Flajzar Fishtron Q9

Zdravím... Už máte někdo novinkuod Flajzara Fishtron Q9? Jak jste s něma spokojení?
Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi těmito hlasiči a Q7?
Díky FlorisH :))
Autor diskuse: Florish - Profil , 8.4.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Koupit Flajzar FISHTRON Q9..??

A) Ano!77%

B) Ne!23%

Od 14.5.2012 hlasovalo 191 čtenářů.

NErva - Profil | St 30.5.2012 20:07:20

Ahoj ,já se dlouho rozhodoval mezi Q9-TX a Q7-TX a nakonec u mě vyhrála nová sada Q7-TX 2+1 a to pouze skrz cenu ,koupil jsem ji za cenu 2 hlásičů Q9 ,což u mě rozhodlo ,zatím 1víkend na rybách a naprostá spokojenost,jedinná nevýhoda je a to cena hlásičů ,popravdě nikdy bych za to nedal tolik , za kolik se oficiálně prodávají ,před tím jsem vlastnil taky hlásiče téhle firmy pod označením TBI a 10 let naprostá spokojenost ,tak jestli vydrží i tyhle tak dlouho ukáže až čas :-))

    NMD-Carp - Profil | St 30.5.2012 13:59:19

    antony >> Pokud se nepletu tak Flajzar má v nabídce sadu 2+příposlech nebo 3+1,4+1.takže ti nic nevnucuje.
    Je to jen na tobě kolik si koupíš.Ať ti to šlape. Martin.

      Nescorrt - Profil | St 30.5.2012 5:34:33

      Q9-tx

        NTommy23 - Profil | Út 29.5.2012 23:18:04

        antony >> Ale na druhou stranu lidé, kteří jezdí i na soukromé revíry, si rádi koupí sadu 3+1 (příposlech), když téměř na každém soukromáku je povolen lov na 3 pruty.

          Nantony - Profil | Út 29.5.2012 23:03:32

          No nebudu rypák na naši domácí značku, ale jedno rýpnutí (platí pro všechny výrobce a jejich sety), si neodpustím:
          Proč mě každý vnucuje koupě sady, kde jsou 3 kusy hlásičů?
          Trošku si odpovím sám - jeden se může pokazit - asi si výrobce moc nevěří v jejich trvanlivost funkčnosti - nebo je to klasická akce 2 + 1 zdarma. Ale proč, nebo co z toho je správně?
          Nebo je to jenom opičení se od výrobců z jiných končin, kde jsou 3 hlásiče potřeba?
          No nevím. Nemám žádný set se třemi pruty, nevlastním ani křesílko navíc (co kdyby jedno zklamalo), nebo cokoliv "navíc". Je to, podle mě, jenom další zkouška toho, co jsme ochotní koupit. A zaplatit - to hlavně.
          hola
          antony

            NKuban - Profil | Út 29.5.2012 22:36:36

            Dobrá tedy.. ;-)

              Nkoci-7 - Profil | Út 29.5.2012 22:29:17

              Kámoš má Q9 a je snima spokojenej Q7 jsem měl taky v ruce a oboje jsou skvělí :) Já mám TBIíčka a ty jsou taky parádní ;)

                NiPetulak - Profil | Út 29.5.2012 21:05:25

                Já taky ne :-)

                  NSoptík M - Profil | Út 29.5.2012 20:49:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Florish >> Já na ně nedám dopustit :-)

                    Nloda30 - Profil | Út 29.5.2012 20:14:32

                    Florish >> Udělals dobře :-), budeš spokojen

                      NFlorish - Profil | Út 29.5.2012 8:45:41

                      Q9 ...

                        NFlorish - Profil | St 23.5.2012 19:24:27

                        Glgin >>To se myslím teď kupuje ve velkem .. :)

                          NGlgin - Profil | St 23.5.2012 19:19:13

                          Dnes taky dorazily 3 ks flajzaru Q9.Už se těším k vodě.

                            Nšťovíček - Profil | St 23.5.2012 15:08:37

                            Mám je asi 2 měsíce a zatím supr :)) Konečně něco normálního s čím nejsou problémy

                              NkuBITCHek - Profil | St 23.5.2012 15:06:53

                              Florish >> ja je čekám zítra......moc se těším!

                                NFlorish - Profil | St 23.5.2012 14:41:13

                                Tak Flajzáry jsou už doma... :))

                                  NBrasileiro - Profil | Po 21.5.2012 10:45:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Florish >> To je dost,že jsi je objednal. :-) Snad nám budou dlouho spolehlivě sloužit

                                    NFranc49 - Profil | So 19.5.2012 20:40:52

                                    alda2211 >> jj proto mam letos prologic a pipa to stejne ale delkim a vsechny vubec ty pipaky jsou stejny je to tezky to vysvetlovat ale delkim je dobrej a hodne rybaru ho vlastni doufam ze bude slouzit dlouho a nepokazeji to jako treba ty stary flajzary no:))))))taky makaly a makaji do dnes:))))))))

                                      NFlorish - Profil | So 19.5.2012 20:40:15

                                      Kocháč >> nemám důvod dávat Ti červenou.... Jen jsemto nepochopil, že proč je tu vystavuješ...

                                        NKocháč - Profil | So 19.5.2012 20:33:32

                                        Florish >> Máš to napsaný špatně, s malým můžeš psát flajzar, ale Delkim jen s velkým. No a teď mi můžeš dát červenou :o)))))))