Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NMikšík- jen jednou - Profil | Po 21.3.2011 18:56:11

Písek >> jenom to okopíruješ a připíšeš své jméno do seznamu

    NMikšík- jen jednou - Profil | Po 21.3.2011 18:55:44

    Report o Dánské anabázi spojený s castingem a případným vázáním :)
    1.Mikšík :)
    2. Písek :) :)
    3.mlíčňák :) :) :)
    4.
    5.
    6.
    7.

      NPísek - Profil | Po 21.3.2011 18:54:38

      hraji >> diky,nějak mi to nejde--no neumím se dopsat :(((

        Nmlíčnák - Profil | Po 21.3.2011 18:52:27

        Mikšík- jen jednou >> mě taky - prosím :-)

          Nhraji - Profil | Po 21.3.2011 18:51:49

          udělám tedy prezenční listinu na Řízkovo přednášku :)

          Report o Dánské anabázi spojený s castingem a případným vázáním :)
          1.Mikšík :)
          2. Písek
          3.
          4.
          5.
          6.
          7.

            Nmlíčnák - Profil | Po 21.3.2011 18:50:43

            Písek >> myslím ve čtvrtek asi jedenáct kousků - to mě nic ještě nebylo.

              NPísek - Profil | Po 21.3.2011 18:49:36

              hadičková

              Petře,dopiš mě tam prosím,nějak nevím jak na to,díky

                NPísek - Profil | Po 21.3.2011 18:45:32

                mlíčnák >> tělíčko je z bužírky,postup jestli budeš mít zájem Ti ukážu,je tam malá fligna,ale nechce se mi ji teď popisovat,dnes už je vážu jinak ale když máš ty silikonové hadičky.....
                už jsi je vázal ?

                  NMikšík- jen jednou - Profil | Po 21.3.2011 18:34:58

                  udělám tedy prezenční listinu na Řízkovo přednášku :)

                  Report o Dánské anabázi spojený s castingem a případným vázáním :)
                  1.Mikšík :)
                  2.
                  3.
                  4.
                  5.
                  6.
                  7.

                    NPísek - Profil | Po 21.3.2011 18:31:05

                    mlíčnák >> čekal jsem ,že si někdo rýpne,ale doufal jsem ,že Kachna :-))
                    hledám Ti hadičkové patentky---z té silikonové hadičky,vydrž

                      Nmlíčnák - Profil | Po 21.3.2011 18:25:26

                      Písek >> jé vožralé mušky :-)) Jak si pěkně plavou ve štamprleti :-))

                        NMikšík- jen jednou - Profil | Po 21.3.2011 18:24:48

                        Písek >> ty budou chytat :)
                        ještě chci zkusit ten flexx flos od UNI, vypadá to docela zajímavě, i na nožičky atd...

                          NPísek - Profil | Po 21.3.2011 18:21:11

                          Mikšík- jen jednou >> aby je také občas ryba šlukla,ale teď jsem je začal vázat bezprdelovým způsobem,snad to opět nezapomenu,ty zelené jsou z loňska ,tato je bezprdelka

                            NMikšík- jen jednou - Profil | Po 21.3.2011 18:08:03

                            Písek >> pěkný :)

                              NPísek - Profil | Po 21.3.2011 17:54:06

                              jjjjj možná ten batoh máznu lehce fixou,ale nevím kde s ní budu chytat,tahal jsem je loni v krabici a nikdy nehodil do vody,dnes mají koupací premieru :)

                                NPísek - Profil | Po 21.3.2011 17:53:09

                                tyhle mušky jsem vázal asi před rokem, teď půl hodiny plavou ve vodě a stále se nepotápí

                                  Nmlíčnák - Profil | Po 21.3.2011 16:03:17

                                  Písek >> dík :-))

                                    NPísek - Profil | Po 21.3.2011 15:56:12

                                    Mikšík- jen jednou >> píši si :)

                                      NPísek - Profil | Po 21.3.2011 15:55:42

                                      mlíčnák >> do 1. soboty budeš zdravej,neboj,
                                      já osobně bych se uzdravil,a to Ti přeji

                                        Nmlíčnák - Profil | Po 21.3.2011 15:50:52

                                        Ahojte ! Když to vyležím - taktéže :-)) Pátek vidím černě :-((

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus