Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nrybička28 - Profil | Čt 17.3.2011 22:32:11

vlastec >>Dobrou ve tři

    Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 22:27:42

    Vlastec junior >> rybička28 - 17.3.2011 22:15:26 >> Dobrou , jdu do peří .

      Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 22:19:57

      Vlastec junior >> rybička28 - 17.3.2011 22:15:26 >> Jasan jsme domluveni . Ve tři jsem tam .

        Nrybička28 - Profil | Čt 17.3.2011 22:15:26

        vlastec >> Zítra si pro mě dojeď

          Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 22:12:35

          Vlastec junior >> rybička28 - 17.3.2011 22:11:24 >> No dneska a včera jsem u Kádě pěkně promokl .

            Nrybička28 - Profil | Čt 17.3.2011 22:11:24

            vlastec >> Dobře jak jsi se měl ty ?

              Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 22:09:03

              Vlastec junior >> rybička28 - 17.3.2011 22:07:10 >> Ahoj bobane . Jak bylo ?

                Nrybička28 - Profil | Čt 17.3.2011 22:07:10

                vlastec >> Zdar tati

                  Nrybička28 - Profil | Čt 17.3.2011 22:07:01

                  Ahoj všem

                    Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:58:17

                    Kachna >> Přesně :-)

                      NKachna - Profil | Čt 17.3.2011 21:56:25

                      vlastec >> Bylo jasno a 27° ve stínu?

                        Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 21:50:47

                        vlastec >> No to máš pravdu, ale já myslím že my tady měli ještě hůř, bylo to jak v prádelně.

                          Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:49:17

                          vranka >> No dnes to bylo přesně jak řekl pan Kemr . http://www.youtube.com/watch?v=FXM8OlcLP40&feature=​related

                            Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 21:38:52

                            vlastec >> Hm.........tak to se nedivím, že jsi se převlíkal.

                              Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:36:59

                              vranka >> No nebylo to moc fajn . Třikrát jsem se převlíkal . No dělal jsem v Rosicích , takže počasí stejné jak u Tebe

                                Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 21:36:54

                                vlastec >> střecha je tabu - nevzpomínat ! Loni tornádo a před asi třemi roky co sme dávali novů tak chcalo až prochcalo :-(( Myslím sem to aj vzpoměl jak sme bačovali .

                                  Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 21:35:10

                                  vlastec >> Tak to sis musel pěkně dát, tady lilo jak z konve celé odpoledne.

                                    Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:32:58

                                    mlíčnák >> Dneska to bylo děsný . Dělal jsem kámošovi střechu . Děs . Chvilkama i obavy , že jim to celé vypláchnu :-(

                                      Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 21:31:32

                                      vlastec >> tak snad moc nezmokl :-) tady se to furt střídá .

                                        Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:29:22

                                        mlíčnák >> Jo , dneska byl na vejletě v Ústí nad Orlicí .

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus