Hodnocení DVD Na Kapry s Mikbaits

Máte už nové DVD od Mikbaits ? Jaké jsou Vaše názory na tohle DVD, cena kvalita, natočené materiály.
Autor diskuse: thundarr - Profil , 28.2.2011 kaprařina - ostatní

thundarr - Profil | Út 1.3.2011 10:46:31

SuperShad >> proto nic nemazu, protoze mi prijde ze ti side si tim ublizuji sami a pokud nejsou vulgarity je mi to jedno :)

    Kose - Profil | Út 1.3.2011 10:43:48

    Fishky >> filmy od zelenky mají své kouzlo, šmrnc, skvělej komentář a suprová hudba od pana Slámy a vůbec jsem nelitoval kč 590,- za whs ve znamení kapra... pro mě je tohle nej film o kaprech

      Michal Kučera - Profil | Út 1.3.2011 10:16:30

      Rambich >> Rambo006 - 1.3.2011 9:44:01 >> snad už tento týden, my jsme první měli až těsně před výstavou, tak jsem je nestihl poslat nikam dál...

        Michal Kučera - Profil | Út 1.3.2011 10:13:37

        Unca >> taky jsem si to myslel...

          Michal Kučera - Profil | Út 1.3.2011 10:12:42

          Mario6121 >> kdybych natočil něco podobného, tak to určitě dáváme zdarma, tak jako katalogy...snažíme se ale točit bez reklamy (nebo řekněme s jejím omezením na minimum), tak jsme rádi, když nám to alespoň pokryje náklady...snažíme se táke točit z běžných svazových českých a slovenských vod, tedy žádné naparování se s mega kapry z Francie a podobně, byť toto DVD je v tomto ohledu vyjímkou a jsou tam i záběry ze zahraničních revírů včetně francouzských

            J.P. - Profil | Út 1.3.2011 10:09:57

            Fishky >> dávám ti za pravdu.Je to jako vše ostatní,někomu se zavděčíš,někomu ne.Rozhodně těch poučných, jak někteří píší je natočených už dost a tohle DVD je pohodový relex,co víc si v zimě přát, než se podívat na pěknou rybačku,když venku mrzne.Jen víc takových ČESKÝCH DVD.

              rover - Profil | Út 1.3.2011 10:07:36

              Michal Kučera >>
              jj, chápu :-), ...kdo nic nedělá, nic nezkazí, resp. nic zajímavého nevytvoří, ale snahu ostatních kritizovat umí :-(
              Já tvé DVD hodnotím kladně ( včetně ceny ), ...a držím palce k dalším projektům !

                SuperShad - Profil | Út 1.3.2011 9:54:38

                Chlapi nechovejte se jak socky, nebo o tom alespoň nepište, mějte nějakou hrdost, když se mi to nelíbí, tak napíšu nelíbí, když si to nechci koupit, tak si to nekoupím. Ale veřejně psát, že si to a nebo to stáhnu, už ukazuje na slaboduchost....

                  Fishky - Profil | Út 1.3.2011 9:51:03

                  Petr.J >> co se ti na Zelenkových DVD tak líbilo? čím byly jiné?

                  ...jinak k diskuzi zde není co dodat, lituju práci lidí, co se na tom nadřeli (a nejen na tomto DVD), aby jim pak někdo z trucu napsal, že si to stáhne jen tak ze sportu. Nějak nerozumím proč? Kdo nemá zájem, nekoupí. Kdo ano, tak snad přistoupí na kupní cenu a podpoří tím autora. Ona to fakt není vůbec sranda natočit film - a porozumí tomu všichni, kdo si to jednou zkusí na vlastní kůži.

                    thundarr - Profil | Út 1.3.2011 9:48:56

                    bobrman >> no, spis me zajimaly nazory na tohle dvd , dnes jsem v praze na skoleni tak nemam cas neco promazavat ... a uprimne ... kdyz nekdo napise ze i kdyz to stoji 100 ze si to stejne stahne ..., no tak si o nem ostatni udelaji svuj nazor a nevim proc jej branit tim ze ten prispevek smazu ... me staci kdyz aspon par lidi napise rozumnou vec, to vyzdvihnu podekovanim a kdo chce vyfiltruje si to ..., ... :)

                      Rambo006 - Profil | Út 1.3.2011 9:44:01

                      Michal Kučera >> Kdy bude DVD na E-shopu?

