Hodnocení DVD Na Kapry s Mikbaits

Máte už nové DVD od Mikbaits ? Jaké jsou Vaše názory na tohle DVD, cena kvalita, natočené materiály.
Autor diskuse: thundarr - Profil , 28.2.2011 kaprařina - ostatní

Hermis_s - Profil | Po 28.2.2011 19:00:54

Koubas >> Ty za to nemuzes, chces si stahnout freecko nejakyho softu a nejakej trouba misto toho ulozil nejaky video o kaprech,no neni to nahlavu:)

    JiříkS - Profil | Po 28.2.2011 19:00:21

    henry7 >> dík

      Koubas - Profil | Po 28.2.2011 19:00:20

      henry7 >> tak dík za stahnutí ...

        MH - Profil | Po 28.2.2011 19:00:12

        Koubas >> tak ještě jednou!!!za stovku moc drahé !!!!študente,ale jestli o něj tolik stojíš tak ti ho pošlu!!!Stejně jde do koše!!!

          JiříkS - Profil | Po 28.2.2011 18:59:42

          Koubas >> lol to mi je jasné, napiš mi prosím adresu do zpráv dííík

            henry7 - Profil | Po 28.2.2011 18:59:22

            JiříkS >> ja jsem si vsechny dvd stahl na ulozto.cz

              Koubas - Profil | Po 28.2.2011 18:58:25

              JiříkS >> z Internetu =8-)))))))

                Koubas - Profil | Po 28.2.2011 18:57:49

                MH >> Tak jinak až budu mít stalou vyplatu a všechny moje finance budou v cajku tak si klidne DVD za kilčou koupím .... ale jako student si nemůžu moc vyskakovat , a proto volim trošku černější cetu

                  JiříkS - Profil | Po 28.2.2011 18:56:48

                  Koubas >> kde to stahuješ?

                    Kose - Profil | Po 28.2.2011 18:52:58

                    Koubas >> víš kolik to je piv za to jedno dvd? :)

                      MH - Profil | Po 28.2.2011 18:51:57

                      tak jinak!!!Mam ho od výstavy,moc drahej disk za 100!!!

                        Igo. - Profil | Po 28.2.2011 18:51:52

                        Koubas >> Až to budou dělat všichni tak nebude co stahovat. Tím neříkám, že jsem zásadně proti stahování ovšem stahovat DVD za 100,- Kč...nu dobrá. Na druhou stranu uznávám, že jde o v podstatě reklamní DVD a jako takové by mělo býti zdarma :o))

                          Koubas - Profil | Po 28.2.2011 18:45:56

                          všechny ryb filmy jsem si stahnul. a spokojenost... a je mi celkem fuk jestli mam stahle program za X tisíc nebo dvd za pár šlupek...

                            carpson - Profil | Po 28.2.2011 18:45:00

                            Martin-H >> thundarr - >> dobrej reklamni tah :))))

                              kukac - Profil | Po 28.2.2011 18:42:05

                              Kose >> yes yes :)

                                Unca - Profil | Po 28.2.2011 18:41:33

                                DVD sem ještě neviděl, ale první hodnocení už bych měl. :-)) Podle mě cena cca. 100kč je dobrej tah. Za ty prachy si ho klidně koupím a nebudu stahovat z netu. :-))

                                  MH - Profil | Po 28.2.2011 18:41:02

                                  odpovídá ceně!!!Možná ještě předražené!!

                                    Kose - Profil | Po 28.2.2011 18:40:32

                                    Hermis_s >> moje řeč za reklamní dvd platit nebudu...

                                      Radek Š - Profil | Po 28.2.2011 18:38:01

                                      Hermis_s >> no fuj :-)))

                                        Hermis_s - Profil | Po 28.2.2011 18:25:17

                                        Uz se to da nekde stahnout:))