Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NPísek - Profil | So 26.3.2011 19:33:11

mlíčnák >> trefíš v Brně k OBI ,nebo ZOO ?

    NPísek - Profil | So 26.3.2011 12:21:26

    Zajda >> se tím netrap,já ten skalp neviděl---nemůžu posoudit,kde je případná chyba---to je přece jasné.
    Je čas oběda, tak to ber z lepší stránky,už jsem poobědval a zelňačka je "óósryto!jakokdyžsekakosa!!"

      NZajda - Profil | So 26.3.2011 12:02:08

      Písek >> A čím to je, vždyť jsem to posolil opravdu fest a i sůl jsem měnil...

        NPísek - Profil | So 26.3.2011 11:59:55

        Zajda >> zdarec,já se nedíval--hodně zatouchal (smrděl),nějak jsem to opomněl zkontrolovat, :-)

        myslel jsem,že se zlobíš za toho staženého zajíce a jeho konec :-))

          NZajda - Profil | So 26.3.2011 11:54:03

          Písek >> Zdar...Tak co žabant, bude to použitekné?

            NPísek - Profil | So 26.3.2011 11:09:40

            Mikšík- jen jednou >> dal jsem si pauzu,a vařím zelňačku ,

              NMikšík- jen jednou - Profil | So 26.3.2011 11:01:18

              Písek >> no mě taky čekají povinnosti uklízecího charakteru venku i vevnitř :)
              i když dost možná ty venkovní kvůli počasí odpadnou...
              je hnusně :(

                NPísek - Profil | So 26.3.2011 10:12:12

                Mikšík- jen jednou >> taky pracuji venku, musím to tu zkulturnit, aby se vám u mě líbilo. Snad to stihnu , pokud nebudu pořád nakukovat sem :D)))

                  Nvranka - Profil | So 26.3.2011 10:02:19

                  Písek >> Ahoj Písku, nenudila jsem se, jen pozorně poslouchala.

                    Nvranka - Profil | So 26.3.2011 10:01:04

                    Mikšík- jen jednou >> Ahoj, my tu máme ještě celkem fajn, pracuji na zahradě.

                      NMikšík- jen jednou - Profil | So 26.3.2011 9:38:41

                      ahoj sedánci
                      to je ale hnusně dneska, co? :)

                        NAnýzový dědek - Profil | So 26.3.2011 9:04:05

                        Písek >> Překrásné fotečky .....o)))

                          NPísek - Profil | So 26.3.2011 8:09:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Svaťa ,"Dlouhý šedý vlas" nevěří,že má opět prázdný talíř :)

                          Svaťo, za Tvé škvarky dík...i Evě za opravdu jedlý chleba patří pochvala před Sedánky

                            NPísek - Profil | So 26.3.2011 8:06:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Evo,nuda v Brně ?

                              NPísek - Profil | So 26.3.2011 8:05:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              jak jsem slíbil,jednu jsem navázal,--to aby bylo jasno .)

                                NPísek - Profil | So 26.3.2011 8:00:54

                                Hraji si splnil asi svůj sen,že na vázacích večírcích nebude vázat a pokukoval po Svaťových škvarcích,
                                byly opravdu dobré :-))

                                viz. předešlá fota

                                  NSilvan - Profil | So 26.3.2011 6:24:07

                                  Bodré dopoledne všem, včera jsem to bohužel nezvládl a koukám jste si pěkně povázali.

                                    Nmlíčnák - Profil | Pá 25.3.2011 22:36:35

                                    a Vlastík s mladým byli ?

                                      Nmlíčnák - Profil | Pá 25.3.2011 22:14:01

                                      vranka >> nikdo ho nerušil - tak se mohl věnovat svěráčku :-) papaní umí !

                                        Nvranka - Profil | Pá 25.3.2011 22:05:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        A ještě jedna.

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus