- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Harrison Torrix - zkušenost
Ahoj chlapi. Jaké máte zkušenosti s těmito pruty? Nikde jsem nic nenašel. Jakou zvolit libráž a délku, aby to byly univerzály na odhoz i zdolávačku? Díky všem.
Autor diskuse: HoumrP - Profil , 7.2.2011 kaprařina - náčiní, doplňky
Bělá vám lak na prutech?
A) Ano, jen okolo oček - mám sériový prut, stáří do 3 let.1%
B) Ano, jen okolo oček - mám postavený prut, stáří do 3 let.1%
C) Ano, na různých místech prutu - mám sériový prut, stáří do 3 let.7%
D) Ano, na různých místech prutu - mám postavený prut prut, stáří do 3 let.2%
E) Ano, jen okolo oček - mám sériový prut, starší, než 3 roky.4%
F) Ano, jen okolo oček - mám postavený prut, starší, než 3 roky.3%
G) Ano, bělá mi, ale jen ve futrálu v garáži i když tam topím.2%
H) Ano, zbělá celý vzteky, když mu nedám sušenku na snížení vlhkosti.2%
I) Nic mi nebělá, mám sériový prut, který je již po záruce.60%
J) Nic mi nebělá, mám postavený prut který je již po záruce.18%
Od 15.2.2011 hlasovalo 122 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
41x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
NKamil68 - Profil | Po 7.2.2011 19:43:37
dasty carp >> Připravené na letošní sezónu ...tak teprve uvidím,co to vydrží ..při mém hrubém zacházení ... ale beru i váš názor s Kocháčem ...:-)
NTomajo - Profil | Po 7.2.2011 19:43:15
Kamil68 >> však jasně já jsem nepsal, že to tak musí být, Myslel jsem to jen jako úvahu po tom co jsem spočítal materiál. Ale klidně je možné se dostat třeba na 8000 já vážně nevím, zatím jsem se o to nezajímal.
NKamil68 - Profil | Po 7.2.2011 19:37:43
Tomajo >> samozřejmě,že se bavím o základu,jak jsem jasně zmiňoval a ty napíšeš očka?Jde taky o to jaká očka (Fuji - BMNAG,nebo MNSG???),sedla jsou to samé atd.,co navíc za sarapatičky,ale vím,že základ někde kolem 8tis. a někde jsem to viděl i na jeho stránkách,pokud se nepletu ... Já jsem si navymýšlel hovadin,čekal jsem sumu,že mne to povalí a šlo to ... minulou sobotu jsem u p.Studeného byl ...
NKocháč - Profil | Po 7.2.2011 19:31:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
HoumrP - >> No a když už budeš brouzdat po stránkách nejlepšího stavěče světa, mrkni na blog. Pobavíš se.
http://www.michalstudeny.com/blog.htm
http://www.michalstudeny.com/blog.htm
NTomajo - Profil | Po 7.2.2011 19:30:00
doktor multiplikator >> j.sladkay - 7.2.2011 19:26:14 >> a flex coat je lak ne? :-)
NKocháč - Profil | Po 7.2.2011 19:27:52
jurasoft - 7.2.2011 19:26:42 >> a nebo, nějak jsem si nemohl vzpomenout na tu čoučástku.
NKocháč - Profil | Po 7.2.2011 19:24:06
jurasoft - 7.2.2011 19:21:59 >> Dneska má absolutní většina věcí v sobě takovou načasovanou součástku, říká se jí rozjebávátko a je načasované na 3 roky :o))
NKose - Profil | Po 7.2.2011 19:23:47
jurasoft - 7.2.2011 19:21:59 >> před pár lety stál dolar 38kč a teď?
NKose - Profil | Po 7.2.2011 19:21:20
doktor multiplikator >> j.sladkay - 7.2.2011 19:18:41 >> a čím teda zaplácneš navázaný očka?
NTomajo - Profil | Po 7.2.2011 19:19:53
doktor multiplikator >> j.sladkay - 7.2.2011 19:18:41 >> já myslel na očka :-)
NTomajo - Profil | Po 7.2.2011 19:13:25
Kamil68 >> jestli levněji tak to nevím. Blank 4200, fuji očka cca 2500, sedlo, dunlop,nit, lak min 1000 a kde máš práci???
NKamil68 - Profil | Po 7.2.2011 18:52:02
Tomajo >> Za ty prachy mu je p.Studený postaví na míru ...a myslím,že i levněji,pokud bude chtít základ,běžné sedlo,očka atd a bude mít svůj design ... :-)
NTomajo - Profil | Po 7.2.2011 18:41:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
A nebo si zavolej tady a určitě ti taky dobře poradí a mají je celkem za slušné peníze http://www.kl-angelsport.cz/gscarp/eshop/1-1-Pruty-rybarske/215-2-Kaprove/5/2587-Harrison-Carp-Rod-Torrix
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NHarrison - vše o této značce3722
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
NKaprařský top vercajk3167
NFanclub značky Shimano16402
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NNavijáky Daiwa Emblem1373
NShimano Power Aero 100001660
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLov z nafukovacího člunu1187
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
16:13NKrátkodobá kaprařina x 9953
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...











