Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 13:30:39

Mikšík- jen jednou >> darebák slyzké !!

    Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 13:29:51

    Písek >> to je spolužák co dojel na sraz . tak sme zahájili sraz dříve :-)) navíc je to už pražský pepík :-)) ostřihat bych se ale měl , už mi to háro vadí - nevidím do vody :-))

      NMikšík- jen jednou - Profil | Ne 27.3.2011 13:27:46

      mlíčnák >> ano byl :)
      malé rybky
      jeden větší jelec k 50 mi dvakrát chňapl po mouše a ani jednou netrefil :D

        Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 13:26:47

        Písek >> trefím do Bitýšky a snad i k prýglu :-)

          NPísek - Profil | Ne 27.3.2011 13:25:58

          mlíčnák >> ses nechal ostříhat,nebo co je to za fotku ?

            Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 13:25:37

            Mikšík- jen jednou >> včerejší zmrzání v Březolupech . býls včera někde ?

              NPísek - Profil | Ne 27.3.2011 13:24:37

              mlíčnák >> trefíš na přehradu ? to je výhra.kousek od tud je ZOO,pardon,v Brně není :-))

                Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 13:23:56

                Mikšík- jen jednou >> trefíme - od čeho sů mapy .cz :-))

                  NMikšík- jen jednou - Profil | Ne 27.3.2011 13:11:03

                  vlastec >> ok, ještě se nějak domluvíme

                    NPísek - Profil | Ne 27.3.2011 13:11:03

                    vlastec >> doufám,že se během týdne domluvíme tak.aby jsme se všichni sešli,
                    Vranka trefí,s Řízkem se domluvíme až se vrátí ,ale Jihovýchodní četa je samá sranda za Hrajiho vydatné pomoci.

                      Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 13:06:42

                      sem se právě probudil po včerejším srazu po 25 letech - tak pomaličku :-)) kde zoo netuším ani obi spíš nějaká okraj Brna - třeba přehrada či výstaviště .

                        Nvlastec - Profil | Ne 27.3.2011 13:04:22

                        Písek >> Čau Písečku . Práce a zase práce . Dneska jsem byl taky :-( . Ten příští víkend stopro budeme . Řízek mi snad doveze také proutek .

                          Nvlastec - Profil | Ne 27.3.2011 13:02:29

                          mlíčnák >> Ahoj . Ne nebyli jsme . Dojel jsem domů z práce až kolem osmé . Mladej byl na mě pekelně naštvanej

                            NPísek - Profil | Ne 27.3.2011 13:01:34

                            vlastec >> ahoj,kde blomcáš ?

                              Nvlastec - Profil | Ne 27.3.2011 13:00:39

                              Mikšík- jen jednou >> V sobotu Vás k Pískovi navedu . Můžeme se potkat někde kde to znáte a pojedete za mnou .

                                Nvlastec - Profil | Ne 27.3.2011 12:55:35

                                Ahoj Všem .

                                  Nhraji - Profil | So 26.3.2011 20:39:52

                                  Mikšík- jen jednou >> ne, proč se ptáš?

                                    NPísek - Profil | So 26.3.2011 20:34:04

                                    Mikšík- jen jednou >> že bych vás v Bystrci na uvedených místech mohl v sobotu vyzvednout,lépe u OBI tam je větší parkoviště. Jen nevím,jestli trefíte k ZOO zahradě,je to opravdu skoro vedle sebe,potom by jsme se domluvili telefonem

                                      NMikšík- jen jednou - Profil | So 26.3.2011 20:21:03

                                      hraji >> v Brně je ZOO? :-O

                                        Nhraji - Profil | So 26.3.2011 20:17:17

                                        Písek >> to už je jak prašť jak uhoď, od OBI trefím do ZOO i já

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus