Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 20:14:34

Písek >> No špatného nic, ale vím jak se snažíš shodit nějaké to kilo.

    Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 20:13:42

    Kachna >> Co na to říct.........

      NKachna - Profil | Ne 20.3.2011 20:12:17

      Písek >> v úterý

        NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 20:10:49

        Kachna >> Kubo,Kubo :-)))
        kdy vlastně frčíte na výlet ?

          NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 20:10:10

          vranka >> co je na tom špatného ? Chutě na dobré jídlo mám většinou stále,akorát je silou potlačuji

            NKachna - Profil | Ne 20.3.2011 20:06:54

            vranka >> Má rád bílej sex :o)))

              Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 20:05:16

              Písek >> Dobrý večer, ty máš večer chutě na takové jídlo?

                NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 20:04:01

                já bych si dal pečenou ovci,nebo berana.hodně česneku a hodně rozdušené zeleniny--jak lečo,nevím jestli to vydržím,v mrazáku mám rozbouranou ovci tak brzy půjde kýta naložit

                jinak dobrý večíír :))

                  NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 20:03:23

                  vranka >> Hmm :-))

                    Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 19:56:45

                    Mates PB >> v Praze.

                      NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 19:33:51

                      vranka >> A kde?

                        Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 19:25:24

                        Mates PB >> Hm......taky jsem včera koukla na Vltavu.

                          NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 17:40:06

                          vranka >> Tak to je všude, zrovna jsem se vrátil z Prahy, Vltava taky teče pěkně a v pátek jsem viděl Jizeru a taky pěkný :(((

                            Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 16:54:48

                            Mates PB >>Ahoj. Nebyla jsem pokud myslíš s udicí, ale viděla jsem rozvodněné potoky a zvýšené průtoky na řekách.

                              Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 16:51:30

                              Písek >> Tak se budu těšit na středu, že poreferuješ jak jsi dopadl. Já se tento týden nedostanu, peču a v pátek chci zase dojet do Brna

                                NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 13:45:44

                                vranka >> no nevadí,mám více času na uzení,pořád to odkládám,tak v úterý
                                zatopím v udírně,maso mám naložené od doby,kdy jsi byla u mě s Matesem,ve středu se znovu podívám
                                k vodě.

                                  NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 13:42:24

                                  Mates PB >> jo,dobrý,večer to pročtu celé,díky

                                    NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 13:36:14

                                    vranka >> Ahoj, byla si někde?

                                      Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 13:33:29

                                      Písek >> Písku, příště bude líp a prut vyzkoušíš. Řeky a potoky jsou všude zvedlé, jak jsem viděla včera.

                                        NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 13:27:35

                                        Písek >> Dobrý ne ? :-))

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus