Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NMikšík- jen jednou - Profil | Po 21.3.2011 15:43:10

já :)

    NPísek - Profil | Po 21.3.2011 15:37:15

    Kdo bude mít o tu 1.sobotu v dubnu zájem ?Jen tak orientačně,
    přesunem se do této diskuse,je na to určená.
    ať to nemusím opakovat,tak si pročtěte Brněnské jádro

      NPísek - Profil | Po 21.3.2011 14:34:05

      Mikšík- jen jednou >> jestli žiješ,přepni na Brněnské jádro,prosím.

        NAnýzový dědek - Profil | Po 21.3.2011 8:27:06

        Pěkný pozdrav z Taranské Polianky. Je tu sice sníh , ale místy tu začínají kvést Hořce chladomilné(Obrázek je z netu), protože nevlastním foťák.

          NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 22:19:10

          vranka >> dobrou ))

            Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 22:16:55

            Dobrou noc.

              NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 22:09:04

              Yanek >> když bude nejhůř,zabrodím na S4 pod hrází a bude to ! Přijedou sice od Chocholouška zřízenci a hodí na mě síť,no snad to dopadne dobře a z Vysočiny to moc nepoteče

                NYanek - Profil | Ne 20.3.2011 22:04:56

                Písek >> No snad to bude lepší a křest sevydaří.

                  Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 22:04:26

                  Písek >> To je fakt, že se o ni neopřu, ale loni jsem se nebyla schopna ani pohnout, když se zrychlila voda a měla jsem obavy, že se díky tomu utopím.

                    NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 22:03:37

                    Yanek >> ano,dojel jsem na most do Bitýšky a otočil to zase zpět,vysoká a kalná
                    voda,to snad ale všude ,zkusím středu-čtvrtek....no aspoň jsem něco uvázal

                      NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 22:00:48

                      vranka >> ta vesta je dobrá,ale v proudu se o mi neopřeš,ta je na druhou fázi,když
                      už plaveš :))
                      s tím PB jsem to popletl,ať !!!

                        NYanek - Profil | Ne 20.3.2011 21:52:10

                        Písek >> Ahoj, co S6 byls?

                          Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 21:49:43

                          Písek >> No to jsem se ptala já vás dvou, no ty máš brodící hůl a já zase vestu abych se neutopila.

                            NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 21:46:51

                            vranka >> No hůl na brození, dobrá věc do proudu.

                              NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 21:37:42

                              Mates PB >> Příbram ?
                              pardon,brodící hůl

                                NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 21:37:00

                                Mates PB >> to už mám náskok,bez ní do vody nevlezu,

                                  Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 21:29:33

                                  Písek >> MatesPB- co to je? Neznám.

                                    NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 21:26:29

                                    Písek >> Já o brodiholi taky uvažuju.

                                      NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 21:21:07

                                      vranka >> je třeba jen nastavit jiný režim a uvědomit si,že ne každý kopec zvládneš vyšlápnout,jen ta hůl při chytání a brodění je jaksi potřeba furt

                                        Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 21:12:04

                                        Písek >> Hm.........nikdy to není tak, jak by si člověk představoval.

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus