Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 21:28:48

mlíčnák >> mimochodem, mám pro tebe možná broďáky, ale ještě to není jistý :)

    NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 21:28:02

    mlíčnák >> tak to sleduj bazar
    občas se tam mihnou dobré koupě :)
    měsíc zpátky byl na aukru shimano biocraft 9ft 5ráže i s navijákem od Shakespeare (ten co jsi ho okukoval v UH) za nějakejch 1500,-

      Nvlastec - Profil | St 23.3.2011 21:27:05

      mlíčnák >> Nikdy ! A nebo navždy :-))

        Nvlastec - Profil | St 23.3.2011 21:26:22

        vranka >> Ahoj , nebudu . Rozdám to , jak se znám :-)))

          Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:24:58

          vranka >> ahoj . jen rok - 2012 prý konec světa :-))

            Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:23:17

            vlastec >> čau pupy sou death - dnes letí chlupatice :-))

              Nvranka - Profil | St 23.3.2011 21:22:24

              vlastec >> Pěkný večer, no z toho budeš dělat tykadla snad sto let.

                Nvlastec - Profil | St 23.3.2011 21:20:12

                Jinak dobrý večer všem

                  Nvlastec - Profil | St 23.3.2011 21:19:31

                  Písek >> Z toho asi bude hodně tykadel na pupách :-)

                    Nvranka - Profil | St 23.3.2011 21:19:01

                    Písek >> Jasnačka, tak chleba koupím po cestě a za podarování pruženky dopředu děkuji.

                      Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:18:39

                      Mikšík- jen jednou >> 5-6

                        NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 21:17:21

                        mlíčnák >> to věřím taky :)
                        jakou ráži má ten proutek?

                          Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:15:04

                          mlíčnák >> s Vlastecem ste mi říkali atˇsi to nechám přemotat -až sem Vám řekl vo co Go tak ste řekli že si mám kůpit nový :-) Kůpím ale tento je můj miláček a věřím že z dobrů šnůrů TI dám na prdel :-)) A tomu ver !!

                            NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 21:11:15

                            mlíčnák >> ahaaa
                            kamaráde, jestli ono nevyjde levněji přihodit nějakou tu stovku a koupit novej klacík a tenhle přenechat mladší generaci
                            a opravdu dobře vyvázat očka, to taky nepůjde samo

                              Nvlastec - Profil | St 23.3.2011 21:07:27

                              LSD >> No tak snad zítra . Já to posla až včera .

                                Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:04:06

                                Mikšík- jen jednou >> jak vyměnit očka na mém miláčku za pár peněz - si to urobím sám , jen se poptat Řízka kde zohnat a jaké očka - probírali sme to na pařbě v Brně .

                                  Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 21:01:06

                                  Mikšík- jen jednou >> v sobotu máme na Velehradě třídní sraz po 25 letech , tak se chcu do té doby aj pokurýrovat :-)) Sem děcka neviděl ani nepamatuju a su asi jediný co zůstal u oboru - tak čekám velkou akci :-))

                                    NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 20:57:58

                                    mlíčnák >> pár otázek na koho? :)

                                      Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 20:56:59

                                      Mikšík- jen jednou >> OK necháme to na seminář na který se moc těším - pár otázek bych měl - když výjde čas - nechcu otravovat s banalitama .

                                        NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 20:50:34

                                        mlíčnák >> chápeš dobře
                                        bohužel v pátek opravdu nikam nemůžu
                                        možná v sobotu vyjde chvilka na ryby, ještě ale nevím jak co bude
                                        navíc zachvilu je řízkoseminář :)

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus