- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Príchuť Brusnica (Brusinka)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NRobert Samek - Profil | Ne 29.1.2012 21:33:27
NMex - Profil | Ne 29.1.2012 19:51:14
NMex - Profil | Ne 29.1.2012 19:40:01
Nmeďo1 - Profil | St 23.2.2011 11:22:42
Neččo - Profil | St 23.2.2011 0:26:25
http://www.hobbymalacky.sk/boilies-plavajuce/dynamit-baits-fluro-pop-ups-boilies-mulberry-florentine-10mm/
ked ich ovoniaš tak ich vsetky zjes :-)
NMitchell - Profil | Út 22.2.2011 22:30:40
NIgo. - Profil | Út 22.2.2011 22:21:39
Myslím, že v Ravenu v Brně budou mít Dynamitu co hrdlo ráčí.
NMitchell - Profil | Út 22.2.2011 22:18:17
NMitchell - Profil | Út 22.2.2011 22:16:55
NRobert Samek - Profil | Út 22.2.2011 19:33:01
NPatan - Profil | Út 22.2.2011 17:12:55
NMilda - Profil | Út 22.2.2011 16:56:47
Tuším se kdysi dělala hotovka od RH Mulberry-Monster Crab,ale osobně jsem ji nezkoušel.
Kombinují se různé příchutě a rybám to nevadí,spíše často naopak.
NPatan - Profil | Út 22.2.2011 16:44:07
NMilda - Profil | Út 22.2.2011 16:27:27
Jinak mám příchuť "moruše" taky rád.
K otázce-brusinku používám taky,spíše ve studené vodě,nebo když si chci zachytat bez ohledu na velikost ryb.
Nzaplosak - Profil | Út 22.2.2011 15:36:36
Ndeko - Profil | Út 22.2.2011 13:24:48
NHoumrP - Profil | Út 22.2.2011 11:12:17
http://www.milobrno.cz/nastrahy-navnady/dynamite-baits-pop-up-fluoro
http://www.kl-angelsport.cz/gscarp/eshop/8-1-Baits/102-2-Plovouci-Boilie/5/1750-Dynamite-Baits-Pop-Ups
Nzaplosak - Profil | Út 22.2.2011 10:50:11
Kde by se dali kluci sehnat ještě jiný příchutě od dynamitu - pop up?
Nzaplosak - Profil | Út 22.2.2011 10:49:00
NMitchell - Profil | Út 22.2.2011 10:32:43
Ndeko - Profil | Út 22.2.2011 10:26:25
Nzaplosak - Profil | Út 22.2.2011 10:24:42
Nlukas11 - Profil | Út 22.2.2011 6:41:56
Neččo - Profil | Út 22.2.2011 1:49:51
a v novenbri som na tuto kombinaciu lapol 8,8 kaprika a vtedy ryba isla fakt málo..tak urcite ju nastavim na tych supinacov aj tento rok.:-)
Nladikxxx - Profil | Po 21.2.2011 17:06:44
Nlubos666.p - Profil | Po 21.2.2011 17:02:20
Nladikxxx - Profil | Po 21.2.2011 17:00:05
Nlubos666.p - Profil | Po 21.2.2011 16:55:33
Nladikxxx - Profil | Po 21.2.2011 16:50:51
Ndon Ferrari - Profil | Po 21.2.2011 16:26:13
NTAV - Profil | Po 21.2.2011 16:18:30
NTomas-SR - Profil | Po 21.2.2011 16:10:26
Nzaplosak - Profil | Po 21.2.2011 16:03:17
Ndon Ferrari - Profil | Po 21.2.2011 16:01:27
NTaky - Profil | Po 21.2.2011 16:00:25
NTaky - Profil | Po 21.2.2011 15:41:19
Nrover - Profil | Po 21.2.2011 15:05:21
Fantazii se meze nekladou, ...ani polystyrenový kuličky nejsou k zahození :-)
Nrover - Profil | Po 21.2.2011 14:58:59
Z těchto příchutí řeším pouze česnek, takže konec léta.
NIgo. - Profil | Po 21.2.2011 14:48:10
Nrover - Profil | Po 21.2.2011 14:35:01
Já chytám ovocné příchutě tehdy, když " originály" dozrávají v přírodě. Takže když jsou už v přírodě zralé např. jahody, chytám v tu dobu na příchuť jahod. Brusinky řeším na konci léta a na podzim ...
NMaximus1 - Profil | Po 21.2.2011 13:08:18
Nmeďo1 - Profil | Po 21.2.2011 12:40:32
NSabelt - Profil | Po 21.2.2011 12:10:42
Nkaštan01 - Profil | Po 21.2.2011 12:06:46
NIgo. - Profil | Po 21.2.2011 11:44:47
NIgo. - Profil | Po 21.2.2011 11:38:35
Hotovou a dle mého hodně zajímavou kombinaci mám caviár hruška česnek tu určitě také prubnu.
Kde to žije - kaprařina
2:51NKrátkodobá kaprařina x 9995
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNKyjský rybník, Džbán 50908
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H















