Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NZajda - Profil | Čt 24.3.2011 12:47:44

mlíčnák >> Ale oni za to nemůžou, že je jich tam hodně..:-)))

    Nmlíčnák - Profil | Čt 24.3.2011 12:09:27

    Zajda >> mě nevadí pokud jich je přiměřeně , ne 95 % obsádky .

      NZajda - Profil | Čt 24.3.2011 8:47:32

      mlíčnák >> K té vaší včerejší debatě...Proč by neměli být na pstruhovce jelci? Vždyť to rozdělení vymyslel člověk a ryby jsou tam, kam se dostanou a kde se jim daří...

        Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 23:18:18

        Písek >> souhlas dobrů moja už brble :-))

          NPísek - Profil | St 23.3.2011 23:11:00

          mlíčnák >> nech tlouštíky být a dobrou noc

            Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 23:08:22

            Písek >> su rád že ty blbé jelce mám pod barákem - nástražka na sumíky ale v horním úseku mě serů .

              NPísek - Profil | St 23.3.2011 22:59:07

              mlíčnák >> Svratka 6 má zvláštní režim,kde celoročně platí nařízení zakazující vrátit do vody štiku a okouna,je to voda do které štika tradičně patří a když chytím na mušku okouna,
              tak mi vždy" nedopatřením" upadne do vody.Jsou vody,kde okyš je hájený a jinde decimovaný nařízením
              má to logiku ?Až vám zmizí tloušti,co budeš říkat ? Že je to konečně echt pstruhovka ? Z P jihlavky také vymizel tloušť,myslíš,že to tak má být ? Potěr byl zdroj potravy pro potočáky,kteří rostli a rostli

                Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 22:56:58

                Písek >> to bylo na mě né na Petra asi ale nemůžeš srovnávat Loučku s našima pidi potůčkama kde sou pstruzi totálně v hajzku proti jelcom keří jim vyžerou vše od rypáku .Nad splavem sou pstruzi pěkně živení bo tam nebyli jelci .pod splavem sů to trosky . Tod má zkušenost za asi 10 let co su u pstruhařů . I když největšího kusa mám od nás ze spodního úseku .

                  NPísek - Profil | St 23.3.2011 22:47:24

                  Mikšík- jen jednou >> jak píše Petr,---začínal jsem na P vodě--Loučka 1-2,kde ryby
                  dobře prosperovaly v zastoupení Po,Tl.Li. Os a Pa--je to menší P říčka dnes téměř bez šupin.Jelikož tam tloušti byli odjakživa,tak tam jistě měli co dělat,proto s Tebou nesouhlasím

                  oprava" pro Mlíčňáka !!

                    Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 22:41:36

                    Mikšík- jen jednou >> naco sadíme kapiláry kde už ty kur..y jelcovité se tlačí ? díky nějakým kok...m ?

                      Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 22:38:42

                      Mikšík- jen jednou >> trochu si dovolím oponovot - sadíme PO kde jelci nebyli ale nějaké hovádko nám jich tom vysypal . osobně bych ho asi utopil - nejsu sám .

                        Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 22:35:16

                        Písek >> příteli fakt nevím ale mě jalci na pstruhovce dosti se.. - vadí neříkám že pěkný vorvanˇnepotěší ale jaksi tam nemají co dělat .

                          NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 22:34:33

                          mlíčnák >> no to je, ale do vyšších míst už se jelec nedostane
                          osobně mi celé to kastování na P a MP připadne na hlavu postavený
                          příroda si sama rozmístí ryby po toku tak, jak to bylo vždycky
                          a my se můžeme na hlavu stavět :D

                            NPísek - Profil | St 23.3.2011 22:28:21

                            mlíčnák >> hodně vod je ale slušně "odmořených"
                            Bitýška byla před 25-30 roky také tloušťově "zamořená" a teď je "odmořená"--co je asi lepší ??

                              Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 22:22:07

                              Mikšík- jen jednou >> Olšava je tím taky slušně zamořená :-(((

                                Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 22:17:02

                                Mikšík- jen jednou >> já beru jalce jen jako nutné zlo - aby bylo co na sumíci . jinak tuto plevel nesnáším kooor na pstruhovce ..

                                  NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 22:09:49

                                  mlíčnák >> no letos jim chci dát trošku na prdel :)

                                    Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 22:08:42

                                    Mikšík- jen jednou >> tak to je iná - na Moravě jich je po ko..t . třešnˇa jistota :-)) na much se určitě dají taky překecat . A viděl sem tam kúsky !!! 60 je houno beze srandy .

                                      NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 22:02:31

                                      mlíčnák >> to pro mě je jelec vcelku výzva
                                      myslím tím jelce nad 50cm
                                      pokud možno no sucho :)

                                        Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 22:00:11

                                        vranka >> mě blbí jalci neuspokojují - beru je jen jako nástražky na sumíci :-))) ideální míra 28 - 38 .

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus