Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nvlastec - Profil | Út 22.3.2011 9:00:36

Písek >> Pořád tu ale není zapsanej ten nejdůležitější a to pan Pařízek :-))

    NPísek - Profil | Út 22.3.2011 8:54:15

    psal jsem 12 lidí, ti co budou nad ,budou muset čekat na příbory a talíře :)

      Nvlastec - Profil | Út 22.3.2011 7:44:05

      Report o Dánské anabázi spojený s castingem a případným vázáním :)
      1.Mikšík :)
      2. Písek :) :)
      3.mlíčňák + syn?:) :) :)
      4.vranka :) :) :) :)
      5.Vlastec a malá rybička28
      6.
      7.

        Nvlastec - Profil | Út 22.3.2011 7:41:38

        Přeji dobré ránko .

          NAnýzový dědek - Profil | Út 22.3.2011 7:12:33

          Kachna >> Tak si to hezky užij a čiň se.....o))))

            NKachna - Profil | Út 22.3.2011 7:11:09

            Písek >> Sice nevím co mě čeká, ale snaha tam bude :o)

              NPísek - Profil | Út 22.3.2011 7:10:20

              Kachna >> a natři to Váňovi aspoň o jednu rybu !!

                NKachna - Profil | Út 22.3.2011 7:05:36

                Anýzový dědek >> Jo to bude třeba, děkuji.

                  NAnýzový dědek - Profil | Út 22.3.2011 6:51:10

                  Kachna >> Všechno nej , hlavně zdravíčko a hodně rybářského štěstíčka

                    Nvranka - Profil | Po 21.3.2011 22:27:53

                    Písek >> Dobrou noc.

                      NPísek - Profil | Po 21.3.2011 22:25:42

                      Kachna >> buďte zdraví a dobrou noc,ráno brzy vstávám (v 6hod :) ) nezvykle brzy

                        NMates PB - Profil | Po 21.3.2011 22:24:16

                        Kachna >> Tak to už jedeš na třetí gumy, jako já, to je v hajzlu :-)))

                          NKachna - Profil | Po 21.3.2011 22:20:58

                          Vám předem děkuji!

                            NPísek - Profil | Po 21.3.2011 22:20:16

                            Kachna >> zítra udělám malou vyjímku a na dálku Ti připiju,no :)

                              Nvranka - Profil | Po 21.3.2011 22:20:04

                              Kachna >> No to nevadí, popřála jsem tedy dřív.

                                NKachna - Profil | Po 21.3.2011 22:17:36

                                vranka >> Ještě ne. Ale Fšem Vám děkuji.

                                  Nvranka - Profil | Po 21.3.2011 22:16:29

                                  Kachna >>Máš narozky? Tak vše nej.......

                                    NKachna - Profil | Po 21.3.2011 22:15:52

                                    Písek >> Ještě né, až zejtra :o)

                                    Kurwa edit jaxvině. Strašně moc dík. Jsem to nevychovanej holomek.

                                      NPísek - Profil | Po 21.3.2011 22:15:07

                                      Kachna >> to máš na to fakt čas,tak vše nejlepší k těm 30.nám :-))

                                        NKachna - Profil | Po 21.3.2011 22:13:27

                                        Písek >> Rozum nemám, dyť teprve 30 let běhám po světě. :o)

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus