Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NPísek - Profil | Út 22.3.2011 12:13:03

medvěd >> no vidíš,vše je tedy jinak, opravdu nevím jak je na tom v lukostělbě
a kolik ten sport má členů--bylo to takové nezávazné sdělení :-) myslím že to jeho případné úspěchy
nesnižuje.

Jestli chytá na S4,tak to nemusí ani skládat pruty,vystrčí je z okna a tradááá,kdo z nás má vodu blíž, než on? vím ,kde bydlí

    Nmedvěd - Profil | Út 22.3.2011 12:04:35

    Písek >> to nemyslím.Jen v Prostějově je jich dvacet.Ale říkal mi,že na ryby chodí dáleMyslím že hlavně na Svratku,kterou má pod barákem

      NPísek - Profil | Út 22.3.2011 11:54:31

      medvěd >> možná,že jsi slyše lSvatě-"dlouhého šedého vlase" jak říkal že je na špici v lukostřelbě v republice,ale závodí 2-3 střelci,to by bylo aby nebyl na bedně :)))

        Nmedvěd - Profil | Út 22.3.2011 11:25:23

        Písek >> je v tom střílení dobrej.Umísťuje se v mistrovství ČR docela vysoko

          NPísek - Profil | Út 22.3.2011 11:03:09

          medvěd >> já ho znám hlavně jako prodejce a člověka,který mi ukázal dubování
          na nit a do smyčky,ale teď údajně má tu lukostřelbu a rybařiny nechal

            Nmedvěd - Profil | Út 22.3.2011 10:57:04

            Písek >> Petr je navíc i dobrý učitel

              NPísek - Profil | Út 22.3.2011 10:55:26

              medvěd >> viděl jsi nás na Soběšické,samý začátečník,tak jsme rádi že nám
              snad něco vleje do hlavy--teda co se házení týká,ne jinak.
              Údajně slíbil Petr Verner účast,má to ke mě 3-4 km,ale nějak to utichlo

                Nmedvěd - Profil | Út 22.3.2011 10:46:10

                Písek >> myslíš jako ,že kam to hodí Rízek tak ,to bude uznaná konstanta?Ale jo,házet umí.

                  NPísek - Profil | Út 22.3.2011 10:34:27

                  medvěd >> jo,u mě v lese a na louce před chýší Řízek snad párkrát švihne prutem na ukázku kam se dá vyhodit lajna.

                    Nmedvěd - Profil | Út 22.3.2011 10:25:18

                    Písek >> To bude u Tebe v lese?

                      Nmedvěd - Profil | Út 22.3.2011 10:25:03

                      hraji >> já vím,ale co přežiju to.Sice mne to bude mrzet,ale prostě to nedám.

                        NPísek - Profil | Út 22.3.2011 9:52:56

                        medvěd >> nevím ,co od toho kdo očekává,ale podle seznamu alkoholu co přinesou známí z vázacích večírků (a Ty víš,nemusím jmenovat) Řízek může podklady k povídání
                        o téhle a minulých výpravách klidně nechat doma.Nepoblili schody na Soběšické,poblijí je u mě :))
                        Dnes jsem já na řadě s uzením

                          NKachna - Profil | Út 22.3.2011 9:50:41

                          Zajda >> Broďáky zbaleny, biskup nesledován :o)

                            NZajda - Profil | Út 22.3.2011 9:49:47

                            Kachna >> Co biskup, plnej mazu? Abys nemusel brát do Dánska broďáky..:-)

                              Nhraji - Profil | Út 22.3.2011 9:45:57

                              medvěd >> prošvihnout kolegu Řízka to je na pováženou

                                Nmedvěd - Profil | Út 22.3.2011 9:36:53

                                škoda,že nebudu mít čas.Tak rád bych se něco dozvěděl

                                  NKachna - Profil | Út 22.3.2011 9:24:58

                                  Písek >> Já se zatím nepřihlásím, páč to nevím stopro. Kdyžtak si sebou přibalím ešus a bagr :o)

                                    NPísek - Profil | Út 22.3.2011 9:04:16

                                    teď udím,musím opět přiložit :)

                                      Nvlastec - Profil | Út 22.3.2011 9:03:48

                                      Písek >> Aha . Tak to je jiná .

                                        NPísek - Profil | Út 22.3.2011 9:02:58

                                        vlastec >> to je čestný host,ti se nezapisují :))

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus