Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 20:48:10

Mikšík- jen jednou >> takže se asi taky omlůváš do Brna , jesli dobře chápu , abys nebyl namýchlí že se necítím ikdyž bych moc rád jel .

    NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 20:43:09

    mlíčnák >> ahoj
    moc ne
    zítra prezentace a písemky, hlava jako střep
    a o víkendu nepříjemné povinnosti...

      Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 19:46:02

      Mikšík- jen jednou - >> žiješ ?

        Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 19:44:56

        Písek >> mi nic jen zdravíčko :-)) nevím jak to dopadne - nechcu Vám chrblat do peří ! Téma je pro mě zajímavé , tak jak blešáci a to sme s Petrem nebyli což mě mrzí :-(( Poctivě sem vynechal prášky co se mi ulevilo a desinfikuji :-)))

          NPísek - Profil | St 23.3.2011 19:36:25

          Co jsem na pátek slíbil ?
          Hrajimu,že navážu aspoň jednu mušku
          že donesu pruženky,těm co nemají
          karboše ...chleba si doneste z domu////zapomenu:(

          ještě něco ?

            Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 19:26:51

            Písek >> asi :-)) já jim důvěrně říkám ohavy nebo chlupatice !

              NPísek - Profil | St 23.3.2011 19:22:52

              mlíčnák >> stříbrný šíp

                Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 19:21:02

                Písek >> loni dvakrát v Bitýšce jen sme projížděli .

                  Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 19:19:07

                  Písek >> moravní bolenovka :-)

                    NPísek - Profil | St 23.3.2011 19:18:45

                    mlíčnák >> Chytal jsi na Bílém potoce? je to P voda,tam jsem jako malej pakátl
                    u Hálověho mlýna a Šmelcovny lapal na pytlačku potočáky. Tam když teď někdo chytne potoka 30cm
                    a většího je oslavován v hospodě jako olympijský vítěz v desetiboji :-)) tak jednou za 4 roky

                      Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 19:09:44

                      Písek >> foto z jádra je mě povědomé - loni sem chytal z druhé strany . Vysypal sem rodinku v Bitýšce na parkovišti do té hospůdky že si zajdu chvílu polapat - až ke Svratce sem nedorazil :-(( telefén a už sem se musel vrátit . Lapl sem jednoho potočníčka a asi 6 jelečků .

                        NPísek - Profil | St 23.3.2011 19:08:08

                        mlíčnák >> dej nějakou mušku do placu,ale jen chytací :)

                          Nmlíčnák - Profil | St 23.3.2011 18:40:52

                          Písek >> teoreticky zvládám - chce to praxi !

                            NPísek - Profil | St 23.3.2011 17:52:15

                            Zajda >> tak je vidíš kance.....:)
                            se dívám na tu fotku a ptám se,kdy ta ohrada spadne sama ???

                              NPísek - Profil | St 23.3.2011 17:45:04

                              Zajda >> bys čučel,jak se sběhnou,když jim nesu skalpované ptáky,málem porazí
                              ohradu,to víš žádné peří--jen čistý ptáček,to jim chutná :)

                                NZajda - Profil | St 23.3.2011 17:39:24

                                Písek >> Aby tam z těch prasat nevyrostly třeba hyeny...:-(

                                  NPísek - Profil | St 23.3.2011 17:38:16

                                  Zajda >> budeš se divit,ale donesu ho divočákům do obory,
                                  zajíc je z chovu,ale nevím jak zemřel a na co--oběd bych z toho nedoporučil nikomu

                                    NPísek - Profil | St 23.3.2011 17:34:46

                                    Mikšík- jen jednou >> tady je.....snad Glajcha ?

                                    určitě,až to vyschne,udělal jsem hodně dubingu a ten jsem rozdal, tak musím myslet také na sebe :-))
                                    je to ale mladý zajíc a hřbetní chlupy nejsou jako u dvouročáka,mám ještě černého a strakatého
                                    králika (staženého),až bude počasí,tak to venku namixuji,domů už ani náhodou to nechci,chlupy v noťasu jsou to nejmenší:-))

                                      NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 17:18:43

                                      Písek >> budeš dělat dubbing?
                                      nebo už stačilo :)

                                        NLSD - Profil | St 23.3.2011 17:18:42

                                        vlastec >>
                                        Vlasto, zatím nic nedorazilo.
                                        Já jenom abys si nemyslel, že jsem nezdvořák a neumím poděkovat
                                        :-)

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus