Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nvranka - Profil | Čt 24.3.2011 21:19:11

Písek >> Já dovezu, proč bych ho nenesla, není to žádný problém.

    NPísek - Profil | Čt 24.3.2011 21:13:49

    vranka >> budou bez chleba,přeci nebudeš nosit v batohu krajíce

      Nvranka - Profil | Čt 24.3.2011 21:07:59

      Písek >> Pěkný večer, bude stačit jeden chleba? Písku nevíš kolik nás tak bude zítra?

        Nmlíčnák - Profil | Čt 24.3.2011 21:05:08

        Písek >> rači né - máme málo :-))

          NPísek - Profil | Čt 24.3.2011 21:00:08

          a zlomte prut :-)

            NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 24.3.2011 21:00:04

            mlíčnák >> rozkaz !!:)

              Nmlíčnák - Profil | Čt 24.3.2011 20:56:19

              Mikšík- jen jednou >> hlavně nezapoměň řádně zitra zakrmit :-))

                NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 24.3.2011 20:54:11

                mlíčnák >> v sobotu? hm hm
                mno uvidíme, jak bude
                asi by mi to více sedělo spíš po obědě

                ale jak říkám, počasí a zítřejší stav bude rozhodující

                  Nmlíčnák - Profil | Čt 24.3.2011 20:50:18

                  Mikšík- jen jednou >> ten je v sobotu né ? má byt pod mrakem do 10 ' C .

                    NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 24.3.2011 20:45:57

                    mlíčnák >> uvidíme až zítra
                    jestli by mělo být hnusně, tak by jsme to posunuli na příští pátek na Řízkovo seminář

                      Nmlíčnák - Profil | Čt 24.3.2011 20:44:29

                      Mikšík- jen jednou >> kdy by to bylo lepší ? dopoledne nebo po obědě ? má se ochladit :-(

                        NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 24.3.2011 20:41:35

                        mlíčnák >> no půjdu to otestovat do Šumic, protože u Brodu to dost kalí Šťávnice
                        kdyby bylo dobrý počasí a udělal sis čas, bylo by to fajn :) trochu by jsme poházeli....a tak :)

                          Nmlíčnák - Profil | Čt 24.3.2011 20:38:25

                          Mikšík- jen jednou >> třeba i tu Olšavu bych zkusil ale někde navrchu bo v Kunovicích sem neviděl rybky . Tak jich zitra řádně zakrm red tágama :-)) aspoň půl kýbla prosím :-))))

                            NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 24.3.2011 20:32:08

                            mlíčnák >> a kam by ses v sobotu chystal?
                            jsem teď doma a mám tu pro mladýho ten proutek :)

                              Nmlíčnák - Profil | Čt 24.3.2011 20:29:20

                              Mikšík- jen jednou >> po práci moja jede nakupovat tak nemožu nikde , snad na chvilku v sobotu .

                                NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 24.3.2011 20:25:20

                                mlíčnák >> no já se zítra chystám na Olšavu

                                  Nmlíčnák - Profil | Čt 24.3.2011 20:23:57

                                  Mikšík- jen jednou >> aj Ty ? nestraš ! Dnes sem nahlédl do Březolup a zjistil že u přítoku je chráněné pásmo :-((

                                    NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 24.3.2011 20:19:08

                                    sakra pánové něco na mě leze
                                    léčím to domácí slaninou, slivovičkou a budvarem 10°

                                    asi ještě sednu k vázání :)

                                      Nmlíčnák - Profil | Čt 24.3.2011 20:02:09

                                      Zajda >> ano nemůžou za to - vytahují z Moravy . Není splav proto můžou .

                                        Nsiri - Profil | Čt 24.3.2011 15:36:07

                                        Zajda >> Bodejt - a kormosi zrovna tak (to k onomu 'kam se dostanou a kde se jim dari')...

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus