Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nvlastec - Profil | Čt 17.3.2011 21:12:39

Dobrý večer .

    NSilvan - Profil | Čt 17.3.2011 20:44:18

    vranka >> tak to jsi o krok napřed:-)

      Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 20:38:34

      Silvan >> No já něco zkloušela, ale nešlo mi to.

        NSilvan - Profil | Čt 17.3.2011 20:36:51

        vranka >> neboj, takových nás bude více :-)

          Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 20:34:12

          NO když to tady tak čtu, tak budu příští týden jen od vás opisovat, abych něco vůbec navázala.

            NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 20:33:38

            Písek >> tak se na to vykašli :)
            jen mě to tak napadlo

              NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 20:30:12

              Mikšík- jen jednou >> opět pozdě s odpovědí :)

                NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 20:29:15

                Mikšík- jen jednou >> ne,tohle jsem nezkouše, takl jak ten postup popisuješ to není jednoduchá muška a bude náročná na čas,kdy lak schne.

                  Niwanhoe - Profil | Čt 17.3.2011 20:28:47

                  mirekK >> 4/5

                    NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 20:16:46

                    Silvan >> nevím, nezkoušel jsem

                      NSilvan - Profil | Čt 17.3.2011 20:15:31

                      Mikšík- jen jednou >> A jak dlouho to schne? Není to na dlouho?

                        NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 20:13:21

                        Písek >> myslel jsem ovinout háček nití, přichytit stříbrnou lametu, zalakovat ramínko a vytvořit z laku tělíčko, pak ovinout lametou a zatáhnout bezbarvým?

                          NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 20:09:27

                          Mikšík- jen jednou >> jak to myslíš ?tělo je uvázané z pruženky a jen ta hlavička je zalakovaná červeným lakem,udělá to pověstnou kapku, našel jsem způsob vázání,který nedělá velkou prdel,nikde na videu či v popisu jsem to neviděl,že bych byl průkopník ?Ty jsi myslel celou mušku přelakovat ? To jsem nezkoušel,ta průsvitnost pruženky by byla vepryč.

                            Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 20:09:24

                            Mikšík- jen jednou >> radám se nebráním - su za ně rád :-) zkusím pár laknůt - když pravíš .

                              NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 20:02:48

                              Čt 17.3.2011 18:13:08

                                Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 20:01:58

                                Mikšík- jen jednou >> je to ta bužírka co sem zkůšal ten amortizer - klidně ať koušou je to pevné a pružné .

                                  NmirekK - Profil | Čt 17.3.2011 20:01:57

                                  lidi, chci zkusit muškařinu, pomrkávám na shakespeara odyssey fly , jen nevím jestli vzít 4/5 nebo 5/6....předpokládám , že se budu máčet na svratce kolem tišnova a svitavě kolem skalice...až s tím vytrhnu pár keřů a chytne mě to, tak samo něco hezčího...dáte mě tip?

                                    NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 20:01:55

                                    Písek >> a zkoušel jsi z toho dělat celou mouchu? to by taky mohlo být zajímavý

                                      NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 20:01:20

                                      mlíčnák >> jaké jsou mušky na omak je mi jedno :D beztak až to ryba okusí, tak už bude viset
                                      :)
                                      jak myslíš Tome, já se ti snažil poradit :)

                                        NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 20:00:50

                                        Mikšík- jen jednou >> koupil jsem červený lak na nehty a zalakuji hlavičku,je to bomba,viz. poslední mé foto

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus