Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NPísek - Profil | Pá 18.3.2011 10:59:17

iwanhoe >> mám nafocený seriál obrázků,nikde ale nesere,nechci to tady zahltit
veverkami,ale je vidět,jak odnáší celé suché raženky (kulaté pečivo s mákem,neznám jak to nazýváte )
dávám do krmítka rozkrájené jablka a ty také mizí-snad s tím pomáhá kuna ? No za chvíli bude konec,
musí se postarat o sebe sami.

    Nvlastec - Profil | Pá 18.3.2011 10:57:18

    Kaďa >> Ty tiemca co jsi mi dával mají jaké označení ? Jsou perfektní , přikůpím .

      NKaďa - Profil | Pá 18.3.2011 10:55:16

      vlastec >> Kontroloval jsem to jen tak zběžně a je to všechno v suchu, dobrá práce. Růžovej primář to je tutovka, su rád, že seš v cajku a nemusím mít výčitky.

        Nvlastec - Profil | Pá 18.3.2011 10:51:02

        Kaďa >> Ráno jsem zkonzumoval dva brufenky na bolavej hřbet a už je to O.K . Kontroloval jsi jestli někde neteče ?

          NKaďa - Profil | Pá 18.3.2011 10:49:18

          vlastec >> To jako fakt ne. Lije tady od rána, chilkama i déšť se sněhem. Doufám, žes ten včerejšek přežil ve zdraví.

            Niwanhoe - Profil | Pá 18.3.2011 10:27:22

            Písek >> jde o to, zda tam chodí zapózovat ku focení jako modelka bo tam prostě chodí iba srať .-)

              Nvranka - Profil | Pá 18.3.2011 10:20:06

              Písek >> No tak baštit je potřeba, taky je tu máme, jen veverky řádí po zahradě k domu se bojí.

                NPísek - Profil | Pá 18.3.2011 10:15:50

                vranka >> pěkná mokrá modelka,zvykla si každý den vybírat ptákům krmítko,
                pořád abych jezdil do OBI pro slunečnice,strakapůdům zase najednou zachutnaly lojové kuličky ,mají spotřebu jako závodní jídelna

                  Nvranka - Profil | Pá 18.3.2011 10:10:53

                  Písek >> Ahoj Písku, moc pěkná modelka.

                    Nvranka - Profil | Pá 18.3.2011 10:10:20

                    vlastec >> Pokud jsou Rosice hodně daleko od nás tak ano, ale jinak tady poletuje mezi kapkami i sníh, tak hnusno.

                      Nvlastec - Profil | Pá 18.3.2011 10:03:29

                      Kaďa >> To jako fakt ?

                        NPísek - Profil | Pá 18.3.2011 9:59:59

                        tady byla aspoň suchá....

                          NKaďa - Profil | Pá 18.3.2011 9:57:48

                          vlastec >> V Rosicích je parádně, tak dojeď a doděláme tu střechu :-)))

                            NPísek - Profil | Pá 18.3.2011 9:56:09

                            zdar všem,i nesedánkům.:-)
                            tohle je můj další člen rodiny,každý den si přijde do krmítka pro příděl a focení se nebojí,je to modelka :)

                              Nvranka - Profil | Pá 18.3.2011 9:30:45

                              Dobré ráno? Při tomhle počasí?

                                Nmlíčnák - Profil | Pá 18.3.2011 9:02:57

                                vlastec >> navíc cosi na mě leze a moja to néni :-((

                                  Nvlastec - Profil | Pá 18.3.2011 8:55:45

                                  mlíčnák >> Jo krása střídá nádheru :-)))

                                    Nmlíčnák - Profil | Pá 18.3.2011 8:54:56

                                    vlastec >> Dobré ránko :-) Máš pravdu počas ani nemože byt lepší !

                                      Nvlastec - Profil | Pá 18.3.2011 8:42:09

                                      Dobré ráno . To máme ale krásné počasí :-))

                                        NMates PB - Profil | Čt 17.3.2011 22:54:40

                                        To je pane vztah otce se synem, tak to má být :-)))

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus