Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

NKachna - Profil | Čt 17.3.2011 14:55:49

Písek >> Už šviháš metujákem?

    NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 13:55:45

    vranka >> jo,to už uklízíme nádobí

      Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 13:47:42

      Písek >> No dnes bych mohla, ale když jsem v práci dojdu až kolem druhé a to je už pro vás pozdě.

        NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 13:45:24

        hraji >> zase to máš nějak rozvolněné ,trošku kázeň utuž prosím

          NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 13:43:47

          vranka >> ve .13.30 se hlas na Brněnském jádru,je v tu dobu MRK kavárna,obvykle si ji s Tebou někdo rád vypije.

            Nhraji - Profil | Čt 17.3.2011 13:38:42

            Písek >> pět minut zpoždění by si nám akademikům dopřát mohl ;-)

              Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 13:37:49

              Písek >> Já si ji ted udělala, tak pokud bude stačit moje společnost není problém si ji dát.

                NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 13:31:54

                vranka >> půl druhé a nikdo nepije poobědovou kávu ? nepořáádek !

                  Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 13:26:01

                  Písek >> No to by dopadlo, poslouchala bych její řeči celou cestu zpět do města. No vyrazím tam někdy raději sama.

                    NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 13:21:27

                    vranka >> však nemusí do krámu,nechej ji venku :)

                      Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 13:21:01

                      Písek >> Do Vladislavi jsem nikdy ještě nedojela, zůstávám v Náměšti i když každý víkend když jedu okolo říkám, že to tam musím jít vyzkoušet.

                        Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 13:19:19

                        Písek >> To musí být hrozná práce. No já byla v Brně v pondělí, ale tam jsem se nedostala, nebyl čas a ségra zuří, když musí se mnou absolvovat nákupy v rybářství.

                          NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 13:18:13

                          vranka >> Už vidím,jak chytáš jelce ve Vladislavi,---jezdíš tam také někdy ?

                            NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 13:16:41

                            vranka >> mě došla červená nit,tak fixou barvím bílou a prsty mám jak řezník,nechce se mě ke Klímovi přes celé Brno.

                              Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 13:14:10

                              Písek >> A ještě druhá.

                                Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 13:13:20

                                Písek >> Tak snad to ted půjde

                                  NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 13:13:19

                                  vranka >> je to rozbitý ?:DD

                                    Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 13:11:46

                                    Písek >> Nejde mi to nějak poslat.

                                      Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 13:10:23

                                      Písek >>

                                        NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 13:03:53

                                        vranka >> no ukaž co nejde

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus