Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 19:59:55

Mikšík- jen jednou >> ne a ne :-) je to silikonová bužírka a je to na omak měkoučké :-)

    NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 19:58:44

    mlíčnák >> mušky máš pěkný, škoda by byla kdyby se po deseti rybách rozpadly

      NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 19:57:41

      mlíčnák >> normálně to zalakuj, celé tělíčko a budeš mít pokoj

        Nchrostik3 - Profil | Čt 17.3.2011 19:54:12

        mlíčnák >> jestli je pevná ti řeknou pstruzi,až tě jí přepilujou :-))))

          Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 19:51:12

          Písek >> nit je pevná tělíčková od Thyma - včera došla tak sem zkusil.

            NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 19:43:25

            mlíčnák >> já dělal oviny stříbrným drátkem,můžeš to víc dotáhnout bez obav,že rupne--ale jestli se opřeš do nitě a dobrý,tak proč ne.snad také tenký silon by byl OK ,aby dělal článkování

              Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 19:36:48

              Písek >> drátek ne - jen červená nit .

                NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 19:30:38

                mlíčnák >> také jsem navlíkal kdysi bužírku,okroužkoval drátkem,aby se zařízl do
                tělíčka a bylo hotovo,to chválím:)

                  NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 19:28:47

                  Zajda >> jasně,mi si s tím poradíme,víš bažantů je celkem dost,všichni čekají,jaký
                  bude letos rok na koroptve,o ty je velký zájem a jako na potvoru jich je málo

                    Niwanhoe - Profil | Čt 17.3.2011 19:17:40

                    Kachna >> u Tebe za to může hook 50 na 50 s Tebou kjáwo .-)

                      NZajda - Profil | Čt 17.3.2011 19:10:37

                      Písek >> Nevím, kde ja na bažantovi marabu, ale nevyhodil jsem nic...Ocas je rovněž řádně ošetřen a uložen...Jak jsem řekl, předám Jirkovi a pak už je na vás, co s tím uděláte. Popelnice to jistí..:-)

                        Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 19:10:13

                        Písek >> panimaju :-) začátek a hotovo :-)

                          NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 19:00:08

                          Zajda >> a co jsi udělal s peřím z klína ? (ocasní péra),o ty bude určitě zájem

                            NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 18:58:11

                            Zajda >> mám dojem,že Silvan má,dával jsem mu 1-2 skalpy bažantů na úpravu,
                            všechny Sedánky jsem už snad podělil,je přeskalpováno,ale máš-li cestu na Soběšiskou tak někdo vezme marabou peří,jestli jsi ho nezlikvidoval,toho není nikdy dost :)))

                              NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 18:53:59

                              mlíčnák >> když mě nějaký vzor baví vázat a vím,že ryby chytá,tak vážu do zásoby,dám do škatulek podle vzoru a velikosti a třeba jen 5ks jich mám v krabce,tu však po každém lovu doplním.Nenosím 20ks stejných mušek k vodě.A začínám vázat tématicky,ale to jsem Ti už psal,nevážu na jaře lipanovky,když mám málo některých na pstruhy,ponimaješ??

                                NZajda - Profil | Čt 17.3.2011 18:49:16

                                Písek >> Fajn...Tak to dáme Silvanovi..:-) Jde mi hlavně o to, aby to někdo ošetřil do podoby, aby to vydrželo...Já jsem byl rád, že jsem to stáhl...

                                  NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 18:47:26

                                  Zajda >> néé,proboha !o tom nikdy nebyla řeč.Psal jsi,že ten skalp je pro Jirky,já nic nechci,jsem rád,že jsem vše vypakoval z chýše,dnes jsem dostal nádherného bažanta,tak jsem ho vzal,ale musím mít místo pro jinou ptačí sortu,NE,nic nechci a nikdy jsem NECHTĚL:))) Děkuji,Jirky to potěší,určitě

                                    Nchrostik3 - Profil | Čt 17.3.2011 18:46:49

                                    mlíčnák >> :-)) to už záleží na tobě :-))

                                      Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 18:45:25

                                      chrostik3 >> jen jednou ?

                                        NZajda - Profil | Čt 17.3.2011 18:36:14

                                        Písek >> Uvažuju příští týden o návštěvě Jirky...Snad lidi ve vlaku neumřou...A on by ti to v pátek na sedánku předal a ty by sis to doošetřil, ju?

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus