Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 21:05:22

vranka >> no to jsem měl tak o 15 kg méně,později přišla taková událost a prostě
dnes jsem rád,že je to aspoň takto,když se nemůžu moc hýbat :))

    Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 20:57:45

    Písek >> Na té fotce vypadáš hodně štíhle, my takto dělali vždy jen prase.

      NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 20:56:06

      nebo takto,tohle bylo potřeba dopéct v troubě--začalo hrozně pršet

        NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 20:53:32

        dá se to také takto,

          Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 20:48:36

          Písek >> To nevadí, aspoň si udělají místo na něco jiného, než na ně dojde řada u grilu.

            NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 20:46:46

            vranka >> právě bych dal větší velikost,když přijde víc žroutů,tak dělají frontu :))

              NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 20:46:42

              Písek >> Ano na to se jistě vejde celá ovečka.

                Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 20:43:59

                Písek >> No to je parádní velikost, to opravdu je pro více lídí.

                  NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 20:41:57

                  vranka >> vše je odzkoušené :) trošku skořice do zeleninového leča neuškodí
                  a do něho na chvíli dát opečené maso aby nasáklo tu chuť zeleniska.....
                  budu potřebovat větší ohniště

                    Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 20:33:51

                    Písek >> No to vím, ale vždy je lepší to ozkoušené.

                      NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 20:31:11

                      vranka >> najdeš plno receptů na netu,hlavně je potřeba tak na dva-tři dny skopové naložit jako svíčkovou s kořenovou zeleninou a divokým kořením+tymián+rozmarýn+ olivový olej

                        NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 20:25:10

                        Mates PB >> dobrý nápad,psal jsem že to je letní vaření.Ten dřevník,na který jsou přibity kůže rozložím a na jeho místo dávám gril s velkým ohništěm (fotka je ve Tvé diskusi).topím dřevem,kterého je zatím dost,je to dobré posezení s přípravou jídla

                          Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 20:21:56

                          Kachna >> Vím moc dobře, že chlapi vaří dobře a dovedu to i ocenit.

                            Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 20:21:11

                            Písek >> No já jsem ze skopového nikdy nic nedělala, tak to bych si mohla nechat poradit od tebe nějaký recept a vyzkoušet.

                              NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 20:20:12

                              vranka >> shazování váhy je nepříjemné,nabírání je opak :))

                                NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 20:19:31

                                Písek >> Tak my přijdem :-)))

                                  NKachna - Profil | Ne 20.3.2011 20:19:11

                                  vranka >> Chlap vaří jen dobroty, když se teda jako přemůže a začne vařit. I já se občas překonám, ale nedělám to často. :o)

                                    NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 20:18:20

                                    vranka >> skopové rád dělám na otevřeném ohni,naložené maso rozpeču v troubě
                                    téměř do hotova a dokončím na otevřeném ohni.Mám takový způsob vaření rád,hlavně když přijde v létě víc lidí,tak to mám hodně pozitiv a soc. jistot :))

                                      Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 20:16:55

                                      Kachna >> No umí dobroty, to nemůžu popřít.

                                        NKachna - Profil | Ne 20.3.2011 20:14:36

                                        vranka >> ...že mu chutná. :o)

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus