Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 18:31:38

Mikšík- jen jednou >> tak nějak podobně :)

    Nchrostik3 - Profil | Čt 17.3.2011 18:30:43

    mlíčnák >> poslechni Píska,jednou mu poděkuješ :-)

      NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 18:30:28

      Zajda >> Když zatouchá,tak to není tak hrozné,u mě ve vazárně to dost smrdí :D
      dnes jsem preventivně rozmístil tablety naftalínu,je to jako na pánském WC :pokud nebude kůže bez tuku,tak smrdět mírně bude,musel by jsi to úplně dostat dolů,já skalpy budu ošetřovat hromadně,až
      bude trochu příhodné počasí,použiji peroxidový gel.

        Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 18:29:18

        Písek >> to jako že s tím budu aj zakrmovat :-)))

          NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 18:27:48

          Zajda >> normální to je, žlukne na něm tuk, který není dostatečně odstraněn
          osobně skalpy místo soli dávám napnuté sušit nad kotel/topení/krb a až jsou zcela suché, podlepím je papírem, či látkou. Jinak by se začaly trhat

            NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 18:25:23

            mlíčnák >> no asi ano,ale 10 ks háček č.10+ 10 ks č. 12+ 10ks č.14+++++rozumíš ?

              Nchrostik3 - Profil | Čt 17.3.2011 18:24:49

              Písek >> neboj i velké série dělám,dost velké :-)))

                NZajda - Profil | Čt 17.3.2011 18:24:02

                Písek >> Ahoj. Je normální když ten skalp trochu zatouchá? Dneska jsem z toho oklepal sůl a dal novou...Psa ta "vůně" strašně vzrušuje...Mamču taky, ale ta mi vyhrožuje vystěhováním...:-)

                  NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 18:22:53

                  chrostik3 >> Rosťo,Tebe mám stále nějak zaškatulkovaného jako vazače kusovek,nevím jestli děláš série aspoň 5-10 ks stejných mušek. Já to tak mám nejraději,připravím matroš a vážu stejné kusy,jen velikosti měním.

                    Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 18:18:23

                    Písek >> se budu muset polepšit - zatím série 3 ks :-) Ale moc jednoduché ,tak snad těch 10 dnes dám :-)) Je to už sériovka ?

                      Nchrostik3 - Profil | Čt 17.3.2011 18:15:09

                      Písek >> za chvilku budeš jak já :-)))) To je 30 kousků,pak 50 a je to :-)
                      Jinak je to hezká moucha.

                        NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 18:13:08

                        mlíčnák >> na pstruhovce boleny zatím nemáme a na MP jsem jezdil chytat tam,kde tyhle ryby nejsou,máme tady MP vodu pstruhového charakteru,na boleny,cejny apod.bych
                        musel chodit trochu jinam,ale letos je právě tam budu dráždit :))
                        Tebe podráždím závěrečnou verzí patentky,navázal jsem jich asi 15 ks,na těch 30 ks to dotáhnu a jsou všechny stejné,jak psal Mikšík,dělat série,ne kusovky.S tím plně souhlasím.

                          Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 17:49:46

                          Písek >> nás houpeš :-) to je snad nemožné za ty prutohodiny nelapnůt aspoň bolínka přez půl metra :-)

                            NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 17:20:44

                            Kachna >> + Mates,zatím jsem se s větší rybou než 45 cm nesetkal,nebo o ní
                            nevím,že bych ji zapřáhl a na ty ostatní stačit bude.

                              NKachna - Profil | Čt 17.3.2011 16:57:23

                              Písek >> Jo, nasranej duhák s ním dokáže pěkně cvičit. Ale taky jsem větší rybu na něj nevyndal, prej za to může háček, prej :o)

                                NMates PB - Profil | Čt 17.3.2011 16:48:05

                                Písek >> Já na něj zatím žádný obry nemám ale slušnějšího PD zvládl dobře.

                                  NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 16:37:36

                                  Mates PB >> dokonce jsi i majitel ? no vida,a spokojený? výborně!
                                  někde jsem četl,jaké ryby na něj borec vyváděl z vody tak by neměl být problém,i větší kapry ustál

                                    NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 16:36:01

                                    Mates PB >> předpokládám,že s ním budu lépe házet a po čase se to snad
                                    naučím,zatím se do toho dlouhého návazce jen zamotávám :)) ale ten prut co jsem použil není vhodný
                                    na žž

                                      NMates PB - Profil | Čt 17.3.2011 16:33:13

                                      Písek >> K prutu žádné, jsem s ním spokojený, dokonce velmi.

                                        NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 16:31:53

                                        Mates PB >> to Ti samo,že řeknu, Ty osobně máš výhrady, a jaké ?
                                        teď v rádiu hlásí,že v Brně spadl další dům,je to už jako na východě,tam kde vychází slunce :(

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus