Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

vranka - Profil | Pá 25.3.2011 22:04:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dnes vázal i Písek.

    vranka - Profil | Pá 25.3.2011 21:57:53

    Ahoj kluci, tak musím pochválit Píska. Měl opravdu mooooooc dobré karbenátky.

      mlíčnák - Profil | Pá 25.3.2011 17:53:45

      Mikšík- jen jednou >> tak v Brně se to už schází .

        mlíčnák - Profil | Pá 25.3.2011 17:36:24

        Mikšík- jen jednou >> vynechám křídla abych si to trochu ulehčil :-)

          mlíčnák - Profil | Pá 25.3.2011 17:18:06

          Mikšík- jen jednou >> tak to su v rycy a budu zítra hounolapka bo nemaje tytok zázraky :-)) nebo že bych něco smotnůl ?

            Mikšík- jen jednou - Profil | Pá 25.3.2011 17:15:23

            mlíčnák >> nepleteš se :)

              mlíčnák - Profil | Pá 25.3.2011 17:14:09

              Mikšík- jen jednou >> dooobro zakrmíl :-)) sakryš jak vyzerá ta hardyovka ? šťety gold bažantík tuším a tělo z páva ? nebo se pletu !

                Mikšík- jen jednou - Profil | Pá 25.3.2011 17:12:24

                mlíčnák >> ano :)

                  mlíčnák - Profil | Pá 25.3.2011 17:08:33

                  Mikšík- jen jednou >> 35 je už na much slušná fišle - na třešňu prcek :-)) myslíš moje miláčky ze pstruhovky ?

                    Mikšík- jen jednou - Profil | Pá 25.3.2011 17:08:30

                    mlíčnák >> papali hardyovky a olivové březnovky
                    no a následně i nymfy

                      mlíčnák - Profil | Pá 25.3.2011 17:04:35

                      Mikšík- jen jednou >> tak když nechtěli reda tak pokrmíls březnovkama - raději celý kýbl s dipem ?

                        Mikšík- jen jednou - Profil | Pá 25.3.2011 16:55:37

                        mlíčnák >> ale jo, šlo to :) sice chvilku trvalo než jsem na to kápnul, ale nakonec se povedl i jeden hezčí cca 35?
                        redtaga nežrali :D
                        normálně jsem si zkoušel zaházet i s klackem, co mám pro tvýho mladýho a fakt není špatnej :)
                        kdyby měl o stopu víc, tak je dokonce dobrej

                          Yanek - Profil | Pá 25.3.2011 16:20:49

                          Hm, tak dneska mi to zase nevyjde. Jak to vypadá s házením, bude?

                            Zajda - Profil | Pá 25.3.2011 16:19:57

                            hraji >> Hlavně nezapomeň na to, co ti zatouchá za kanclem. Holky neomdlely?

                              mlíčnák - Profil | Pá 25.3.2011 16:14:06

                              hraji >> raději svěráčky a úsměvy u nich :-)) šklebit se snad nikdo nebude !

                                hraji - Profil | Pá 25.3.2011 16:11:36

                                mlíčnák >> máme fotit hlavně bufet?

                                  mlíčnák - Profil | Pá 25.3.2011 16:03:33

                                  hoďte prosím někdo foto z večera ať víme co nám uteklo :-) dík .

                                    mlíčnák - Profil | Pá 25.3.2011 16:01:22

                                    Mikšík- jen jednou >> tak referuj kolik red tagů jsi vykrmil - půl kýbla ? :-)) su napnuté jak sfiňa !

                                      Anýzový dědek - Profil | Pá 25.3.2011 8:08:13

                                      Přeji příjemnou zábavu dnes na sedánku všem účastníkům

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Paulus