Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:28:46

Mikšík- jen jednou >> Jasan :-))

    NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 21:27:29

    vlastec >> vlastíku, opravdu nevím
    já to vždycky řeším na poslední chvíli, vždyť mě znáš:)

      Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:25:54

      Mikšík- jen jednou >> Žádný děkovačky . Nachystám Ti kousek . Co vázání , budeš se účastnit ?

        NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 21:24:13

        vlastec >> vlastíku, já těch pup moc nepovážu, ale kdyby se někde našel malinkatý čtvereček, budu rád :)
        děkuji :)

          Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:22:37

          Mikšík- jen jednou >> Ještě jednou , máš jezefce ? A chceš jezefce ? Jestli ano , tak už ho máš :-))

            Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 21:22:31

            vlastec >> není zač :-)) mladému se ty prázdniny jaksi pokazily :-( myslím počasí .

              Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 21:21:57

              vlastec >> Myslím, že normál.

                Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:21:51

                Mikšík- jen jednou >> Ano prosím . Děkuji za poděkování :-)) .

                  NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 21:20:39

                  vlastec >> desetistopu?

                    Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:20:20

                    mlíčnák >> Děkuji pane .

                      Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:20:03

                      Písek >> Jo . Má jen delší a třídíl .

                        NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 21:19:41

                        Písek >> no myslím, že ano :)

                          Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 21:19:21

                          vlastec >> se přidám - vše nejlepší !

                            NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 21:18:57

                            vlastec >> oooh svědomitý čtenář, to se vidí málokde
                            za to si zasloužíš poděkování

                              NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 21:18:39

                              Mikšík- jen jednou >> rybička bude také šťastlivec ?

                                Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:18:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Mikšík- jen jednou >> Vím , jsem to tu přelouskal . Jináč ahoj . Budeš na vázání ? Máš jezefce ?

                                  Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:17:56

                                  vranka >> Děkuji , je to tak . Jak se máme ?

                                    NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 21:16:51

                                    vlastec >> tak písek je dalším šťastným majitelem green streamu :) s tvým synátorem a matesem budeme 4 :)

                                      Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 21:16:23

                                      vlastec >> Ahoj Vlastíku, pokud máš dnes svátek tak vše nej.....

                                        NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 21:15:51

                                        vlastec >> ahoooj vlastíku :)

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus