Rybník Labuť (Žínkovský) nebo Hracholusky

Zdravim, na jaře se chystám na 4 dny na výpravu. Příjemné zachytání a klid :-) Nejde mi o rekordní úlovky, i když něco většího potěší. Hlavní zaměření převážně kapr + dryvci na přívlač. Který z těchto revíru byste mi doporučili? Nechceme do kempu, jen bivak a nocovat u vody.
Předem díky za postřehy

Jaký revír preferujete?

A) Labuť53%

B) Hracholusky32%

C) Bonětický rybník15%

Od 1.3.2011 hlasovalo 53 čtenářů.

RO:-(man)-: - Profil | Út 1.3.2011 14:35:45

FrancJosef >> aha tak ty ji taky nemáš?

    FrancJosef - Profil | Út 1.3.2011 14:32:23

    RO:-(man)-: >> to by byla paráda :-)

      roce - Profil | Út 1.3.2011 14:31:35

      Macros >> Vládo,pozor od letoška je to jiné. Koukni na mapu v papírech :-(

        RO:-(man)-: - Profil | Út 1.3.2011 14:29:32

        FrancJosef >> Mohl bys mi prosim poslat odkaz na mapku žinkov?

          RO:-(man)-: - Profil | Út 1.3.2011 14:12:05

          Doporučil bych Labuť. Zatím jsem tam jezdil převážně na feeder, ale co jsem viděl, kapři tam jsou a nemalí.. .

            Macros - Profil | Út 1.3.2011 13:56:40

            FrancJosef >> na žinkovech jsem byl jak jsem tě popsal a pohoda ,žádné vyhánění na boněticích 3x kontrola ze 4 návštěv .V tom campu jak jsou chatky tam by asi neměl být problém na boněticích ,kontrola jak chodí tam to nevím.

              FrancJosef - Profil | Út 1.3.2011 12:57:29

              Macros >> Já se v podstatě hlavně bojim, že mě někdo po dnu vyžene s policajtama :-(

                FrancJosef - Profil | Út 1.3.2011 12:56:00

                roce >> Díky za názory. Potom, co jsem si prohlýd tu mapku se mi Labuť malinko přestává zamlouvat, nesmí se chytat na půlce míst, který mě zajímaly :-( Tak ještě uvidim, jak se s chlapama domluvíme....

                  FrancJosef - Profil | Út 1.3.2011 12:54:06

                  Macros >> Ty jsou v poslední době všude, ale neměl jsem s nima zatim žádný problémy

                    FrancJosef - Profil | Út 1.3.2011 12:52:35

                    Ian >> dobrej nápad, díky. Kdy tam jedete? že bych měl nějaký info, co dělaj ryby :-)

                      Macros - Profil | Po 28.2.2011 20:09:59

                      FrancJosef - >>žinkovy snad mě nezlynčují najdi si místa v té zadní části jak je tam ostrov není to tam špatné .Jinak počítej dno bahno to samé bonětice kde se poslední dobou víc než je zdrávo ukazují UKáčka a chodí pozorují po břehu i večer.Pěkně u vody všem

                        Macros - Profil | Po 28.2.2011 19:45:33

                        FrancJosef - >> ten žinkovák je lepší jsou tam slušná místa a pěkné ryby jde o čas ,místo a štěstí ale o dost lepší než Bonětice .Hrachy neznám ,at to jezdí a pěkný večer všem.

                          heras77 - Profil | Po 28.2.2011 19:15:36

                          FrancJosef - >> Boněťák taky můžu jen doporučit z vlastní zkušenosti, je to tam super.

                            zdeko - Profil | Po 28.2.2011 19:13:05

                            FrancJosef - >> Na Bonětickým rybníku co ti doporučuje Ian to taky neni špatný, docela pěkný prostředí.

                              zdeko - Profil | Po 28.2.2011 18:16:36

                              FrancJosef >> Nevim kde všude mají zákaz bivakování zveřejněnej, ale v kadým případě to je na informačních cedulích co jsou u rybníka. Tušim že jedna je u hráze a dvě u cesty přehrazující rybník u zámku.

                                Ian - Profil | Ne 27.2.2011 18:53:55

                                FrancJosef - >> sem si vzpoměl! lepší než Labuťák: http://www.bonetic.cz/, revír 231 001 - BONĚTICKÝ RYBNÍK , to je určitě lepší volba, se tam chystáme, protože známe najímatele. prostě skvělá obsluha a úsměv zdarma.

                                  roce - Profil | Ne 27.2.2011 18:38:20

                                  Dopyta >> určitě

                                    Dopyta - Profil | Ne 27.2.2011 18:34:32

                                    roce >> dřív když Labuť patřila pod Klatovy a ne pod Plzeň,tak to asi bylo jiný...(bivakování..atd.)

                                      roce - Profil | Ne 27.2.2011 18:23:19

                                      FrancJosef - >> taky zkus kontaktovat přes sz člena SUS 1,ten by ti mohl nyní poradit co se týká Labutě asi nejvíc,určitě víc jak já

                                        roce - Profil | Ne 27.2.2011 18:20:23

                                        Dopyta >> i za zámkem směrem na Vojovice