Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 12:13:33

Mikšík- jen jednou >> dobrý den i Tobě,právě jsem se vrátil (z hradu) od
řeky,valí hodně kalné vody,premiera se odkládá na lepší časy :)

    NMikšík- jen jednou - Profil | Ne 20.3.2011 10:25:53

    dobrý den přátelé :)

      NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 10:15:22

      vranka >> díky,Tobě také :-))

        Nvranka - Profil | Ne 20.3.2011 10:04:56

        Písek >> Pěknou neděli a přeji dobré zachytání.

          NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 9:58:31

          Silvan >> to lámání prutu,který mi ještě nelepl fišlu ? to si budu užívat :((

            NKachna - Profil | Ne 20.3.2011 9:57:35

            Písek >> tak se moc nezamotej :o)

              NSilvan - Profil | Ne 20.3.2011 9:54:20

              Písek >> Tak si to užij.

                NPísek - Profil | Ne 20.3.2011 9:46:16

                Silvan >> mýlíš se pane,odjíždím na S6,jak jsem psal v Brněnském jádru.
                Mám nový prut,doufám že ho nezlomím :)

                  NSilvan - Profil | Ne 20.3.2011 9:44:14

                  Bodré dopoledne...koukám, že všichni vážou až se z nich kouří...z mlíčňáka se asi kouří v posteli a z Píska v kuchyni či na skalce :-)

                    Nmlíčnák - Profil | Pá 18.3.2011 19:18:15

                    Písek >> aspoň počtu ty knížky . Tady jen prší , tak snad sníh už neuvidíme aspoň do listopadu - rači prosince . Nedělní VČS hold vynechám .

                      NPísek - Profil | Pá 18.3.2011 19:05:32

                      mlíčnák >> se uzdrav,máš velké plány na víkend ,stejně ale to počasí je na h....

                        Nmlíčnák - Profil | Pá 18.3.2011 17:24:41

                        LSD >> na mě to sedlo včera - tak si ještě pár čajíků budu muset vypít .

                          NLSD - Profil | Pá 18.3.2011 17:22:38

                          mlíčnák >>
                          já to měl přesně před týdnem. Ještě teď nejsu celkem fit a to jsem So,Ne + Po nevylezl z betlu

                            Nmlíčnák - Profil | Pá 18.3.2011 17:07:18

                            Písek >> přežíváme ! kašlu a soplím :-(

                              NPísek - Profil | Pá 18.3.2011 17:02:19

                              je tu nějak mrtvo,žijete Sedánci ?

                                NPísek - Profil | Pá 18.3.2011 11:29:31

                                vlastec >> ale ochutnáš,slíbil jsem že je budu bránit i před sebou samým :)

                                  Nvlastec - Profil | Pá 18.3.2011 11:22:34

                                  Písek >> Ahoj . Kdepak opice , bolí mě záda , včera jsem řádně promoknul . To bych si určitě rád dal . Tak na vázání snad ochutnám :-))

                                    NPísek - Profil | Pá 18.3.2011 11:20:03

                                    vlastec >>jsem Tě ani nepozdavil,máš poopičí stavy po včerejšku? Slupnul jsem 4 karboše na chuť,dal by jsi si také, ale nic nedostaneš,nemáš pařit !

                                      Nvlastec - Profil | Pá 18.3.2011 11:07:28

                                      Kaďa >> Něco Ti dovalím .

                                        NKaďa - Profil | Pá 18.3.2011 11:05:20

                                        vlastec >> TMC 2499SP-BL, velikost 10 a 12, taky se mně moc zamlouvají. Jestli máš doma nějaký přebytečný zlatý bead heady, tak mně jich pár prosímtě vezmi spolu s finišerem, jak za mnou pojedeš doťuknout tu střechu. Díky

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus