Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 21:59:44

vranka >> dobrou :)

    Nvranka - Profil | St 23.3.2011 21:59:14

    Přeji dobrou noc.

      Nvranka - Profil | St 23.3.2011 21:53:17

      mlíčnák >> Byla jsem minulý týden poprvé s mušákem v Náměšti a chytla si sice malé tlouště, ale viděla jsem i dost pěkných, tak jak to půjde vyrazím.

        Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:52:49

        Mikšík- jen jednou >> prubnem - uvidíme :-)

          Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:49:36

          vranka >> O6 ale neznám bo sem tam nikdy nechytal - jen čučál z toho mostu na hafo jalců :-)

            NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 21:48:54

            mlíčnák >> já mám taky tlapu, neboj se, do mých se určitě vlezeš (řekl bych, že asi tak 2x)
            jsou záměrně kupované trochu větší, aby neomezovaly v pohybu

              Nvranka - Profil | St 23.3.2011 21:44:13

              mlíčnák >> A v kterých místech? Já jezdím jen do Náměště.

                Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:43:26

                Mikšík- jen jednou >> mám velků nohu Bohušu :-)) mám fšeco velké - rodinu , nohu i hypotéku :-) jen mám malý plat , dúm ,ženu a ůlovky :-)))))

                  Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:42:04

                  vranka >> se pokurýruju a snad u Píska jak tam bude povolanější :-) Dnes sem dostal výpis úlovků od naší MO a je tam lapen pěkný PD u vás na Oslavě :-)

                    NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 21:41:33

                    mlíčnák >> shimano můžu zapůjčit na otestování, kdyby byl zájem
                    co se broďáků týká, možná budu kupovat nový, takže bych ti přenechal ty svoje

                      NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 21:39:49

                      vlastec >> vlastíku budeme se účastnit asi až semináře s řízkem
                      bohužel mám nějaké povinnosti a mlíčňák je trochu nakřáplej :)

                        Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:37:34

                        Mikšík- jen jednou >> desinfikuji ze zdravotních důvodů ale totok se nedá odmítnůt :-)))

                          Nvlastec - Profil | St 23.3.2011 21:35:53

                          mlíčnák >> No jo to je hold ten podělanej život :-))

                            Nvranka - Profil | St 23.3.2011 21:35:13

                            mlíčnák >> Jejda klucí, to bude škoda.

                              Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:34:19

                              vlastec >> Vlastíku vypadá to že se asi omluvíme - ale moc mě to mrzí až sere .

                                Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:32:31

                                Mikšík- jen jednou >> na šitmano zatím prdím - neměl sem v ruce ale něco do vody bych potřeboval :-))))

                                  Nvlastec - Profil | St 23.3.2011 21:31:44

                                  Mikšík- jen jednou >> Tak co v pátek ? Budete se účastnit ?

                                    NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 21:31:30

                                    teda, dmu se pýchou
                                    tiše a bez aplausu jsem sám poslal čtyřtisící příspěvek
                                    jednu si dáme :)

                                      NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 21:29:25

                                      vlastec >> ahoj vlastíku :)

                                        Nvlastec - Profil | St 23.3.2011 21:29:06

                                        Mikšík- jen jednou >> Ahoj kolego .

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus