Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 13:27:16

Kachna >> OK, díky.

    NKachna - Profil | Ne 20.3.2011 13:15:07

    Mates PB >> po výletu se ti na to podívám

      NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 13:08:09

      Písek >> Koukni do mailu a prosím komentáře jen po SZ, Díky :-))

        NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 13:07:22

        Kachna >> Když se ti to povede, budu rád.

          NKachna - Profil | Ne 20.3.2011 13:03:37

          Písek >> Dvojku si dělali hendsáci sami

            NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 12:59:52

            Kachna >> vyřiď nakladaleli,že prut jsem nevyzkoušel,i když jsem chtěl,ale je to
            peříčko.Myslím,že tu dvojku v nabídce neměli

              NKachna - Profil | Ne 20.3.2011 12:55:18

              Mates PB >> Mám ji sehnat? Nakladatele znám z ryb i hospody :o)

                NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 12:53:16

                Písek >> Já mám skoro všechny ty knížky ale ta jednička co máš ty, ta mi chybí, ale já jí časem někde taky seženu :-)))

                  NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 12:51:01

                  Mates PB >> my jsme v Brně objednali u Foxe nějakou literaturu,vzal jsem si vázání z CDC,ta knížka změnila majitele bez mého souhlasu---tak jsem ji znovu dokoupil,váhal jsem nad Tajnými muškami,ale vzorů je na internetu plno,tak ne. Máš možnost rozšířit mou knihovnu o další díl ? U Foxe je akce pro registrované členy 30-70 %sleva

                    NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 12:50:10

                    Písek >> Tak to je jednička. Dej mi mail, něco ti pošlu.

                      NKachna - Profil | Ne 20.3.2011 12:49:35

                      Písek >> to je první díl. ve druhém je popsanej žž

                        NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 12:45:09

                        Mates PB >> Martine,nevím.Jednu knížku mám,ale není poznat,který je to díl,

                          NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 12:38:03

                          Kachna >> jsem včera vyrobil signalizátor dle Tvé rady,poztrácel mikrokroužky
                          a chtěl jsem to vše s úspěchem ukázat rybkám.Ten proutek ani s navijákem v ruce není cítit.Se divím,že Všeobecná pojišťovna svým klientům na to nepřispívá aspoň 105 % z ceny :DDD

                            NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 12:32:30

                            Písek >> Máš muškaření a vázání mušek II ?

                              NKachna - Profil | Ne 20.3.2011 12:29:19

                              Písek >> Nevím, jestli jsem ten pravej, ale co budu vědět, to ti rád zdělím.

                                NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 12:24:30

                                Kachna >> zdar,až se vrátíš,tak Tě vyzpovídám o žž,má to ale čas,třeba to půjde samo,dost jsem nastudoval na netu a nejsu poprvé u vody-to bude chytat.

                                  NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 12:23:11

                                  Písek >> A jéje, jako že to je to je smůla. No jsem na nás zvědavej, jestli vůbec něco chytíme. :-)))

                                    NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 12:20:52

                                    Mates PB >> to Ajéje jako že je Ti už jasno ? je moc vody na kalné--nemá cenu tam lozit,počkám pár dní

                                    vy se vraťte hlavně všichni živí a zdraví,popř. s rybami .pozdravuj tu Dánskou smečku :))

                                      NKachna - Profil | Ne 20.3.2011 12:17:36

                                      Písek >> To máš peška.

                                        NMates PB - Profil | Ne 20.3.2011 12:15:38

                                        Písek >> Tak dneska jdeš s Green Streamem? Tak se těším na recenzi. EDIT: A jéje.

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus