Hodnocení DVD Na Kapry s Mikbaits

Máte už nové DVD od Mikbaits ? Jaké jsou Vaše názory na tohle DVD, cena kvalita, natočené materiály.
Autor diskuse: thundarr - Profil , 28.2.2011 kaprařina - ostatní

NMichal Kučera - Profil | Út 1.3.2011 17:32:50

stagy >> viděl si to nové DVD? Pokud ano, řekni mi, kde je reklama (na to jsem se ptal i jiných, co to psali), pokud ne, proč píšeš, že je reklamní?

    NRambo006 - Profil | Út 1.3.2011 17:32:44

    Unca >> Kde stáhnu Francouzká jezera :))))))

      NKocháč - Profil | Út 1.3.2011 17:30:30

      Unca >> Třeba ho mám podprůměrný já. Určitě teda ne většinový.

        NUnca - Profil | Út 1.3.2011 17:20:09

        Kocháč >> Tak třeba Zelenkovi Francouzské řeky a Francouzká jezera sou dost dobry. Asi mám podprůměrný vkus. :-(

          Nstagy - Profil | Út 1.3.2011 17:16:27

          je to reklamní DVD firmy Mikbaits, tak nevím proč si někdo stěžuje na reklamu..s názvem Na kapry s Mikbaits, musí každému i trošku hloupějšímu rybáři dojít, že jde o reklamní dvd!!! Jinak po shlédnutí dvd Po stopách velkých kaprů, kde Rafan staví při focení dvacetikilové kapry na ocas, až se chudák kapr celý třese a riskuje jeho zranění, bych se na dvd od firmy mikbaits nedíval i kdybych ho dostal zdarma!

            NPetr.J - Profil | Út 1.3.2011 16:59:58

            Fishky >> Prostě ty Zelenkovi se mi líbily, nevím proč. Je pravda co píše Kocháč, hudba je u toho strašná, ale jinak je to dobře udělaný. Přestože jsem si stáhnul a vypálil všechny, nekoukám na to, protože mě to nebaví, stačí jednou a dost a tak je to se všemi ostatními. Udělat film o chytání kaprů, který by byl koukatelný asi nejde, u každého co jsem viděl jsem usnul, vnímám to jako marnou snahu autorů se o něco pokusit. Až se objeví to Kučerovo, tak se na to podívám, ale rozhodně si to nebudu pouštět celou zimu před spaním. Taková ta DVD co má Korda, to je úplná hrůza, jakýsi odborník tam před stanem něco smolí u toho něco vypráví nějakou, pro mě nesrozumitelnou řečí a do toho občas vytahne rybu, no akce jako svině. Nedavno jsem viděl, že podobnou cestou se vydal i pan Těšínský, také jedno z nekoukatelných kousků, no alespoň jsem tomu rozuměl :-) Jinak to co jsi vytvořil ty, no oceňuji snahu.

              Nthundarr - Profil | Út 1.3.2011 13:42:14

              Dave≻ >> >Dave - 1.3.2011 13:11:35 >> to fakticky nemysliš vážně žene ?

              "udělena žlutá karta za dwnl link"

                Nalda2211 - Profil | Út 1.3.2011 13:02:46

                nevim proc resite reklamu kdyz koukate na film tak je tam taky reklama od filmoveho studia az po sponzory a vadi to nekomu ???? uz je dlouho zima tak se zase resi blbosti :-))

                  NBobajz - Profil | Út 1.3.2011 12:58:48

                  Tohle DVD jsem si koupil,podíval se na něj a je to lepší než pohled na teploměr za oknem.Jen mi trochu připomínal Branky,body,vteřiny.Mám radši filmy,které mají trochu ,,příběh".

                    Nchavez - Profil | Út 1.3.2011 12:51:36

                    Kocháč >> :-))))))

                      NUnca - Profil | Út 1.3.2011 12:23:10

                      Fishky >> Zdarec, viděl sem ten tvůj film o Amurech, celkem fajn, akorát má nějakej divnej obraz. Asi tím slunce. :-)

                        Ndukin - Profil | Út 1.3.2011 12:11:15

                        Michal Kučera >> Jsm na něj taky zvědavý.

                          Nwinx - Profil | Út 1.3.2011 12:11:09

                          neviem co pindate na reklamu, ved ked si to tocili sami mikbaitaci tak nech si tam reklamu davaju. Neviem kde je problem. Ja osobne som este nevidel video kde by nejaka ta reklama nebola a vobec ma to neondi

                            Nthundarr - Profil | Út 1.3.2011 11:51:19

                            fishmen17a >> no treba me DVD od kordy nebavily, videl jsem pul a pak jsem to vypl :)

                              Nfishmen17a - Profil | Út 1.3.2011 11:17:01

                              To dvd jsem ještě neviděl ale abych pravdu řekl cena je krásná a ať už tam jsou ty reklamy či nejsou je mi to úplně jedno. Free dvd od Kordy jsou pro mne nejlepší dvd co jsem viděl a to je tam reklam, předvádění výrobků spoustu. Aspoň jsem si díky tomu rozšířil obzor.

                                NFishky - Profil | Út 1.3.2011 11:12:39

                                Kose >> já ani jeden neviděl (tedy pokud jich bylo víc), fakt nevím. Filmy nestahuju a o co mám zájem si koupím - vesměs jen zahraniční literární tvorba, filmy nikoliv. Na druhou stranu třeba na jméno "Jarda Vítek" taky s úsměvem vzpomínám, ikdyž je mi jasné, že kdyby na scénu "vešel" teď, tak by v davu nejspíš zapadnul - resp. nevím čím by byl vyjímečný, krom toho, že tenkrát byl "první"? Proto mě napadlo, zda to není s filmy od Zelenky obdobný případ.

                                  NUnca - Profil | Út 1.3.2011 10:50:01

                                  Michal Kučera >> Jedno mi skovej, v Brně si ho koupím. :-))

                                    NKocháč - Profil | Út 1.3.2011 10:48:51

                                    Kose >> Filmy od Zelenky neměly žádné kouzlo, neměly absolutně žádný šmrnc a už vůbec energii, komentáře průměrné a hudba dobrá tak na uspávání hadů. Podobná muzika ve mně vzbuzuje zuřivost a příkladně u té zas.ané kaprařské hymny skučím jak pes.
                                    Zelenka byl první a člověk si to hlavně v zimě rád pustil, ale třeba tu VHSku co jsem si tenkrát koupil už jsem hodil do popelnice před pár lety. To je jen můj názor a nikomu neberu jeho třeba i podprůměrný vkus.

                                      Nthundarr - Profil | Út 1.3.2011 10:48:30

                                      Kose >> Jo pan Zelenka dělal DVD v době, kdy to nedělal skoro nikdo jiny a kdyz neni vetsi nabidka, prodavaji se DVD za ty penize jake da ... a nemusi se bat do vyroby DVD větsi náklady ... , si tady precti prvni reakce byly kde se to da stahnout

                                        NMiras - Profil | Út 1.3.2011 10:48:04

                                        Kose >> Není to spíš tak, že na svou dobu byl ten fillm ojedinělý? Řekl bych, že především díky tomu ho má spousta rybářů pozitivně uložena ve své paměti.