Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 20:22:52

vranka >> ne u vody sem nebyl . Asi sem zlobil - včera sraz po 25 letech :-)) troška slivky a vínka byla :-))

    Nvranka - Profil | Ne 27.3.2011 20:19:44

    mlíčnák >> No tak to jsi asi zlobil, když nedali kluci okoštovat. Byl jsi u vody?

      Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 20:19:01

      vranka >> ani nevím nekoštoval sem - třeba kůsek zbyde :-))

        Nvranka - Profil | Ne 27.3.2011 20:16:11

        mlíčnák >> No tak ten je parádní, musel chutnat moc dobře.

          Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 20:13:44

          vranka >> taky pěkný večer . TO měli kluci dortík k narozkám :-))

            Nvranka - Profil | Ne 27.3.2011 20:11:56

            mlíčnák >> No to je opravdu provokativní pro nás, co už večer nejíme.

              Nvranka - Profil | Ne 27.3.2011 20:11:06

              Pěkný večer.

                Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 20:07:41

                vlastec >> OK

                  Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 19:46:03

                  jedna provokativní dietovka :-)))

                    Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 19:36:36

                    Mikšík- jen jednou >> tak cos polapal ? trošku sem Tě sledoval :-)) v dáli Javořina - foceno z Javorovca od Kameňa :-))

                      Nvlastec - Profil | Ne 27.3.2011 16:08:05

                      mlíčnák >> Říkám srazíme se někde , třeba u toho veletrhu a pojedete zamnou .

                        Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 14:01:49

                        Písek >> ať se daří :-)

                          NPísek - Profil | Ne 27.3.2011 13:52:11

                          mlíčnák >> tak šťastnou cestu,jdu něco rozumného dělat :-))

                            Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 13:50:10

                            Písek >> myslím že to nebude až tak těžké .

                              NPísek - Profil | Ne 27.3.2011 13:38:50

                              mlíčnák >> trefíš kam ? do Rozdrojovic ?

                                NMikšík- jen jednou - Profil | Ne 27.3.2011 13:38:25

                                mlíčnák >> jej to je škodaaa

                                  Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 13:37:05

                                  Mikšík- jen jednou >> bež jim narvat držky :-) já nemožu - rodinná oslava .

                                    Nmlíčnák - Profil | Ne 27.3.2011 13:35:45

                                    Písek >> trefíme až tam a pak nás Vlastík snad navede :-)

                                      NMikšík- jen jednou - Profil | Ne 27.3.2011 13:32:06

                                      mlíčnák >> no možná se ještě na ryby kouknu i dnes
                                      je kráááásně :)

                                        NPísek - Profil | Ne 27.3.2011 13:31:54

                                        mlíčnák >> okruh se zúžil na 17 km,jen tak dál. Bydlím v Rozdrojovicích u Brna,
                                        když Ti pošlu souřadnice, najdeš si mou chýší na mapě ? Ať je nevyťukávám zbůhdarma

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus