Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NPísek - Profil | Po 21.3.2011 22:11:32

Kachna >> četl jsem,že máš co slavit,tak všechno nejlepší:-)))
kolikáté,už máš rozum,nebo jsi ještě na to mladý ?

    NKachna - Profil | Po 21.3.2011 22:09:17

    Písek >> Né, já su ogar z hor, já su vlastně v cajku!

      NPísek - Profil | Po 21.3.2011 22:08:06

      Kachna >> Ty máš našlápnuto,že odjezd nestihneš :))

        NKachna - Profil | Po 21.3.2011 22:07:56

        Písek >> Jen blbni. Já umím hovno. :o)

          NPísek - Profil | Po 21.3.2011 22:06:48

          Kachna >> mazej za Hamletem a dej vědět jak to jde,a dohlédni na ně :-))

            Nhraji - Profil | Po 21.3.2011 21:58:28

            Písek >> ne, není, je to můj sponsor v plavané

              NPísek - Profil | Po 21.3.2011 21:54:51

              vranka >> s tím svým proutkem nic nepokazíš,mě teď Řízek dodělává Sage ,ale na to bych ho nepůjčit,zlomím si ho sám, to na něm bude napsané :-)))

                NKachna - Profil | Po 21.3.2011 21:51:38

                Vyzvedne mě někdo v Brně na nádraží?
                To myslím vážně! Teda né až tak vážně, tedy jen asi tak akorát :o)

                  Nvranka - Profil | Po 21.3.2011 21:49:08

                  Písek >> Ale bude dovezu si svůj prut,abych se naučila aspoň trochu házet teda pokud se k tomu dostanem.

                    NPísek - Profil | Po 21.3.2011 21:47:49

                    vranka >> se z toho stane Přežírací sobota :-))) a o rybách nebude ani řeč.

                      NPísek - Profil | Po 21.3.2011 21:44:40

                      hraji >> Milo je Tvůj živitel a chlebodárce ?

                        Nvranka - Profil | Po 21.3.2011 21:44:23

                        Písek >> Neboj, snad něco vymyslím dobrého, aby vám všem chutnalo.

                          Nhraji - Profil | Po 21.3.2011 21:41:49

                          Písek >> no jo, to víš, mám povinnosti vůči sponsorovi

                            NPísek - Profil | Po 21.3.2011 21:38:51

                            hraji >> mlsoune ! :)) si jezdíš po závodech...HoHoHo

                              Nhraji - Profil | Po 21.3.2011 21:36:29

                              Písek >> třeba třípatrový dort

                                NPísek - Profil | Po 21.3.2011 21:34:03

                                vranka >> to jistě uvítáme,ale něco jednoduchého,trubičky dají asi hodně práce.

                                  Nvranka - Profil | Po 21.3.2011 21:30:24

                                  Písek >> No to je jedno, stejně napeču.

                                    NPísek - Profil | Po 21.3.2011 21:28:43

                                    vranka >> vydrž,možná Tě Mates vezme po cestě,raději se domluvte spolu

                                      Nvranka - Profil | Po 21.3.2011 21:26:06

                                      Písek >> No já bych dojela přímo k tobě a po obědě, dopoledne bych napekla nějaké sladkosti.

                                        NPísek - Profil | Po 21.3.2011 20:34:27

                                        Mikšík- jen jednou >> zítra ráno udím,tak na košt také bude

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus