Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

NRobert Samek - Profil | Ne 5.2.2012 17:59:35

mi-ku >> jsem zvědavej kdo komu vypálí rybník :) Konkurence mezi týmy je řádná :)

    Nmi-ku - Profil | Ne 5.2.2012 17:51:52

    mexik >> jo to je zvířátko...))))...

      Nmexik - Profil | Ne 5.2.2012 17:29:27

      mi-ku >> a hlavně Míra Kroupa:o))

        Nmi-ku - Profil | Ne 5.2.2012 17:22:21

        Robert Samek >> zapoměl jsi napsat, že i Tomáš Blažek bude soutěžit...))..

          NRobert Samek - Profil | Ne 5.2.2012 10:34:08

          Aktuality na webu cm-praha.cz

          Svou návštěvou nás poctí český profesionální rybář a držitel několika světových rekordů v lovu sladkovodních ryb Jakub Vágner. Přednáška i s promítáním videa z jeho výprav proběhne 21. 7. 2012 v čase 15:00 – 16 : 30h před samotným vyhlášením vítězů.

            NRobert Samek - Profil | So 4.2.2012 21:11:00

            carpjena >> za málo :)

              Ncarpjena - Profil | So 4.2.2012 17:39:19

              Robert Samek >> díky, já to předtím přehlíd

                NRobert Samek - Profil | So 4.2.2012 17:34:01

                  Ncarpjena - Profil | So 4.2.2012 14:59:01

                  Robert Samek >> Zdravím, nenašel jsem kolik je startovný

                    NRobert Samek - Profil | So 4.2.2012 9:45:02

                    Ano máme volných už jenom 15 míst. Letos je závod pro 40 týmů. Bude se závodit na cca 5 km řeky a týmy budou mít mezi sebou odpovídající vzdálenosti. Letos bude na startovní čáře opravdu velká konkurence. Jarda Těšínský s Jardou Dufkem také přijedou do Prahy pokořit Vltavu. Schválně kdo jim vypálí rybník :))))

                      Nmi-ku - Profil | So 4.2.2012 4:20:09

                      tak a je to tady...už jsem prsknul na veřejnost novou verzi webu ohledně CARP MARATHON PRAHA..

                      můžete se mrknout na


                      http://www.cm-praha.cz

                      kdo by měl zájem se zúčastnit závodů, tak je volných cca 10-15 míst..))

                      jen upozorňuji na to, že kdo nedá fotku, tak dostane AVATARA ode mne..a já nejsem zrovna jemný grafik..))))))))


                      tak se tu mějte..

                        Nmexik - Profil | Pá 3.2.2012 18:41:38

                        mi-ku >> :o))) Někdo to přeci vidět musí, aby tě mohl chválit:o))

                          Nmi-ku - Profil | Pá 3.2.2012 17:46:54

                          Pavel Z >> drž pec..))

                            Nmi-ku - Profil | Pá 3.2.2012 17:46:36

                            mexik >> tak já to držím v tajnosti a ty si na to vesele čumíš...))

                              Nmexik - Profil | Pá 3.2.2012 16:00:46

                              mi-ku >> Ale za současnou úpravu, kterou jsi udělal tě musím pochválit;o)

                                Nmexik - Profil | Pá 3.2.2012 7:52:36

                                mi-ku >> to je pravda:o)))

                                  NPavel Z - Profil | Pá 3.2.2012 7:07:25

                                  mi-ku >> A bude to někdy fungovat když to děláš ty??? :-)))

                                    Nmi-ku - Profil | Čt 2.2.2012 22:50:58

                                    mexik >> i mistr se někdy utne..)))

                                      Nmexik - Profil | Čt 2.2.2012 21:59:17

                                      mi-ku >> a vítěz se píše s měkkým i ;o)))

                                        NRobert Samek - Profil | Čt 2.2.2012 21:57:52

                                        mi-ku >> Jseš nejlepší, jseš borec! :)