s - Profil | Po 9.7.2012 17:55:57

        kohi >> Hm, stane se, mě zmokly taky a v pohodě, uvidíme v dalším provozu. Měl jsem Magneta, ty mi i spadly několikrát do vody, jely v mrazech a bez chyby...

          Nkohi - Profil | Ne 8.7.2012 20:09:17

          Fild@ >> Fil@s - 8.7.2012 10:55:09 >> Ahoj, brzdi s těma hvězdičkama :-) včera mi jeden zmoknul a signalizuje jen padák....zkusím nechat vyschnout a uvidíme..nerad bych ho měl měsíc v opravě...

            NFil@s - Profil | Ne 8.7.2012 10:55:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            dodotrebic >> Taky si je nemohu vynachválit, mám je asi 2 týdny a už teď jim dávám 5 hvězdiček z 5!!!

              NFlorish - Profil | Út 26.6.2012 21:27:29

              dodotrebic >> Ano, to jsou :)

                Ndodotrebic - Profil | Út 26.6.2012 19:39:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                jsou výborný...

                  Nantony - Profil | Čt 31.5.2012 20:05:26

                  Já Flajzary nechcu hanit, právě mě dosluhují stařičké Corbasy, tak vybírám nové, proto toho tolik pročítám. Flajzar je jeden ze 3 výrobců, který mám vytypovaný. Od každého mě pokaždé zajímá né spokojenost, ale nespokojenost s výrobkem. Čím víc si seženu negativních informací, tím pro mě lépe a dokážu se potom na nějaký problém připravit. Proto mých pár příspěvků, spíše z těch záporných zkušeností. Jak jsem již napsal, ty kladné mě zajímají až jako druhé v pořadí.
                  hola
                  antony

                    Ndosec - Profil | Čt 31.5.2012 11:28:17

                    antony >> škodovek jsou taky plný bazary :-))
                    Dost věcí kupuji po třech kusech,protože jezdím i po soukromé vodě a ne z důvodu,že se něco pokazí a abych měl pro sichr náhradní.
                    Jinak posrat se může všechno i slavnej delkim s liškou a čekat třeba pár měsíců než to přijde ze zahraničí opravený bych asi nevydržel.I když je v některých očích flajzar kazovější ten fofr servis to vynahradí :-))
                    Pokud nebude tabulka počet porouchaných k počtu prodaných v ČR tak jsou to jen plky,ale to nikdo z výrobců nezveřejní,alespoň ne ty správná čísla.Přece si nenasere do vlastního hnízda.
                    Jinak vlastním (po pár jiných sračkách co jsem hodil do koša) tři kousky ultracarp sens už šest let bez jedinýho problému.Pokud nepočítám to,že jsem si nechal měnit v tom fofr servisu modrý diody za zelený(modrá je dobrá je blbost :-)) )

                      Nloda30 - Profil | Čt 31.5.2012 9:31:43

                      antony >> Takhle řešit popř. poruchu mě osobně nenapadlo, i když mám taky více kusů, řešení to asi taky je. Bazar zde projíždím takřka denně, ale počet prodávaných hlásičů Flajzar je dle mě ovlivněn rozšířeností mezi rybáři. Z mého okolí např. běžně vyměňují kolegové starší modely za nové a ty pak prodávají přes bazar, tedy ty starší. Kdyby nestáli za nic, asi by měnili za jinou značku. Netvrdím, že jsou bezchybné, ale dle mých vlastních zkušeností, i mých kolegů mohu jednoznačně říci, že jsem do dnešního dne neměl s nimi jediný problém. Bezchybný přístup výrobce při příp. reklamaci beru jen jako plus. Toď jen můj názor a zkušenost...Měj se

                        NErva - Profil | St 30.5.2012 21:39:49

                        antony - Ahoj trošku do toho vstoupím ,ale asi čteš víc ,nevím a taky nechápu tvrzení že si někdo koupí sadu 3+1 jen proto, že co kdyby se jeden hlásič pokazil , možná ano ,ale to jsou podle mě sady v cenovce cca.2000 kč ,podle mě spíš jezdí na soukr revíry kde se může lovit na 3 pruty a tady na MRKu to nepřiznají ,možná sadu 4+1 z tím že jsou do toho 2 rybáři a jeden z nich si pouze dokoupí příposlech skrz to že to možná bude lacinější ,ale tohle nevím ,nikdy jsem to nepropočítaval ,nebo jezdí společně a mají každý své 2 hlásiče a jedou na 1 příposlech ,ale to že by někdo koupil sadu třeba Flajzar Q9 -TX 3+1 za 12 táců jen proto že bude mít 3 hlásič jen co kdyby je podle mě opravdu proti selskému rozumu :-))

                          NErva - Profil | St 30.5.2012 21:25:20

                          viceroy - Jj, v poho.:-))

                            Nantony - Profil | St 30.5.2012 21:25:04

                            loda30 >> já jsem netvrdil, že neexistuje sada na svazovku. Čtu o signalizátorech hodně, no a moóoc lidí ti přizná, že preferuje právě koupi 3 + (něco) z důvodu případné nefunkčnosti jednoho z hlásičů. Pořád se bavím o svazovkách a současných podmínkách na nich.
                            Skončím tak, jak jsem začal - hodně o tomto tématu to tady pročítám - no a právě některé hlásiče od výrobce uvedeného v zadání diskuse se netěší nejlepší pověsti co se týká spolehlivosti. Projdi si někdy bazar tady na mrku. Velice zajímavé zjištění, kolik hlásičů se od kterého výrobce prodává. No a u vody zase vidíme, kolik od kterého výrobce je mezi rybáři a rybářkami v používání. Perfektní záruční a pozáruční servis ti bude na h..., když máš v plánu ještě několik dní nenavštívit prodejnu z důvodu delšího pobytu na rybách.
                            soráč, stručněji to nešlo
                            hola
                            antony

                              Nviceroy - Profil | St 30.5.2012 21:22:22

                              Erva >> jo taaaak tak to sorry

                                NErva - Profil | St 30.5.2012 21:17:51

                                antony - Ahoj sada 2+1 neznamená 2 hlásiče +1hlásič zdarma ,ale 2 hlásiče + příposlech ,viz foto níže :-))

                                  NErva - Profil | St 30.5.2012 21:15:31

                                  viceroy - Já to vím ,ale asi to neví kolega antony přečti si jeho příspěvek níže :-))

                                    Nviceroy - Profil | St 30.5.2012 21:14:17

                                    Erva >> 2 PLUS 1 znamena dva hlasice plus priposlech

                                      NErva - Profil | St 30.5.2012 21:03:16

                                      loda30 -Až ted jsem si přečetl jeho přízpěvek a popravdě tomu taky nerozumím ,ale asi si myslí že sada 2+1 jsou 2 hlásiče +1 hlásič zdarma ,nebo co :-))

                                        Nloda30 - Profil | St 30.5.2012 20:47:55

                                        antony >> Kupoval jsem 2+1 za účelem lovu na svazovkách, využívám je již nějaký týden a dosud jsem neměl potřebu si stěžovat, nějak nerozumím tvému příspěvku