Malý člun, malá cena :)

Ahoj kolegové, vím že těchto otázek tu bylo dosti ale i tak zakládám novou. Chtěl bych si pořídit nějaký malinkatý člun pro jednoho na krmení zavážení a tak dále. Ne nějakou velkou kráv... Něco menšího a levného nemusí být přímo z rybářské prodejny :)) Ale aby to nebyl nějaký barbie :)) Díky moc Jakub

NFlying trout - Profil | Út 2.8.2011 14:44:38

číňani je dělaj podle mě stejně, ale ta cena je mazec ... stačilo by mi nějaký rachtadlo za pár stovek, klidně na jednu sezonu ... tohle je dost ... za ty prachy koupim 2 laminátový pramice

    NHusák - Profil | Út 2.8.2011 13:07:36

    maryo >> Kde se dá koupit takový člun moc se mi líbí a jaká je ta nafukovací podlaha je pevná dá se na ni postavit
    prosím o zavolání kde se dá za uvedenou cenu koupit děkuji Husák 722913885

      Nangelo - Profil | Po 23.5.2011 19:15:25

      ceres >> taky maly zmr.d za takovou cenu..radsi bych si listil po tlame :))

        Noskus - Profil | Po 23.5.2011 18:54:29

        ceres >> stojí na tom jak posranej asi to nebude se stabilitou moc gut.A navíc za ty prachy ani náhodou.

          Nklobas - Profil | Po 23.5.2011 18:53:41

          Unca >> Docela drahá podložka :D

            NUnca - Profil | Po 23.5.2011 18:44:20

            Wolis >> Nějak sem nepřišel na to k čemu ten malej člun od Imperialu je. Viděl sem ho v Brně na vystavě a jako podložka je to dobry. Ale jako člun sou to vyhozeny peníze.

              NWolis - Profil | Po 23.5.2011 18:35:35

              S.Jakubem >> jo jo clun je gut a vypada bytelne, ale ta cena. Hm, skoda myslim ze ta cena hodne lidi odradi.

                NS.Jakubem - Profil | Po 23.5.2011 17:58:59

                Wolis >> přesně takovej akorát ale cena je na nic ://

                  Nmexik - Profil | Po 23.5.2011 17:22:25

                  ceres >> noo v těch broďákách vlézt na takové tintínko, to je trošku hazard se životem, ne?;o) Teda pokud tam nebylo při focení půl metru vody..

                    NWolis - Profil | Po 23.5.2011 17:18:57

                    ceres >> peknej clun malej ale drahej.

                      NČehun - Profil | Ne 10.4.2011 19:49:56

                      ceres >> za 12500,- trošku ranec nemyslíš.A to bych chtěl vidět co to dělá ve vlnách a nebo při silném větru.ale pěknej člun to je :-)))

                        NMIRAXD - Profil | Ne 10.4.2011 18:16:02

                        SkulalukS - To maš pravdu kamoš ma taky taky a v metrovích vlnach na mušově super

                          Njuventus - Profil | Ne 10.4.2011 18:12:20

                          Ahoj jaky mate nazor na tento clun kolibri 220tl v barve camuflage myslit ze vyhovuje

                            Njarabeast - Profil | Ne 10.4.2011 17:32:23

                            _Luke >> CLO se platí jenom mimo země EU a DPH snad platit taky nebudeš pokud se nemýlím

                              NČehun - Profil | Ne 10.4.2011 17:08:35

                              Drinks >> to máš pravdu hliníkovka je hliníkovka.

                                NČehun - Profil | Ne 10.4.2011 17:07:06

                                jarabeast >> píšou že by ta nafukovačka měla být v pohodě,ale já bych do toho nešel.

                                  NSkulalukS - Profil | Ne 10.4.2011 17:04:49

                                  S.Jakubem - >> Na zavážení je nejlepší jednomístný nafukovací kajak od gumotexu.
                                  Je nejrychlejší ze všech loděk a sbalíš ho i do školní aktovky.
                                  Sám ho mám v kamo-provedení a nemůžu si ho vynachválit

                                    NDrinks - Profil | Ne 10.4.2011 17:02:13

                                    Čehun >> :)) já chtěl hlavně pevnou podlahu, kdybych při zdolávání musel stoupnout abych nebyl níž než hladina :)