Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NMates PB - Profil | Čt 17.3.2011 16:27:10

Písek >> No prostě mě zajímá jak s tím zachytáš a jak budeš spokojenej, nic v tom nehledej.

    NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 16:24:36

    Mates PB >> netuším,kam míříš,ještě jsem nevyvedl rybu,ale mám v plánu
    "vychytat vodu" a basta :) nevím,jaké máš info nebo osobní zkušenost, já udělám jen tu nejlepší,
    už jsem se rozhodl,:D

      Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 16:23:53

      Písek >> taky patentkuju :-)) Dnesdalší víčko - tak snad nějaké množství bude :-)

        Nmlíčnák - Profil | Čt 17.3.2011 16:21:56

        zdarec všem :-) Peťo já profůkávám notˇas 3 x do měsíca v práci :-) Nesmíš to tam nechat zažrat - ty muchy :-)

          NMates PB - Profil | Čt 17.3.2011 16:14:13

          Písek >> Hmm, jsem zvědavej co mi povíš až něco odchytáš. To se snad do tý doby srazíme osobně :-))

            NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 16:11:08

            Mates PB >> Tobě to prozradím,budu se pokoušet o žž na MP Svratce,už to
            mám komplet s navijákem a návazcem od Mikšíka,ještě nějaké nymfičky a hrrr na ně!! snad i na českou nymfu s tím nebude problém

              NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 16:01:22

              to máme s pískem dvojčátka :)
              moc příjemný klacík za ty peníze :)

                NMates PB - Profil | Čt 17.3.2011 16:00:51

                Písek >> trojku jasný. :-)) Co s tím budeš lovit, teda spíš jak?

                  NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 15:57:35

                  Mates PB >> 9,6/aftma 3 /2 díl
                  napsal jsem to srozumitelně ? neumím vydolovat z klávesnice ty křížky naklávese s 3 :((

                    NMates PB - Profil | Čt 17.3.2011 15:45:08

                    Písek >> jakýho si pořídil toho Greena?

                      NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 15:45:04

                      Mikšík- jen jednou >> ten noťas ve vazárně je úderník a odolný,všude peří a chlupy,dostává na prdel.To PC běží 24 hod každý den už 6 let,něco se občas musí pokazit-je tam to
                      pověstné "kurvítko".Na ně byl odkaz na MRKu,zadej na Wikipedii Kurvítko a to je vysvětlení :))

                        NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 15:39:34

                        chrostik3 >> já mám testovací sklenici plnou karbošů,je třeba sledovat,jak karboši zrají,není v nich stopa po kostech-to v ručním mlýnku bylo běžné,el.mlýnek všechno rozemele.
                        Když nakládám utopence mám také sklenici ze které dávám vzorky,kdyby bylo potřeba upravit lák.
                        NE,NESEŽRAL,JSEM MNOHO, JEN NEJNUTNĚJŠÍ

                          NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 15:35:32

                          Písek >> no já taky budu muset zavést noťas do servisu na vyčištění od prachu atd
                          začíná už solidně hučet :)

                            NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 15:33:39

                            Mikšík- jen jednou >> no první dojem ? že je to opravdu i v tubusu složený
                            dlouhý prut,to ale nevadí,v Berlingu je místa dost.Skutečný první dojem byl až jsem ho sestavila v ruce
                            jsem nic necítil,neosadil jsem ho ještě navijákem-to nechám až k vodě,věřím,že si ho užiju,ještě toho Sage až dostanu,snad budu mít na dlouho vystarané,ale jsem ten zlom prutový Písek :((
                            pocit mám dobrý,lepší než včera,když jsem nechával vyměnit spálený zdroj u PC,sice na počkání,ale
                            za peníze :DD

                              NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 15:23:27

                              Písek >> gratuluji šťastný majiteli :) jaké jsou Tvé první dojmy? :)

                                NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 15:23:05

                                Písek >> pike to napsal moc pěkně
                                názor kolegů je ve srovnání s názorem ryb věc naprosto nedůležitá
                                moucha může být hnusná, odfláknutá a může tu u některých jedinců stokrát vyvolávat zvracení, ale pokud ji žerou ryby, tak splňuje požadavek na který byla vyrobena a o to tu přeci jde :)

                                  Nchrostik3 - Profil | Čt 17.3.2011 15:21:21

                                  Písek >> tys je ještě nesnědl? :-)))

                                    NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 15:19:22

                                    Kachna >> možná ještě víc--chčíííje a chčíííje :D
                                    tak mám rozvázané patentky ať se nenudím :) huba se mě honí na něco kyselého:)) že by rybí karboš ?

                                      NKachna - Profil | Čt 17.3.2011 15:06:04

                                      Písek >> Taky u vás chčije a chčije?

                                        NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 15:04:48

                                        Kachna >> před půl hodinou se ze mě stal šťastný a doufám i spokojený majitel
                                        Green Streamu,už jsem ho prošvihal ,ale počasí zkoušku oddálilo:(((

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus