Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NPísek - Profil | Po 21.3.2011 20:24:46

Mikšík- jen jednou >> to víno by mohlo být,nic proti,já počítám s hrncem drštkovky,
zeleninový salát také zvládám a na upečení masa zatím nemám možnosti.V případě zájmu bude dobrá
houbová omáčka,volské oka s knedlou.

    NMikšík- jen jednou - Profil | Po 21.3.2011 20:19:33

    Písek >> s vařením si hlavu nelam kamaráde, nehodláme býti na obtíž
    dovezu z domu naloženou krkovičku, nějaké víno k tomu, salátek :)

      NPísek - Profil | Po 21.3.2011 20:02:07

      Mikšík- jen jednou >> to budu vařit,hlady vás nenechám,ale to chytání by mohl vést Vlastík

        NMikšík- jen jednou - Profil | Po 21.3.2011 19:59:05

        Písek >> no a dopoledne by jsme mohli dát nějakou MP chytačku ne? :)

          NPísek - Profil | Po 21.3.2011 19:16:18

          Nebel1 >> první sobotu v dubnu odpoledne,ještě nevím v kolik přesně,záleží na Řízkovi

            NPísek - Profil | Po 21.3.2011 19:14:53

            Nebel1 >> plánuju to u mě v chýši--tedy Rozdrojovice. Sraz na Soběšické a přesun ke mě,mám to naplánované,v pátek upřesníme

              NPísek - Profil | Po 21.3.2011 19:12:22

              Mikšík- jen jednou >> Do 10- 12lidí,jinak ostatní budou muset čekat na nádobí :-)
              raději těch 10,jinak ženy na klín :)

                NMikšík- jen jednou - Profil | Po 21.3.2011 19:11:45

                Písek >> tak tentokráte bez vázání :)
                tvůj dům....tvůj hrad...

                  NNebel1 - Profil | Po 21.3.2011 19:11:14

                  Zdar
                  Gdi to teda bude?2. bo 3.4.?Su v hokně,ale zajímalo by mě to Dánsko pokud by to bylo třeba večer..Házet mě už beztak nikdo nenaučí :-)

                    NPísek - Profil | Po 21.3.2011 19:10:16

                    mlíčnák >> no díky ,tak to bude lepší,

                      NPísek - Profil | Po 21.3.2011 19:08:30

                      mlíčnák >> máš SZ

                        NMikšík- jen jednou - Profil | Po 21.3.2011 19:07:41

                        Písek >> a kolik bude kapacita? :)

                          NPísek - Profil | Po 21.3.2011 19:07:31

                          Mikšík- jen jednou >> Vázání nééé,kdo to bude po vás uklízet ? na nádobí mám myčku,ale na peří ?
                          vázat můžete ve vlaku vagonovky :))

                            Nmlíčnák - Profil | Po 21.3.2011 19:04:59

                            Písek >> možná jo ale nevím čím :-)

                              NPísek - Profil | Po 21.3.2011 19:04:56

                              Mikšík- jen jednou >> Řízek,Mates,Vlasta + Kuba,možná Silvan ? někdo z Pátečníků a bude plno :)

                                NPísek - Profil | Po 21.3.2011 19:02:57

                                Mikšík- jen jednou >> ha,tak jednoduché :))

                                  NMikšík- jen jednou - Profil | Po 21.3.2011 19:01:33

                                  vranka >>
                                  Report o Dánské anabázi spojený s castingem a případným vázáním :)
                                  1.Mikšík :)
                                  2. Písek :) :)
                                  3.mlíčňák + syn?:) :) :)
                                  4.vranka :) :) :) :)
                                  5.
                                  6.
                                  7.

                                    Nvranka - Profil | Po 21.3.2011 19:00:30

                                    Mikšík- jen jednou >> Pěkný večer pánové, napíšete prosím i mě? Nejsem tak dobrá v používání pc. Děkuji

                                      Nmlíčnák - Profil | Po 21.3.2011 18:58:06

                                      Písek >> to jsme dvá - co to neumíme :-)

                                        Nhraji - Profil | Po 21.3.2011 18:57:28

                                        Písek >> nevadí, on ti někdo vždycky pomůže a umíš jiné věci, třeba karbenátky

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus