Open Carp marathon Praha

Ahoj pánové a dámy nevíte někdo něco o této akci?
Autor diskuse: Bača - Profil , 20.1.2011 kaprařina - ostatní

NBaťour - Profil | Čt 2.2.2012 20:30:40

mi-ku >> Ty seš dobrej :-)

    Nmi-ku - Profil | Čt 2.2.2012 20:29:23

    správně, web se dělá od základu nový, modernější a přehlednější...makám na tom..)))

      NRobert Samek - Profil | Čt 2.2.2012 9:39:39

      Info pro všechny přihlášené týmy: stránky www.cm-praha.cz se momentálně upravují. V nejbližší době budou opět funkční. Dotazník s přihláškou a fotkou posílejte na cm-praha@seznam.cz

        NRobert Samek - Profil | Út 24.1.2012 18:26:36

        Závodní úsek - Vltava 6

          NRobert Samek - Profil | Po 23.1.2012 8:50:52

          Vltava

            NRobert Samek - Profil | Po 23.1.2012 8:48:14

            Vltava - část závodního useku

              NRobert Samek - Profil | Ne 22.1.2012 20:46:23

              fotky zimní Vltavy

                NRobert Samek - Profil | Ne 22.1.2012 20:40:05

                Tak se nám ta řeka nějak rozvodnila:)

                  NRobert Samek - Profil | St 18.1.2012 16:48:49

                  Obhájí letos Storm carp team svoje loňské vítězství? :)

                    NSmetana - Profil | St 11.1.2012 18:55:43

                    Rádi bychom Vás pozvali na druhý ročník extrémních kaprařských závodů na řece Vltavě, které se uskuteční v samém srdci Prahy. Možnost přihlášení od 15. února 2012. Více info. na www.cm-praha.cz - během února budou spuštěné nové www stránky.
                    Z loňkých chyb jsme se poučili a chystáme pro Vás závodní bombu za přislíbené účasti kolegů ze zahraničí. Máte se na co těšit!

                      NRobert Samek - Profil | Út 10.1.2012 15:24:05

                      Že bychom letos udělali cenu i za nej jesetera? :)

                        NSlavík - Profil | Ne 8.1.2012 21:01:28

                        buldozer >> ňu ňu ňu ty brepto neskáš kulifaj .))

                          NSlavík - Profil | Ne 8.1.2012 21:00:38

                          Robert Samek >> jo čuně mělo bejt taky co se řeklo ale nebylo a já fakt nejsem závodník jak jsem dokázal :))) baví mě rybařina ale na závod jsem šel jen z donucení aby nešel parták sám a já byl svolnej to zkusit. Letos to bude o ničem jiném,budu vám držet palce!

                            Nbuldozer - Profil | Ne 8.1.2012 20:58:22

                            Slavík >> a sem mi už prosím nepíš.už si to dávam do ignorace:-)

                              Nbuldozer - Profil | Ne 8.1.2012 20:57:39

                              Slavík >> startovné žádej po organizátorech a argumentuj tím že nebylo splněno vúbec to co bylo napsáno.nebo je dej k soudu za obohacováni.

                                NRobert Samek - Profil | Ne 8.1.2012 20:55:40

                                Slavík >> Ono na druhou stranu čím víc chyb se loni udělalo, tím více víme, co by nás letos mohlo překvapit a na co si musíme dát pozor. Letos chceme udělat závod na špičkové úrovni, který bude atraktivní nejen pro závodníky, ale i pro diváky. Ono i ten termín jsme úmyslně posunuli a o den závod prodloužili. Končit se bude v sobotu a pak bude pořádná zapíjená a k tomu, ale to musím ještě prověřit bych chtěl grilovat celého čuníka. Když byla ta řeč o nepřiměřené spotřebě, tak to by se ti mohlo líbit :))Kdo si co ukrojí, to může sníst :)

                                  NSlavík - Profil | Ne 8.1.2012 20:54:51

                                  buldozer >> já už vychladnul víš že jsem mírná a citlivá povaha :))

                                  ale i tak mě ještě dlužíš polovinu startovného sám víš že jsem tam nechtěl já vůůůl :))

                                    Nbuldozer - Profil | Ne 8.1.2012 20:52:01

                                    Slavík >> proč si zvedáš tlak?jdi psát do privátu.tady tě nechci vidět!a padej!!!

                                      NSlavík - Profil | Ne 8.1.2012 20:41:22

                                      Robert Samek >> Ahoj,to je dobře aspon bude mít závod stoupající tendenci to chválim ! Jídlo je věc jiná,mam trochu nepřiměřenou spotřebu ale vozim si vždy své :)))

                                        NRobert Samek - Profil | Ne 8.1.2012 20:27:16

                                        Slavík >> Zdarec, kdybych věděl, že tam budou ty dračí lodě, tak bych to místo vynechal. Letos se spousta much vychytá. ( včetně jídla, atd. )