Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NZajda - Profil | St 23.3.2011 17:18:18

Písek >> Zbytek bude na smetaně?:-)

    NPísek - Profil | St 23.3.2011 17:13:17

    mlíčnák >> dnes jsem stáhl zajíce,sice jsem Ti chtěl postup nafotit,ale pořád si mydlit ruky se mě naopak nechtělo.Tak ber co je a neukazuj to Zajdovi ,neměl by nás už nikdy rád :-))

      NPísek - Profil | St 23.3.2011 17:01:24

      Mikšík- jen jednou >> fotka se sice vůůůbec nevyvedla,ale je to ,o čem jsi psal ?
      Ty také občas nasadím na chytání ,některým přivazuji červenou pruženku na záda s přesahem na obě strany,potom se to celé hemží ve vodě

        NPísek - Profil | St 23.3.2011 16:58:48

        vranka >> pruženku jsem slíbil více lidem,neboj i na Tebe tedy zůstane :-))

          Nvranka - Profil | St 23.3.2011 15:40:33

          Písek >> Pěkné odpoledne Písku, tak jsem v galanterce koupila jen jedny nitě abych je odzkoušela na tělíčka, tu lesklou jednu mám doma taky na vyzkoušení, zatím nic nevyzkoušeno, protože nestíhám. Pruženky jsem nikde nesehnala i když jsem se ptala, tak musím zkusit třeba příští týden v Bíteši a ted v pátek budu jen okukovat a ptát se na finty ve vázání zkušených vazačů.

            NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 14:49:10

            Písek >> to může být i váhou mušek, čím těžší, tím dál to hodíš
            na úplně lehounký mouchy mám něco vymyšleno, ale ještě to není otestováno :)
            ve zvedlý vodě to bývá slabší s výjimkou období, kdy se zvedá
            hodně v tom období chytávám na napodobeniny žížal

              NPísek - Profil | St 23.3.2011 14:40:01

              Mikšík- jen jednou >> zdar,prut jsem měl už 2x u vody a vždy stejný průběh
              chycený malý Po a než si ho vyfotím,nebylo co fotit.:-)))) zajímalo by mě,co by pochytal rybář,který to skutečně umí,abych věděl jestli řeka není bez ryby.Každoročně sem před zahájenou jezdím lapat a když
              si to vezmu léta zpět,tak na mušku jsem slušně chytal touto dobou malé Tl.Po,občas Li.
              Nevím,kde dělám chybu že už o záběr budu muset fišlu poprosit.Jinak prut je prima-lehký,ale málo kdy jsem skutečně viděl indikátor,to budu muset vyřešit--chytání na oči už nezvládám.
              A celkem jsem se do návazce nemotal,ale nevyhodil jsem zatím víc jak 6m

                NMikšík- jen jednou - Profil | St 23.3.2011 14:11:04

                Ahoj pátečníci :)
                Písku, jak se dařilo na rybách. Proutek řádně vyzkoušen?

                  NAnýzový dědek - Profil | St 23.3.2011 7:33:42

                  Zdravím sedánky z Tater.

                    NPísek - Profil | St 23.3.2011 6:50:09

                    vranka >> ahoj,jestli pojedeš do Rosic,zastav se v galantérce a kup si pokud budou lesklé nitě á 6.-Kč/ks,jsou silnější než lametky od Mikšíka a prodává se několik barev,Používám je na kroužkování i na vázání tělíček ,dále můžou mít pruženky v různých barvách o průřezech-ber kulatou i plochou- obě se hodí,když vezmeš od každé 2-3m, tak to je do konce života.Můžou tam také prodávat marabou v různých barvách,jestli chceš tedy vázat ty divnotiny na duháky :-))
                    Také se mrkni na hedvábné nitě,jsou v různých barvách a spoustou odstínů-já nikdy neodolám a nakoupím,jako by jsem chtěl vyšíval pro ÚLUV..UVA

                      NPísek - Profil | St 23.3.2011 6:30:41

                      zdravím Sedánky a naši paní cukrářku :-))

                        Nmlíčnák - Profil | Út 22.3.2011 22:20:50

                        Písek >> dobrů :-)

                          NPísek - Profil | Út 22.3.2011 21:58:10

                          mlíčnák >> chorošo, vypínám .....)

                            Nmlíčnák - Profil | Út 22.3.2011 21:55:39

                            Písek >> OK panimáju :-))

                              NPísek - Profil | Út 22.3.2011 21:55:10

                              vranka >> máš recht, dobrou :))

                                NPísek - Profil | Út 22.3.2011 21:53:23

                                mlíčnák >> prosím,nikde nepátrej,už jsem Ti psal že to z důvodů nepoměru
                                investice x návratnost a užitek nebudu dělat.Opakuji že jsem dostal záporné reference.

                                  Nvranka - Profil | Út 22.3.2011 21:49:41

                                  Dobrou noc.

                                    Nmlíčnák - Profil | Út 22.3.2011 21:43:09

                                    Písek >> měl sem aj brožurku o této problematice ale asi sem ju půjčil a je v .. tam kde všechny knížky co sem půjčil :-(( zkusím popátrat ale moc to nevidím :-(((

                                      NPísek - Profil | Út 22.3.2011 21:24:13

                                      mlíčnák >> už nejsem tak jistý,např. mi teď psal i Kamčatkyn na Brněnském jádře
                                      a dostal jsem několik záporných názorů a posudků .

                                        Nmlíčnák - Profil | Út 22.3.2011 21:20:40

                                        vlastec >> když už naše tak Vitacit , Citron ,Arakain ,Titanic , Forrest Jump , Dark Gambale....ale ne kabati . Jak pravíš proti ,,,,:-))

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus