- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
2 pruty (dva lidi) na jeden lístek ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Njgoodman - Profil | Út 29.3.2011 9:47:24
No a potom jsem se chytil na Tvé příspěvky....
NSintrix - Profil | Út 29.3.2011 9:44:23
Mimochodem příslušníci RS jsou také jen lidé s různými vlastnostmi. Osobně si myslím, že jsem velmi odolný a fyzicky přiměřeně zdatný a stejně bych tu práci nedělal, ani za zlaté prase. A za sebe říkám, že ani já jim práci nepřidělávám a neztěžuji. A to "svou" RS pěkných pár let osobně znám.
Jinak člen RS je osoba tzv. pod přísahou ( statut veřejného činitele nebo tak nějak), takže tvá verze trvzení proti tvrzení je dost na vodě. Jinak si uvědom, že získáním povolenky jsi se dobrovolně zavázal k dodržování rybářského řádu v jeho plném znění. Tak o čem vlastně spekuluješ ? Tahle hrdinská póza je dost obnošená. Jedině jestli se chceš mermomocí jen hádat.
Uvědom si jednu věc. Na povolenku ti nevzniká automatický nárok. Tvá MO ti ji nemusí vydat, pokud se budeš chovat v rozporu s RŘ. Nejsi na klackovité chování přeci jen kapánem starý?
Nbrach - Profil | Út 29.3.2011 9:43:09
Měli jsme rybáře, který přihlásil ženu jako rybářku jen proto, aby mohl chytat na 4 pruty. Po pár fotkách ji zase odhlásil....
Když znáš dobře RŘ a BP na daném místě, nemůžeš mít s RS nikdy problémy...
Nbrach - Profil | Út 29.3.2011 9:39:29
1. Když chceš půjčit přítelkyní auto, aniž by měla papíry, co uděláš?
2. Vezmi ji na soukromák a budeš mít po problémech (dohoda s majitelem).
Nšmudla - Profil | Út 29.3.2011 9:38:55
Nedělej druhému co by se tobě samotnému nelíbilo, když chce někdo buzerovat mne tak musí počítat s protireakcí. Fifty fifty, oko za oko, zub za zub.
NLoyd George - Profil | Út 29.3.2011 9:38:45
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Út 29.3.2011 9:37:58
versus :
Znám spoustu rybářů, idiota rybáře potkávám deně, na blbce s udicí můžeš narazit všude....Kdo chce psa bít, si hůl vždicky najde, takže je potřeba si na tyto charaktery dát pozor a zavčas jim přistřihnout křydýlka, aby si nemysleli že Oni jsou něco víc.....
Njgoodman - Profil | Út 29.3.2011 9:33:54
Nšmudla - Profil | Út 29.3.2011 9:28:45
Máš povolenku,. nahozený dva pruty = no problem.
Njgoodman - Profil | Út 29.3.2011 9:26:47
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2011/512056_f6fc8.jpg
NVenca888 - Profil | Út 29.3.2011 9:25:35
Ha... teď kudy vede ta linie rozumnýho přístupu k pravidlum? Kdo ji určí? Ty?
NSintrix - Profil | Út 29.3.2011 9:22:27
Nšmudla - Profil | Út 29.3.2011 9:15:23
RS se zeptá čí jsou ty nahozené pruty a po tom kdo se přihlásí chce vidět povolenku, že je zapsaná docházka a případně zkontroluje ryby ve vezírku jestli mají míru a tím to tak asi končí pokud je všecko z toho v pořádku(a pořádek v okolí rybolovu).
Jenom vodárenské nádrže mají výslovný nařízení že kdo nemá povolenku nemůže být ani doprovod.
Tupé bezmyšlenkovité a kruté dodržování do puntíků každýho výmyslu co někdo vymyslel by asi vedlo k tomu že bych daného puntičkáře, ač jinak jsem mírumilovný člověk, klasifikoval za pomocníka STB člena SSA KGB a jako takového pro jeho zkažený morální charakter bych jej za přečin proti lidskosti bodl do zad a zakopal v lese. RS by se oháněla, já vás zavřít musím, tady je to napsané .. lov bez povolení= pytláka zastřelit(že jsem vám zastřelil přítelkini je mi líto, ale takový je nařízení).
Moc se mi líbí sadomasochisti, co je jim příjemné být bičován za každou s prominutím p*čovinu, pořádek musí být, režim pravidel koncentráku u vody? Děkuji nechci. chytáme ryby .. obyčejný ryby, žádná věda.
Nrandacek - Profil | Út 29.3.2011 9:14:58
Njgoodman - Profil | Út 29.3.2011 9:11:54
Když nechytí, tak nechytí, ale pokud ano, postih.
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Út 29.3.2011 8:58:27
§ 13 odstavce 1, 7 a 9 zákona č. 99/2004 Sb.
(7) Při lovu v rybářském revíru je osoba provádějící lov povinna mít u sebe rybářský lístek, povolenku k lovu, nejde-li o uživatele rybářského revíru, popřípadě doklad o udělení výjimky podle odstavce 4 nebo 5 § 13 zákona č. 99/2004 Sb. a na požádání je předložit rybářské stráži, rybářskému hospodáři, popřípadě jeho zástupci nebo osobám pověřeným příslušným rybářským orgánem nebo orgánům Policie České republiky.
Přítelkyně by pro sichr sebou měla nosit flašku kořalky, pro případnou konfrontaci a domluvu s RS, v horším případě předpokládám, že hospodář, jeho zástupci, nebo orgán PČR budou neoblomní....
NVenca888 - Profil | Út 29.3.2011 8:58:25
Nrommi - Profil | Út 29.3.2011 8:52:57
zakon bohuzial nerozlisuje, ci ide o zenu, ktoru chces priviest k rybam alebo nejakeho vychcanca... vies velmi dobre o com pisem - kolko je u nas typkov, ktori v partii zalezu medzi stromy, nalievaju sa chlastom a potom chytaju??? a papiere ma pritom jeden jediny? ale vyhovorka je rovnaka, ako v pripade tej zeny - ja som len chcel skusit...
ak mam odpovedat na zadavatelovu otazku - ak by som pri kontrole skutocne videl, ze ide len o to vyskusat o com ryby su, bol by som blbec hladat v tom problem. ak by v tom bola nejaka "levarna", potom bohuzial....
ak by som videl pristup typu Sabelt, najblizsie tri roky si kupuje povolenku na sukromakoch. bez pardonu.
NVenca888 - Profil | Út 29.3.2011 8:43:11
Nkakr - Profil | Út 29.3.2011 8:38:56
Pan předseda ČRS JUDr Šíma v únorovém Rybářství v Právní poradně také píše:
....Tento tlak od rybářské veřejnosti na umožnění lovu ryb dětem, aniž by tyto musely mít rybářský lístek a povolenku, vyústil v opatření,podle něhož bylo do BPVRP na revírech ČRS zařazeno již vámi zmiňované ustanovení.
Poctivě musím přiznat, že jako právník s tím mám velký problém. Nejprve přece musí zákon vůbec někomu rybolov za stanovených podmínek povolit a teprve potom mohou BPVRP stanovit nějaké bližší podmínky, nikoliv, že tyto BPVRP dokonce umožní lov ryb někomu, kdo nemá vůbec potřebné doklady, tudíž mu zákon lov ryb zakazuje........
Nemůžeme jistě tvrdit, že to neodporuje zákonu, ale je to snad ku prospěchu věci. ( touto větou naprosto a bezvýhradně souhlasím)
No a rybářská stráž je instruována aby tyto případy posuzovala shovívavě a tolerovala je......
Kde to žije - všechna témata
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












