Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nvranka - Profil | Út 22.3.2011 20:45:22

Písek >> Nemám žádné umělotinky abych vyzkoušela, zítra zkusím proběhnout nějaké kšefty v Rosicích, ale určitě nic neseženu. Jinak k tomu uzenému, nejsi sám kdo rád ochutnává čerstvé uzené, také ráda smlsnu když se udí. Já jsem dnes odpoledne dělala tohle, ale neochutnala jsem.

    Nvlastec - Profil | Út 22.3.2011 20:38:51

    vranka >> Jak to ? Nechce se Ti ?

      NPísek - Profil | Út 22.3.2011 20:38:15

      vranka >> dívat se budu já,Ty budeš motat

        NPísek - Profil | Út 22.3.2011 20:37:07

        vranka >> čekám,až mě zase bude zle,vždy když vyudím,tak pokrajuji plátečky
        a málo kdy se uhlídám,koštuji to ještě teplé a to je zásadní chyba
        ano,mám vyuzené a povedlo se :)

          Nvranka - Profil | Út 22.3.2011 20:37:02

          vlastec >> připravuje se na pátek? Já se budu jen dívat, jak vážete.

            Nvlastec - Profil | Út 22.3.2011 20:35:38

            vranka >> Jasná věc .

              Nvranka - Profil | Út 22.3.2011 20:35:01

              vlastec >> No tak to muselo být dost náročné, přece jen už je to váha. Ale zase z druhé strany, říkal jsi, že jdeš kvůli němu, tak ses obětoval.

                Nvlastec - Profil | Út 22.3.2011 20:31:56

                vranka >> No , řeknu to tak , mě moc ne ale mladej byl nadšen . Měl jsem ho celou dobu na krku , takže já jen poslouchal a on vše viděl :-)))

                  Nvranka - Profil | Út 22.3.2011 20:31:09

                  Písek >> Ahoj, tak už máš vyuzeno??

                    NPísek - Profil | Út 22.3.2011 20:30:37

                    ahoj-i á jsem zde :)

                      Nvranka - Profil | Út 22.3.2011 20:30:08

                      vlastec >> Nazdar Vlastíku, tak jak se líbili Kabáti?

                        Nvlastec - Profil | Út 22.3.2011 20:29:17

                        vranka >> Ahoj . já tu

                          Nvranka - Profil | Út 22.3.2011 20:28:44

                          Dobrý večer, nikdo tu???

                            Nmlíčnák - Profil | Út 22.3.2011 19:35:16

                            Písek >> dík je to lepší - už sem aj řízl pár palet abych to do zahájení měl z krku . Soplím a chrchlu furt stejně ale už nejsu jak bacený pantokem :-)

                              NPísek - Profil | Út 22.3.2011 17:20:09

                              vlastec >> psal jsem ,že jsem byl v neděli v Bitýšce,koukll jsem na řeku a manželka mě měla opět doma .S6 nechytatelná, vzal jsem zpátečku, ale snad to zítra půjde
                              já vlastně jsem na mušku už prvního Po lapnul , v Bítýšce nad mostem ještě před deštěm

                                Nvlastec - Profil | Út 22.3.2011 17:15:17

                                Písek >> Já byl v neděli házet muškou u nás na Jihlavce , pokus o tlusťocha v přikaléné , teda hodně přikalené vodě dopadl jak jinak , než nulou :-)

                                  NPísek - Profil | Út 22.3.2011 17:11:16

                                  vlastec >> vydělávej korunky,to mě hodně bavilo --nejvíc až byly na účtě,samozřejmě:))
                                  stejně nevím,jak poteče moc vody,když tak bude čas na skalku :)

                                    Nvlastec - Profil | Út 22.3.2011 17:08:44

                                    Písek >> Rád bych , ale makám . Měl jsem se válet do pátku doma , ale zase to neklaplo .

                                      NPísek - Profil | Út 22.3.2011 16:55:53

                                      mlíčnák >> a tak jak zdraví,je Ti lépe ?

                                        NPísek - Profil | Út 22.3.2011 12:30:51

                                        vlastec >> jdeš zítra do hokny ? jestli ne,zajedeme pod Březinu nebo níž,já mám zítra celý den bez jakékoliv povinnosti ,asi se uchytám k smrti ,nebo utopím v řece,včera jsem se byl podívat pod Tišnov,voda už není moc kalná ,ale byla zvedlá,někde se snad bude dát zítra do vody vlést

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus