Brněnské vázací sedánky

Vše k muškařským posezením v Brně.
Autor diskuse: Mikšík- jen jednou - Profil , 27.1.2011 muškaření - ostatní
Dále moderují: Písek Profil + hraji Profil

Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 13:01:31

Písek >> No já se peru s pakomárama, ale nejde mi to.

    NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 12:54:55

    vranka >> že se Ti líbí je dobře,mě se líbí jak je jednoduchá na vázání,ještě kdyby tak chytala ryby :-)) sice jsem v klidné bahnité vodě pozoroval hejno lipanů,kteří vyjeli z proudu
    do klidné vody a tam pyskem prohrabovali dno a žrali podobné nitěnky,až se nažrali tak se stáhli zase
    do proudu.No připravenej bych měl být,protože v tu dobu vše ignorovali.
    tak si navážu i jiné barvy,mám těch pruženek v různých barvách dost ,ta růžová se jeví také dobrá

      Nvranka - Profil | Čt 17.3.2011 12:44:59

      Písek >> Ahoj Písku, vidím že ti to jde, moc pěkná muška.

        NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 12:37:21

        milda,mildouš >> Pike - 17.3.2011 12:27:15 >> napsal jsi to povzbudivě,vím jsem malý ješita,ale rozdílné hodnocení
        skoro stejné mušky po roce je mi nějak záhadou,i když se jedná o zcela jiné hodnotitele,tehdy jsem cítil,že mi vstup na veřejnost chtějí sakra ztížit.No vydržel jsem a diskusí Brnáků si považuji,

          NPike - Profil | Čt 17.3.2011 12:27:15

          Písek >> K tomuhle řeknu jen jedno. Je uplně šumák, co ti na mouchu řekne Pepa, Franta či Honza. Jediné měřítko úspěchu je to, jak ti mouchu žerou ryby. Pokud ti ji žerou a nebo ji žerou kolegům, je to dobrá moucha.

          Vázání display mušek bych nechal opravdu display a závodním vazačům, případně lidem, co mají rádi hezké věci.

            NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 12:15:49

            zajímavé,vloni jsem jako začínající člen MRKu vložil tuhle mušku a byl jsem velice "nepochválen" zdejšími borci z MRKu dávám ji opět,uvidím co se bude dít :DD
            když tak bude aspoň zápis do diskuse :)

              NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 12:00:24

              Mikšík- jen jednou >> dnes snad bude na poště ten prut,který si chceš porovnat
              se svým,pošta otevírá ve 14 hod

                NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 11:58:35

                Mikšík- jen jednou >> ha,učitel nám došel a já nemám švestičky......:-)
                tohle je prosím pruženka a už nemá tu velkou prdel

                  NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 11:57:00

                  Mates PB >> Já věřím Mikšíkovi,že takto uvázaná muška chytá ve vhodnou dobu
                  hodně a různé druhy ryb,jestli se u mě po DK nebo na zahájené potkáte,proberte to spolu,na takový druh jsem celkem slušně zachytal na Jihlavce pstruhy,ovšem nikdy jsem ji neupřednostňoval,mám ji
                  na své pokusy na MP s žž a na bílou rybu apod.

                    NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 17.3.2011 11:54:39

                    Písek >> pěkný :)

                      NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 11:50:23

                      budem vázat z pruženek tělíčko,aby to vypadalo jako ty,co Řízek obstarává v rybníce do akvárka:)

                        NMates PB - Profil | Čt 17.3.2011 11:40:40

                        A nebo takhle....

                          NMates PB - Profil | Čt 17.3.2011 11:39:06

                          A nebo takhle...

                            NMates PB - Profil | Čt 17.3.2011 11:37:16

                            Písek >> hele já vážu i s pořádným krčiskem...

                              NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 11:31:44

                              Mates PB >> ahoj,má mít za hlavou větší tečku,ne celou hlavu černou,tam by byl vhodný proužek tmavé pásky,už na tom makám:)Tu záležitost z SZ vyřídím v noci,teď sedím u svěráku.

                                NMates PB - Profil | Čt 17.3.2011 11:28:01

                                Písek >> Hm, já myslím, že to patentka je.

                                  NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 11:24:46

                                  a fotku nic ? :) když je ta muška ve svěráku je ok,jak se zvětší je nějaká kostrbatá,--14 tka háček

                                    NPísek - Profil | Čt 17.3.2011 10:57:26

                                    čau,začínám trénovat patentky-další téma pátečního vázání,možná místo fixi bude lepší,ale pracnější
                                    dělat tu tečku za hlavou z nějakého proužku,co na to Rybičko říkáš ?Nebo fixa stačí ?

                                      Nrybička28 - Profil | St 16.3.2011 23:07:02

                                      Lidi musím čau a dobrou

                                        Nrybička28 - Profil | St 16.3.2011 23:04:15

                                        Mikšík- jen jednou >> Čaau

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Paulus