                        Michal Kučera - Profil | Út 1.3.2011 9:40:42

                        rover >> já jsem absolutně v klidu a byl jsem i v době když jsem psal ten příspěvek, jen mě prostě zajímalo, jestli jsem opravdu viděl jiné DVD nebo jsem si ani po 40ti shlédnutích nevšiml věcí (reklamy), které tu byly předkládány...

                          Unca - Profil | Út 1.3.2011 8:27:53

                          Michal Kučera >> A i kdyby tam byla reklama na každym kroku, tak je to přece s Mikbaits na kaprech. :-) Jak řikám, dobrej tah ta "stovka". Za ty prachy si to hafo lidí radši koupí. Jen kdyby to tak dělali i ostatní.

                            Unca - Profil | Út 1.3.2011 8:25:34

                            FSnevajs >> Jo jo, viděl sem jedno tohle DVD Carp Tackle Tactics Tips a cely je to jen o tom, že mi tak ukazovali zboží od anglickejch firem. Ale mě to vůbec nevadí, naopak se mi DVD líbilo.

                              Mario6121 - Profil | Út 1.3.2011 8:10:10

                              Michal Kučera >> a co natocit neco ve stylu TTT, vdyt mas tolik produktu, ke kterym by se toho dalo tolik napovidat ..... jak se to pouziva, jak se to micha, jak to spravne pouzivat .....

                              tohle bych si koupil ....

                              to ze nekdo nekde (vetsinou mimo CR) neco chytil me tolik nebere, kdyz jsem jezdil ven taky jsem chytal vetsi ryby nez u nas, proste tam nejsou masarky, tak tam ty ryby ve vode jsou

                              ale pokud bych mel moznost se podivat na "spravne, dle vyrobce" pouzivani jeho produktu .... to by bylo pro me k nezaplaceni ....

                                Mario6121 - Profil | Út 1.3.2011 8:06:10

                                FSnevajs >> pod tohle se muzu jen podepsat

                                za tyhle DVD bych i klidne zaplatil, kolik je tam info

                                a ze to je reklama? jasne ze je - vidim jak to vypada, jak se to pouziva, ze se na to da i neco chytit

                                .... a je to suprove udelany

                                nic lepsiho neznam, radeji jeden TTT nez vsechny cesky dohromady, stejne to jezdi vsicni natacet do F

                                  Petr.J - Profil | Út 1.3.2011 6:35:27

                                  To já bych si to stáhnul i kdyby to bylo třeba jenom za 10 Kč, už jenom tak ze sportu. Stejně ty filmy jsou na jedno brdo. Úrovně DVD co dělal dříve Zelenka nedosahuje nic z dneška ani po kotníky.

                                    Jirka Klíma - Profil | Út 1.3.2011 5:24:40

                                    Ahoj pokud by jste mel nekdo dvd od Maxe Nollerta tak se mi prosim ozvete do SZ diky

                                      harvej - Profil | Út 1.3.2011 5:22:16

                                      Mě osobně je úplně jedno jestli stojí jakékoliv DVD s kapří tématikou 100 nebo 400 a více. Bez reklamy to prostě nejde ať je to rybařina či úplně něco jiného.Nechytám na Mika ale vždy si koupím jejich Dvd či Sportcarp nebo Fox atd. Jelikož jsem kaprař tudíž se mě jakékoliv dvd s touto tématikou líbí ať méně či více. Co čekáte že vám tam Rafan bude propagovat npř.Odkopanou selku nebo A-1rol. Buďte rádi že vůbec nějaké DVD dělají a že se máme v zimních měsících čím kochat a zbýjet čas.

                                        FSnevajs - Profil | Út 1.3.2011 2:58:16

                                        No já jsem ještě DVD neviděl a nevidím důvod proč by v jakémkoli DVD nemohla být reklama ať už je v samotném názvu DVD :))))
                                        Bez reklamy bychom každý z nás měl polovinu,néli 1/3 výbavy a to přeci nikdo nechceme ! : )))
                                        100kč za DVD mi příjde přiměřené,nicméně král reklamy a DVD Danny Fairbrass my přijde nedostižný.Ukázal ,že i na DVD,které jsou FREE se nechá vydělat miliony,pokud jsou kvalitně natočena a nikoho nekaká,že je to full reklama.
                                        Já osobně po každém zkouknutí Carp Tackle Tactics Tips určitě něco vzápětí koupím !
                                        Navíc FREE DVD se neučili produkovat Trakker i nej žiďáci jako je FOX a Nash .