Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

mlíčnák - Profil | Út 22.3.2011 21:15:02

Písek >> taky to tak u nás dopadlo a to sem myslel ekologicky ! Kde na to nabrat ? Ale je to pěkné a funguje to .

    vranka - Profil | Út 22.3.2011 21:14:42

    Michal >> Tak to je potom horší.

      Michal - Profil | Út 22.3.2011 21:13:55

      vranka >> u kremrolí nemám bohužel záklopku, mi ji zapomněli nainstalovat :-)

        vranka - Profil | Út 22.3.2011 21:12:59

        Michal >> No to já už jsem vycvičená, když tak jednu a stačí, taky bych byla jak kulička.

          Písek - Profil | Út 22.3.2011 21:11:50

          mlíčnák >> má to zřejmě dost záporů,tak se zklidňuji a bude jezdit fekál,patrně to je zdaleka nejlevnější.Nechme to spát.

            Michal - Profil | Út 22.3.2011 21:11:29

            vranka >> hm, to zní dobře :-) akorát mít takovej zdroj, tak mám dneska tak o 20 kilo váhdy víc :-)

              vranka - Profil | Út 22.3.2011 21:10:17

              Michal >> Tak to by se ti líbilo v době, když jsem se je učila, měli jsme je každý víkend i když některé ani jako trubičky nevypadaly.

                vranka - Profil | Út 22.3.2011 21:08:58

                mlíčnák >> Pěkný večer, u nás určitě ne, dcera zatím zájem nemá.

                  Michal - Profil | Út 22.3.2011 21:08:51

                  vranka >> kremrole můžu v množství větším než malém :-)) jsem schopnej jich doslova sežrat neskutečný množství najednou :-)

                    mlíčnák - Profil | Út 22.3.2011 21:07:54

                    Písek >> jak dopadla ta čistička ? mělo by to fungovat aj v zimě akorát to bude mět slabší výkon kvůli rostlinám - bakterie jedou furt :-)

                      vlastec - Profil | Út 22.3.2011 21:06:20

                      mlíčnák >> Ahoj . No já asi raději ty Kabáty . Ale znáš to proti gustu :-)

                        mlíčnák - Profil | Út 22.3.2011 21:05:19

                        vranka >> bude svatba či co ? pěkná práce ! taky zdravím :-))

                          mlíčnák - Profil | Út 22.3.2011 21:03:54

                          vlastec >> the cabati sů sračky radši BLACK SABBATH :-)) zdravím žiju !!

                            vranka - Profil | Út 22.3.2011 21:01:35

                            Michal >> No to nevím jestli na tři dny, ještě jsem takový počet nikdy nezkoušela jíst.

                              vranka - Profil | Út 22.3.2011 20:58:20

                              Písek >> No je to na zítra do výslužek a ve čtvrtek ještě upeču šedesát přímo na svatbu. Ta práce není tak hrozná, spíš jestli to dobře dopadne. Upeču i na ten víkend k tobě.

                                Písek - Profil | Út 22.3.2011 20:51:16

                                vranka >> Týýý Vranko,máš hlavu ? to je dost hokny a nakonec to někdo sežere

                                  Michal - Profil | Út 22.3.2011 20:49:50

                                  vranka >> Nádhera, fakt. To je tak na 3 dny cpaní se :-)

                                    Písek - Profil | Út 22.3.2011 20:49:08

                                    jsme jako manželé po 80ti letech,nemáme si co říct ?

                                      vlastec - Profil | Út 22.3.2011 20:46:18

                                      vranka >> Tak to je nášup :-)

                                        vranka - Profil | Út 22.3.2011 20:45:48

                                        vlastec >> Ale jo, důvod je takový co jsem psala Pískovi.

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus