Bílá voda u Karlových Varů

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli nemáte s touhle vodou zkušenosti. S kámošem by jsme tam chtěli jet někdy v srpnu. Chtěli by jsme chytit nějakýho kapra a amura. Děkuju za odpovědi.
Autor diskuse: karel d. - Profil , 24.3.2011 kaprařina - revíry, cestování
33 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NAnýzový dědek - Profil | Út 26.3.2013 10:41:44

Ortelius >> Našli jasný princi..-:)))

    NOrtelius - Profil | Út 26.3.2013 10:37:17

    Ortelius >> aspoň nám sem nelezou cizáci:-))) mapy to neumí, ale najít se to dá. Přepni si mapu na letecký pohled a cestu najdeš. Souřadnice už tu máš

      NAnýzový dědek - Profil | Út 26.3.2013 10:30:02

      Ortelius >> hm, ale ta na mapách nějak není..))

        NOrtelius - Profil | Út 26.3.2013 10:17:40

        Anýzový dědek >> byla tam panelka. Vedla furt do kopce. Co teď, hlavy pomazaný udělali z revíru i veřejný koupaliště, vede tam asfaltka.

          NAnýzový dědek - Profil | Út 26.3.2013 10:12:08

          Ortelius >> tam je potom k tomu rybníku nějaká polňačka co?

            NTULEN90 - Profil | Út 26.3.2013 10:06:06

            Anýzový dědek >> já tam chodil s dědou na kukandu, on je z chodova

              NOrtelius - Profil | Út 26.3.2013 10:04:46

              Anýzový dědek >> copak, byls fotit? Úžasně čistá voda. Super na focení ryb pod vodou...

                NAnýzový dědek - Profil | Út 26.3.2013 9:58:06

                Ortelius >> ted už vím kde to je- tam jsem párkrát už byl sice ne na rybách , ale vím, kde to je.

                  NAnýzový dědek - Profil | Út 26.3.2013 9:56:55

                  TULEN90 >> Ode mne je to lepší střihnout přímo na K.Vary a tam odsud je to pak kousek a je to kratší.

                    NOrtelius - Profil | Út 26.3.2013 9:56:25

                    Anýzový dědek >> prijeď do Chodova a já tě tam zavedu:-)

                      NTULEN90 - Profil | Út 26.3.2013 9:54:03

                      Anýzový dědek >> nejlepší je naject u chebu na R6 a sjedeš za OMW u hřbitova do chodova ode mě je to 80km.

                        NAnýzový dědek - Profil | Út 26.3.2013 9:51:06

                        TULEN90 >> já to našel podle toho Orteliusova odkazu na Google maps, ale když jsem zadal trasu, tak mě to dělá strašnou okliku.

                          NOrtelius - Profil | Út 26.3.2013 9:50:08

                          TULEN90 >> Rybářský revír - 431 012 - CHODOVSKÝ POTOK 2. ano je to tak

                            NTULEN90 - Profil | Út 26.3.2013 9:48:11

                            Ortelius >> dle soupisu RR je to smolnická nádrž, našel sem to dobře? :)

                              NOrtelius - Profil | Út 26.3.2013 9:42:04

                              Mám to od domu asi 2 km. Je to revír ohraničen kypou z hnědouhelného dolu. Ryby jsou tam zdravé v dobré kondici. Krajina je otřesná a vždy, přeje-li počasí, je tam narváno. Když zaprší, tak se terén stává blátem, mazlákem. Na delší výpravu bych rozhodně volil jinou lokalitu, i když tato nabízí slušné zarybnění. 50°15'17.203"N, 12°44'41.296"E

                                NTULEN90 - Profil | Út 26.3.2013 9:36:08

                                Anýzový dědek >> já taky ne ale nikde na mapě sem to zatím nenašel :)

                                  NAnýzový dědek - Profil | Út 26.3.2013 9:31:28

                                  TULEN90 >> No můžem to skusit- já tam nikdy nebyl..-))

                                    NTULEN90 - Profil | Út 26.3.2013 9:30:02

                                    Anýzový dědek >> jedem? :D

                                      NAnýzový dědek - Profil | Út 26.3.2013 7:59:14

                                      kohzu >> Dík za info..))

                                        Nkohzu - Profil | Út 26.3.2013 7:15:45

                                        Anýzový dědek >> je to svazová voda

                                          NAnýzový dědek - Profil | Čt 14.3.2013 8:35:24

                                          Co je to za vodu? svazovka nebo soukromák?

                                            Nkohzu - Profil | Čt 14.3.2013 7:32:56

                                            já myslim že každej rok v květnu sou tam závody

                                              Nmasta7710 - Profil | Út 29.3.2011 15:47:55

                                              karel d. >> Halibutky klidně švihej ,ale stáhneš kdejakej malej ksindl ....

                                                Npouštěč - Profil | Pá 25.3.2011 19:23:15

                                                SAHIB >> ok:-)

                                                  Nkarel d. - Profil | Pá 25.3.2011 18:44:57

                                                  Díky za všechny odpovědi. Chtěl by jsem tam zkusit halibutky na rozkrmení řepku a kukuřici. Myslíte že to takhle půjde. Zkoušim kaprařinu teprv první rok tak prominte ty blbý otázky.

                                                    Nmasta7710 - Profil | Pá 25.3.2011 16:17:35

                                                    Jezdím tam a řeklbych ,že ji i znám docela dobře.... Pokud chceš bližší info tak cinkni

                                                      Nmirad - Profil | Pá 25.3.2011 16:10:01

                                                      Je to u Chodova, poblíž K. Varů. Moc pěkná voda, pořaádek - kontroluje to tam MP. Nutno parkovat na parkovišti, k vodě se zajet nesmí. Kapři okolo 40 cm po zakrmení berou jako diví, na větší je nutno trochu trpelivosti a nejlépe vhodné boilis. Snad ti napíší i místní experti, já tam byl jen dvakrát na pár hodin.

                                                        NSAHIB - Profil | Pá 25.3.2011 15:56:20

                                                        pouštěč >> to dle je vona!!!podle směrovačky,Javorník má 790 70,a todle to začíná 790....-)Tak vím,co píšu-))

                                                          NAzbest - Profil | Čt 24.3.2011 21:48:40

                                                          karel d. - >> No.....jak to říct.Bílá voda je dost hnusný místo.Několikrát jsem tam byl a je to tak depresivní lokalita, že i kdyby tam byli trofejáci ve frontě, tak tam nejedu.

                                                            Npouštěč - Profil | Čt 24.3.2011 21:43:33

                                                            SAHIB >> třeba je ještě jiná bílá voda

                                                              NSAHIB - Profil | Čt 24.3.2011 21:13:05

                                                              Zdravím,-)
                                                              Hoši,tato Bílá Voda se nachází cca 10km od javorníku ve Slezsku,na Sev.Moravě..-))
                                                              a ne u K.Varů-)),to někdo lapl pěkně velkej kufr-))
                                                              Znám to,a vím kde to je dobře,neboť jsem tam v javorníku žil cca 20 roků,a vím,jak to tam fungovalo, a jak to tam žilo-))hihi

                                                                Nkarel d. - Profil | Čt 24.3.2011 20:39:15

                                                                To jsou vtípky :):):):):):)

                                                                  Npajinek - Profil | Čt 24.3.2011 20:36:31

                                                                  tak to teda nasteti skusenost nemam....-)))))))) Sice neni u Karlovich Varu,ale Bila Voda jako Bila Voda......:-)))))))))) http://alkohol-alkoholismus.cz/bila-voda-psychiatri​cka-lecebna/