- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
2 pruty (dva lidi) na jeden lístek ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nrommi - Profil | Út 29.3.2011 10:22:10
>otazocka obchadzas rybnik, prejdes okolo rybara, ktoreho priatelka bez papierov "skusa, ci ju to bude bavit", usmejes sa, poprajes vela ulovkov.
dalsi dvaja kontrolovani natiahnu bozi prst za teba a opytaju sa, ci si slepy a co si za RS, ked nechas niekoho chytat bez papierov a im pre istotu zmeras podozrivo maleho kapra?
ako teraz?
NPstruh27 - Profil | Út 29.3.2011 10:20:00
Nnumen - Profil | Út 29.3.2011 10:18:27
Npajagogo - Profil | Út 29.3.2011 10:17:01
Njgoodman - Profil | Út 29.3.2011 10:16:56
Nrommi - Profil | Út 29.3.2011 10:12:26
je to ten isty, na ktoreho na vyrocnej rybari vykrikuju, ze malo chodi okolo vody a nechyta pytliakov bez papierov? pripadne, ze tam nenocuje, aby ich mohol lovit aj v noci?
alebo je to uz ina kategoria RS?
Napollo444@centrum.cz - Profil | Út 29.3.2011 10:12:19
Nšmudla - Profil | Út 29.3.2011 10:12:08
A porybný úplatkář je z kola ven.
Porybní pohodáři takovéhle přestupky přehlídnou a vůbec to neřeší. RS slušných normálních lidských je naštěstí dosud většina ... asi to špatně vyznělo že si o všech myslím nehezké věci. záleží na přístupu, je třeba být ostražitý, někdo se tváří jako neviňátko a pak se z něj vyklube lovec lebek za maličkosti.
Nnumen - Profil | Út 29.3.2011 10:09:58
Přitom věčina těhle wolů se obhajuje vším možným,podobrém i vyhrožováním a nadávkama.
Přál bych vám zažít ,třeba večerní kontrolu na Labi..........., řešit při takovéhle kotrole ,že někdo chytá na druhý prut a sedí vedle majitele povolenky je malicherné! Řeším to domluvou ,upozorním ,že se to nesmí a né každý to bude řešit domluvou.
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Út 29.3.2011 10:09:40
NPstruh27 - Profil | Út 29.3.2011 10:08:10
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Út 29.3.2011 10:07:33
napodruhé to byl normální pepík ve větrovce z horní dolní co akorát dupal plival a kouřil, takže až na pár neuvěřitelných historek taky pohoda, a nakonec dva měšťáci v mokasínách, brodící se za námi blátem, za účelem kontroly na udání, nakonec taky pohoda, s pár více či méně pravdivých historek.......
Npajagogo - Profil | Út 29.3.2011 10:06:55
NSintrix - Profil | Út 29.3.2011 10:04:14
Jestli mi rozumíš. Svého času jsem si konflitků užil dost a nyní si příliš cením svého klidu. RS , i přes výhrady k některým členům, má mou podporu.
Napollo444@centrum.cz - Profil | Út 29.3.2011 10:03:41
Njgoodman - Profil | Út 29.3.2011 9:56:49
Njgoodman - Profil | Út 29.3.2011 9:55:03
Nšmudla - Profil | Út 29.3.2011 9:49:17
Jsem rybář, nejsem RS a tudíž beru věc ze svého úhlu pohledu. Přijde RS, vytáhnu předložím povolenku(proto si ji kupuju abych ji mohl předložit) RS si udělá čárku a život jde dál, pohoda klídek.
Ps. chytal bych ryby klidně i bez povolenky, ale těch pár korun za povolenku mne nerozhodí a je to rozhodně míň adrenalinová zábava jak pro mne, tak pro RS která mne kontroluje(2-3x za rok se ta povolenka opravdu hodí). Nejsme v americe, aby jsme měli takovejhle přístup.
Když se ke mě chová RS slušně, tak se k ní chovám taktéž slušně, to je snad v pořádku ne?
Asi nejsem morálně připraven přijmout trest za něco co nepovažuji za potrestáníhodné(já bych to prostě u jiných neřešil a netrestal) , dám si třikrát otčenáš a jednou zdrávas Marie a pustím jednu plotici navíc a snad mi bude odpuštěno.
Kde to žije - všechna témata
10:36NRybáři vs ochránci přirody 80
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










