Rybník Labuť (Žínkovský) nebo Hracholusky

Zdravim, na jaře se chystám na 4 dny na výpravu. Příjemné zachytání a klid :-) Nejde mi o rekordní úlovky, i když něco většího potěší. Hlavní zaměření převážně kapr + dryvci na přívlač. Který z těchto revíru byste mi doporučili? Nechceme do kempu, jen bivak a nocovat u vody.
Předem díky za postřehy

Jaký revír preferujete?

A) Labuť53%

B) Hracholusky32%

C) Bonětický rybník15%

Od 1.3.2011 hlasovalo 53 čtenářů.

Nfoxxx - Profil | St 2.3.2011 20:43:05

Bejmák >> Taky jsme se tam zabivakovali na nějaké louce a bez problému...bylo na nás vidět snad ze všech stran a ještě na takovém vysoké břehu:-)

    NBejmák - Profil | St 2.3.2011 20:40:07

    nechápu co porád řešíte s bivakovánim na žinkovech ,normálně bivakuju a žádnej problem .tu louku z druhé strany co je ostrov má soukromník zrovna loni sem s ním mluvil, sekal zrovna louku .bivaky mu vůbec nevadí jen hovada který mu uřezaly zámek na závoře a auta parkujou až za prdelí.

      Nsus1 - Profil | St 2.3.2011 12:23:08

      FrancJosef >> Jo, na jeden den ano.:-)

        Nroce - Profil | St 2.3.2011 12:22:12

        Dopyta >> :-))

          Nsus1 - Profil | St 2.3.2011 12:22:08

          roce >> No, co tam před důchodákem zakázali chytat,tak mají klid úplně, i když??vedle je škola,tak ...:-))

            NDopyta - Profil | St 2.3.2011 12:12:09

            roce >> funguje pořád :)

              Nroce - Profil | St 2.3.2011 11:32:20

              sus1 >> největší klid je zřejmě v důchodáku jestli ještě funguje :-) a do krámu by to šlo, to je kousek. :-)

                NFrancJosef - Profil | St 2.3.2011 11:14:32

                sus1 >> z toho jsem právě smutnej, rybaření jen na otočku je pěkný, ale pěkná výprava je fajn. Na tenhle revír jsem přišel náhodou, připrohlídce revírů, tak zjišťuju situaci :-)
                Bohužel zjišťuji že Labuť bude asi fakt nepoužitelná... NA stromě se nedá spát :-) pak jsem celej den zlomeje, jak ze stromu :-)

                  Nsus1 - Profil | St 2.3.2011 10:57:56

                  FrancJosef >> Ani neni co řešit.Takové jsou podmínky a hotovo.Všechno zkurvi.... lidi a tet se tomu strašně divěj.
                  Labut už neni dávno,to co bejvalo.Díky ,,dědkům" ale nejen jim,ale ostatním ,,negramotům ", co vidí rybařinu jen jako kšeft to stojí za how...!!!!

                    Nsus1 - Profil | St 2.3.2011 10:54:13

                    roce >> Auto schovat do rybníka a stan na strom,tam to už neni na pozemku a proto budou tolerantní.:-)))

                      Nroce - Profil | St 2.3.2011 10:52:20

                      sus1 >> čti hlavně dole :-) tam je to v pohodě. Já bych chtěl na ostrově nebo vedle pláže zlevý strany. No a taky auto kam s ním a ne že budu daleko od krámu.

                        NFrancJosef - Profil | St 2.3.2011 10:45:44

                        sus1 >> no to právě nesmí, proto to tu řešíme.
                        Ale v podstatě se nesmí téměř nikde a nechávaj to bez povšimnutí.

                          Nsus1 - Profil | St 2.3.2011 10:43:52

                          Ono se smí na ,,Žinkovech " bivakovat??od kdy??:-)

                            Nroce - Profil | Út 1.3.2011 19:19:06

                            FrancJosef >> už to asi našly i v krajských. Dobrá uvidím a ozvu se na ty Hrachy do konce týdne,kde bude klid. Ryba tam zjara dost migruje,zkus trochu upřesnit datum. Můžeš do sz.

                              NMacros - Profil | Út 1.3.2011 18:30:34

                              roce >> no je to na konci v povolence koukal jsem dík pa romčo

                                NFrancJosef - Profil | Út 1.3.2011 18:00:28

                                roce >> Jooo je já to našel hned. Bordel tam nemáte, nebo a něm alespoň nevím. Je to v soupisu pro držitele celosvazových povolenek, i stránku si měl přesně :-) Asi dochází k informačním šumům.......
                                NAkonec to vypadá, že pojedem až koncem června. Nějak si dřív nedáme termín, kterej by v práci prošel. Jedeme ve třech

                                  Nroce - Profil | Út 1.3.2011 14:57:59

                                  FrancJosef >> vypadá to,že máme v Plzni opět bordel. Na krajských to asi není. Chlapi je to na konci extra a jestli ne tak jsou to . . . . Kolik vás jede?kouknu pak večer a zkusím poradit,a kdy chcete jet ?

                                    NFrancJosef - Profil | Út 1.3.2011 14:47:59

                                    roce >> jojo, koukal jsem na tvé doporučení do řádů a jak jsem již psal, dost mě to otrávilo. Když už to takhle sepíšou, budou asi i dost kontrolovat a není jak ukecávat. Vše je napsaný :-(

                                      NFrancJosef - Profil | Út 1.3.2011 14:46:25

                                      RO:-(man)-: >> Mapa je , jak uvádí roce na straně 173 v řádech, malinko se mi kouše pecko :-( odpovídám občas hodku zpět, než se vše opět načte

                                        Nroce - Profil | Út 1.3.2011 14:43:39

                                        FrancJosef >> jsi z Prahy,tak bys měl mít řád pro CS revíry a tam je extra popis na té straně jak jsem uvedl.