Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

mlíčnák - Profil | So 2.12.2023 17:21:14

hraji >> Dík za objasnění,nakoukl sem jen od baráku.
Na ryby jel inde.

    hraji - Profil | Po 27.11.2023 7:38:08

    mlíčnák >> Ahoj, ne, o týden později tam byla první liga plavané.

      mlíčnák - Profil | Ne 26.11.2023 22:49:50

      hraji >> Chtěl sem tě pozdravit osobně na závodech u nás,nenašel sem tě.
      Za týden byly další závody,asi feedrari .

        hraji - Profil | Pá 24.11.2023 12:03:40

        mlíčnák >> Tome, na rovinu, není čas. Stavím dům mimo Brno, většinu víkendů jsem na stavbě. A nikdo mladší, kdo by měl víc času, se nenašel.

          mlíčnák - Profil | Pá 24.11.2023 0:48:05

          Už to tu zdechlo ?

            jepice - Profil | St 29.11.2017 21:32:13

            hraji >> mám mít původně jinou akci, nicméně pokud by padla, tak hned po práci dorazím.

              hraji - Profil | St 15.11.2017 17:20:34

              doliz >> dobře, budu se těšit

                doliz - Profil | St 15.11.2017 17:18:10

                hraji >> pokud budu mít čas, jakože snad jo, tak bych přišel

                  hraji - Profil | St 15.11.2017 8:10:51

                  v pátek 1. 12. 2017, od 18.00 hodin, v klubovně na Soběšické 83, bude muškařský vázací večer. Zváni jsou všichni zájemci.

                    Vlastec - Profil | Ne 12.3.2017 21:20:44

                    vranka >> nejhodnější evík

                      vranka - Profil | Ne 12.3.2017 9:24:56

                      mlíčnák >> Tome, nic nepotřebuji.

                        Yanek - Profil | Ne 12.3.2017 0:23:03

                        vranka >> Jeden pěkný skalp už od tebe mám, děkuji.

                          mlíčnák - Profil | Pá 10.3.2017 19:21:37

                          vranka >> Co poslat ?Merunu nebo trnkovu ?Raci sz .

                            vranka - Profil | Pá 10.3.2017 18:33:49

                            mlíčnák >> Tome, klidne poslu i Tobe. Budu jich mit devet

                              mlíčnák - Profil | Pá 10.3.2017 18:16:20

                              vranka >> Evi ,ze sem sa nenahlasil driv . Vlastik mi pak trebas uvaze :-)Sranda :-))

                                mlíčnák - Profil | Pá 10.3.2017 18:14:16

                                Vlastec >> skrto ,mas malo ?:-))

                                  vranka - Profil | Pá 10.3.2017 17:45:22

                                  Vlastec >> Dobře budu na Tebe myslet.

                                    Vlastec - Profil | Pá 10.3.2017 15:28:54

                                    vranka >> ja velky zajem mam

                                      vranka - Profil | Pá 10.3.2017 10:58:28

                                      Mel by nekdo zajem o skalp cervene slepice????

                                        doliz - Profil | St 8.3.2017 20:14:23

                                        hraji >> Jo, to je jasný. Bohužel nejsou lidi

                                          hraji - Profil | St 8.3.2017 19:35:21

                                          doliz >> Tome, ale to nás fakt musí být víc.

                                            doliz - Profil | St 8.3.2017 16:25:13

                                            kdyby ňáký vázání bylo, tak bych se nejspíš ukázal

                                              mlíčnák - Profil | St 8.3.2017 13:34:19

                                              Yanek >> 22-26 tak nejak .

                                                Yanek - Profil | St 8.3.2017 13:28:25

                                                mlíčnák >> A kdy že je ten veletrh?

                                                  mlíčnák - Profil | St 8.3.2017 13:21:56

                                                  Yanek >> na veletrhu ....f Brnisku .

                                                    Yanek - Profil | St 8.3.2017 12:30:41

                                                    mlíčnák >> Jaký čtvrtek? Jakých bojkovjáků?

                                                      mlíčnák - Profil | St 8.3.2017 11:34:03

                                                      Vlastec >> este nemam papiry ,jen Spy .Neco podniknem :-)

                                                        Vlastec - Profil | St 8.3.2017 11:26:00

                                                        mlíčnák >> mlíčko ja uz zahajil sezonu. Muzeme společný lov klidne dát

                                                          Vlastec - Profil | St 8.3.2017 11:24:54

                                                          Jirko ja mam spoustu volnych zarezu v krabce takze ja bych vazal ale posezení po na pivku se take nebráním

                                                            mlíčnák - Profil | Út 7.3.2017 22:31:25

                                                            Yanek >> D*áme sraz ve čvrtek u Bojkovjáků ? Na pifko zvu :-)

                                                              Červené karty: Anýzový dědek, Paulus